0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben evleneli 6 yıl oldu. Konuyu uzatmicam eşimin diğer aile fertleride değişik ama en büyük sorun görümcem. Görümcem beni hiç sevmedi Başlarda sever gibi yaptı sonra beni hep dışlandı diğer eltim işe bir oldu paylaşımlar yaptı teyzesinin gelinlerini çağırdı beni ayırdı bence bunun sebebi eşim eşim çok saf ve iyi niyetli ama çok şükür bunları gördü.. Neyse görümcem bir küser bir barışık t benimle evli aynı yaştayız çocuklarımız aynı kreşe gidiyor gecen bir nişana gittim onların Tarafında beni masada yalnız bıraktı halbuki bir gitmiştik ısrar etmişti. Bugün okul pikniği vardı yine aynısını yaptı ben ondan önce gittim bana mesaj attı bende geliyorum diye ama benimle muhattap olmadı başkaldırı ile samimiyet kurdu o öyle Yapınca bende aynısını yaptım. Nasıl huyu anlayamıyorum geldi Yaptığım kurabiye den istedi bana yaptığı ikramdan getirdi ama hiç bir şekilde yanıma gelmedi ve bunu bana hep yağıyor öyle yaptığı için bende başkaları ile muhattap pldıh masa boydan boya en Sonda oturdu millet yavaş yavaş gitti benim konuştuğum tayfa da kalktı ben yanlız oturdum o zaman bile başkalarının yanına gitti sonra tek oturdu sonra ben kalktım hocalarla vedalaştım oda geldi ama konuşma yok iyi günler falan dedik sadece geldim eve sinirlerim çok aşırı bozuk ağladım bana neden böyle Yapıyor ben ona ne yapıyorum bilmiyorum iyice psikolojim bozuldu Bi ara engelledi çıkardı tekrar ekledi.birde onun arkadaşlarına kurabiye ikram ettim gelimciğim dedi ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum kızlar gelip yanımda oturmasın gerekmiyor mu ya komple konuşmasın benimle yada yalandanda olsa oturabilirdi bende gitmedim hiç bir şekilde yanına bsşkalır ile ortam kuruyor falan diğer yengesi olsa yanında  bir saniye ayrılmadı şimdi eşim geldi başka sebepten onunla tartıştım bu konuyu anlatmadım kendimi hor görüyorum bu kişi yüzünden dışlanmış gibi en sonunda kendime zarar vericsm bıktım artık ailesi hep aynı okumuş kültürlü biriyim görümcem ilk okul mezunu kıyaslama yapmıyorum ama eşimin ailesi bana karşı neden böyle 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu postu geçen de açtın sanki 
(2,610 puan) tarafından
Açmış Kız baktım :)
tarafından
Çünkü cümleler aynı kopyala yapıştır yapmış:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı postu okumuştum. Bazıları kendini yükseklerde görüyor işte
0 oy
(687 puan) tarafından
Bacım derdin yok dert üretiyorsun konuşmuyorsa konuşmasın eşinle Aran iyi olsun yeter 
0 oy
(12 puan) tarafından
Takma kafanı. Ben olsam kendi kaybeder der, ondan daha iyi bir ortam yapmaya çalışırım. Bari çatlasın diye
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kız sen geçende aynı postu açtın.?

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 706 göst.
0 oy
10 cevap 382 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavii (456 puan) tarafından soruldu