+1 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar bu sorunun yeri burası değil diyebilirsiniz ama son çare artık dusunun:) Xiaomi 1 c robot süpürge aldık. Evimdeki eşikler yüksek olduğu için geçiremedim. Eşige bıseyler koydum yine de takılıyor.ve duruyor. Dolayısıyla da haritalama yapamıyorum. Kaçıncı denemem. Çok sıkıldım artık. Benim gibi eşik problemi yaşayıp çözüm bulan var. Mi? Bir de illa haritalama mi yapmam lazım? Elimle bırakayım temizlesin diyorum, tabi hafızaya almadığı için çarparak temizliyor ama ne yapayım bilemedim

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Esigi sokebiliyosan sök bacı biz duz yapmistik 
tarafından
Ahahhaha manyak kiz parke olunca daha temiz oluyo dumduz iste
(119,463 puan) tarafından
kiz allah seni gosteris ne alaka o alet cidden esikden atlamaz
tarafından
Neyse herkesin derdi farklı işte.
(7 puan) tarafından
Allah aşkına ne gösterisi ya, evet şuan derdim bu. Xiaomi müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum çevremde de kullanan yok ben de buradan yardım almak istedim. Kullanan cevap verir kullanmayan vermez ne var bunda:)
tarafından
Tamm baci sakin cevap virdim sök parkeyle hallet oralari yada fayans ufacik yer zaten elinde gezdirecegine kendi haritalar iste
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
O zaman haritalama yapma sırayla odaların kapısını kapatıp başlat orayı bitirince diğer odaya geçersin. 
0 oy
(712 puan) tarafından
Ben öyle salıyorum bazen yatak odasına bırakınca düğmesine basıyorum kendi gidiyor istediği yere çarpsın ne olcak
0 oy
(553 puan) tarafından

Canım eşikleri kaldirin en iyi çözüm :D oda oda koyup kapıyı kapatıp yapabilirsin ama maksat robotta yorulmamak  kendisinin yapması sen eşikleri çıkartır bence 

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Benim evimde de balkon çıkışlarında ve banyonun birinde eşik var o nedenle ben birden fazla haritalandırma yapılabilen roborock aldım ayrı ayrı haritalandırdım. Sizinki tek haritalıysa elinizle eşikten geçirip bırakmaktan başka çareniz yok öyle de temizler ama.
(7 puan) tarafından
Ah işte bu eşik olayını hiç düşünmediğim için bu modeli aldım. Dediğiniz gibi yapicam artık :)
0 oy
(119,463 puan) tarafından
o esigi kaldirmakda evde ciddi bi pislik yaratir demi hani sokulmesi falan zor is haritalama  yapmadan tek tek odalara goturcen 
(7 puan) tarafından
Ya evet Bı de bina aile apartmanı 30 yıllık. O eşiği sokup pişman olmak da var
0 oy
(695 puan) tarafından
Robot geldi eşik gitti (: hc ugrasma odaya koy kapiyi kapt o sekilde kullan bence 
(7 puan) tarafından
Valla öyle görünüyor :))
0 oy
tarafından
Eşiği sök altı taştır muhtemelen temizlenir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 155 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 406 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oykulku (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
12 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Didemm (64 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,277 cevap

34,945 kullanıcı

...