0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
Hava soğuk çıkma diyorlar hiç çıkamıyorum hastane harici asi yani siz çıkıyormuşuz alışverişe gezmeye fln

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Küçük canım yaa 13 aylık benimki çok nadir çıkıyorum 
-Reklam-
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Az önce parktan geldim benimki iki yaşında ama daha ufaklarda vardı bebek arabasında bakıyolardı
0 oy
tarafından
vala benim 4 ay olacak 4 gün sonra annemlere bile gitmiyorum =) 
tarafından
Aynn valla
0 oy
(369 puan) tarafından
Benimki 3 aylık sahile cafelere falan gidiyoruz eşimle dış tulumunu giydiriyorum kıyafetlerinin üstüne bir de battaniyesini sarıyorum şapkasını patiğini arabasında güneşliğini de kapatıyorum 1 saat falan çıkıp gezip geliyoruz hem arabasını sürdükçe uyuyor da
0 oy
(9,626 puan) tarafından
4 bucuk aylik ve 20 aylik cocuklarim var yağmur olmadığı sürece mutlaka sürekli çıkarmaya çalışıyorum hafta da bi iki kere ailece gezmeye gideriz temiz hava alsınlar diye 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kız hava soğuk çıkıp ne yapacaksın hastane mecbur kalın giydir yeter bende iki ayda aşıya gidiyoruz eşimle çocuk için kalın giydiriyorum
0 oy
tarafından
Senin ki daha çok minnak ya bence biraz büyüsün
0 oy
tarafından
Kalın giydir cık ne olacak 
0 oy
(179 puan) tarafından
Bebeğim 43 günlük bende sadece hastane işi olunca çıkıyorum . Ah bı çıksam ilk işim babama gitmek olacak
0 oy
(304 puan) tarafından
Çıkıyoruz annemlere anlamlara gidiyorum
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Valla ben çıktım hatta sekiz günlükken seyahat bile ettim ve o da bu duruma alıştı hasta falan da olmadı 14 aylık şimdi kar yağmıştı kar oynamaya bile çıkardım gezmeye tatile vs hiç geri de kalmadım çocuğum da ona ayak uyduruyor bazen biz ona bazen o bize 
0 oy
tarafından

Küçük ve çok soğuk canım benim bebeğim 5 buçuk aylık inan hep evdeyim çok bunalıyorum kaynanamla aynı bahçedeyiz yine gitmiyorum :D

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Nasıl alıştırısan öyle gider canım korkma aşırı rüzgar yağmur olmadığı sürece yarom saatte olsa çıkar. Kızım 18 aylık hiç sakınmadım sürekli çıkardım gezdirdim allaha şükür hiç hasta olmadı 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
9 ay 10 günlük aşıdan aşıya ya da çok nadir bazen arabayla biraz gezdiririm çünkü arabaya binince uslu duruyor zaten soğuk hava da yemiyor. Bir yere çıktığıım zamanda annemin yanında kalır 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Çıktığim da kızım 20 günlüktü şimdi 3 aylık çok şükür Maşallah biseyde olmadı maşallah. Hâlâ da hergun sıkı giydirip çıkarıyoruz Bu kadar çok sakınırsan çok çabuk hasta olan bir bebeğin olur 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
73 günlük büyük oğlum da 26 aylık kocam da izinliydi çıktık kahvaltıya gittik sonra parka götürdük ki istanbulda yaşıyorum havasına güven olmaz ama sonuçta hepimizin havaya ihtiyacı var hasta olacağı varsa evde de olur
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Doğduğundan beri hep çıktım tabi kızım temmuzda doğdu o ayrı ama şuan bile güneşi gördüm mü kacarim hemen dışarı bebek arabasina koyarım onu yürüyüşe. Dışarı çıkmak anneye de bebeğe de iyi geliyor 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benimki 4 aylik oldu. Isvec gibi soguk ulkede ben cikariyorum. Hatta arabada disari koyup uyutuyorlar bile de ben o kdarini yapamiyom : D 
0 oy
(102 puan) tarafından
Hayır canım bende çıkmıyorum sadece aşiya ve anneme oda bir sokak aşağıda oturuyor diye gerçekten çok soğuk gezmeyi bırakalı çok oldu benim biraz havalar düzelsin büyümüş de olur gezeriz ozmn rahatça canım 
0 oy
(119,086 puan) tarafından
cikart arada bi sıkı giydir 10 15 dk dur don 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 168 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 496 göst.
0 oy
15 cevap 412 göst.
25 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 200 göst.

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı

...