0 oy
122 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar hiç yapmadığım için bilmiyorum nasıl yapılıyor ? 

7 Cevaplar

0 oy
(677 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Önce kıymayı koyarım biraz suyunu çekince soğanını eklerim birazda öyle kavrulur salçasıni ekler en sonda karnabaharını ekleyip salcayla ozlesince suyunu koyar kapanı kapatırım pişer öyle yaparım ben :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
soğan salça kavur sonra kıymayı koy kavur sonra karnabaharı koy tuz at suyunu koy tamam 
tarafından
Suyunu ne kadar koymalıyım
tarafından
Ben sulu severim mesela karnabaharın biraz üstüne çıkana kadar koyarım
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Yemeğini sevmedom.bi kızartması yeniliyo ya
tarafından
Yemeğini seviyorum kızartması da güzel oluyor ama özellikle haşlayıp asla yiyemem
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yemegidemi oluyo kiz ay ilk kez duydum 
tarafından
Annem kıymalı, yapıyor ama herşeyi kendisine sormak istemedim sizlere sorayım dedim :)
(22,070 puan) tarafından
Ay dgruDur hic blmiyom vallahi askom kızartmasını seviyom oda uğraştırıcı diye arada yapiom:D
0 oy
(119,533 puan) tarafından
yemegini kiymali yapmafim hic
0 oy
tarafından
Ben firinda yapıyorum biraz ugrasririci ama cok lezzetli oluyor. Once azicik yagda biraz kizartiyorum. Havucta aynı sekilde. Sonra sogan felan kavurdugum kiymayi üstüne dokup atiyorum firina. 
0 oy
tarafından
Kıymayı koy suyunu salıp çekene kadar kısık ateşte pişsinsonra kuru soğan salça bunlarla kavur sonra karnıbaharı koy üstünü geçmeyecek şekilde su koy kaynasın tamamdır

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 163 göst.
23 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 507 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.
17 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...