0 oy
230 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (43 puan) tarafından

Kizceler umarım hepiniz iyisinizdir biz bugün aşimizi olduk 9 ayligiz bebeğim artık çıngırak vs oynamıyor ve sıkılıyor oyuncak alayım dedim oyuncakçı da inanılmaz pahalıydı plastik şeyler bile 50 den başlıyor bende eğitici olsun diye piyano aldım sesli ışıklı 110 TL verdim benim gibi bu durumlardan şikayetçi olanlar varmı ya nerede uygundur ki ayrıca ilk arabam alacaktım geçen bime geldi 60 70 biseydi dışarda en fazla 100 TL ye görmüştüm şu an 200 TL Allah'ım asgari ücretle gecinene sabır versin ya çok zor gerçekten :(

11 Cevaplar

+1 oy
(119,434 puan) tarafından
bebegin 9 aylikmis 12 aya kadar idare et 1 yasindan snr oyuncaklara bakmiyolar zaten tencere tavayla oynuyolar inan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dolapta uygun oluyormuş 
(43 puan) tarafından
Teşekkürler canım ama oraya da gitmek lazım çoğu kötü çıkıyor
0 oy
tarafından
Herşey ateş parası herşey 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Hersey pahaliki oyuncak olmasin
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Valla ucuza oyuncak falan kalmadı. En uyduruk plastikler bile 30,40 liradan başlıyor. Oğlum 3 yaşına girecek, malesef her istediğini almaya alıştırdık şimdi önünü alamıyoruz:(  
(43 puan) tarafından
Ama işte anne yüreği insan yavrusunu biseyden mahrum bırakmak kimsenin elindekine baksın istemiyor ya
(1,736 puan) tarafından
Kesinlikle. Ama bi ayarı olmalıymış gerçekten. İlerisi için iyi değil. Bugün bile istediği dinozor setini almadım diye kıyamet kopardı, almadım. Babasına söyledi o gitti aldı, oğlum ağlamasınmış.
0 oy
tarafından

Brm geçen hafta 850 ₺ harcadım oyuncağa verdiğim.paranin haddi hesabı yok kızım beni sömürüyor:)))

LOL bebek sevdasına 

Birde cry baby aldık:))) 

image

0 oy
tarafından
Uygun yok ki bacım bi ilk kumandam mi ne var o 70 80 lira idi. Ben daha oyuncak almıyorum. Özellikle pilli oyuncakların çocuklara hiç bir katkısı yokmuş almıyorum daha öyle.
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Aktüel ürün takibi yapmak lazım ben bimde çalışıyorum oyuncak vs herşey ordan. 75 liraya 80 parça garaj seti aldım mesela çok uygun
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bizim teyzesinden kalma bir sürü ivir zivir vardi bir kac eğitici oyuncak aldik bir çocuğun gelişimi icin en onemli sey oyuncak onu bile alamayacak haldeyiz yoksa ay sonu sknt oluyor
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ben türkiye deyken tutumlu anne sistesinden 2.el alırdım, kendim de satış yapardım
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Vlla basından beri çok oyuncak almadım iyikide almadım az az aldm hep her istediğinide almadm yokluktanmi değil öyle alışır diye almadm ilerde önünü alamiyorsn oğlum 3 yasnda şuan etkinlik yapyorz vs. 1 yasdn snra zaten oyuncaklrn yuzne bakmadı boşuna o kdr para veriyoruz. 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 502 göst.
0 oy
35 cevap 1,153 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 240 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 570 göst.
3 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu