0 oy
239 göst.
Aile kategorisinde (2,274 puan) tarafından
Kaynanam yüzünden destek almaya başladım, ama eşim halen annesine sizin yüzünüzden bu kız böyle demedi. Dün annesi arıyor, düzelir kısa bir zaman sonra diyor. Halbuki kadın benim ölmemi bekleyip, evladımı almak istiyor. Kızıma anne deme melek de diye ısrar ediyor, kendi kızım bebeğim diye seviyor çocuğu ama eşim halen ağzını açmıyor. İyice git gide kötüleşmeye bayılmaya başladım. Çıkar yolu bulamıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen tepkini gösteriyor musun peki kayınvalidene. Kimsenin seni savunmasına ihtiyacın yok sen kendini savun canım 
(2,274 puan) tarafından
2 kez kavga ettim yine aynı, çocuk olduktan sonra iyice sapıttı. Yaptığım yemege bunu hayvanlar filan yer diyor. En son 1 hafta kaldı gitti ağzımı açmadım. İçime attım, 3 gün önce baygınlık geçirip bilincimi kaybettim hastanelik oldum. Psikolojik destek almaya başladım şuan. Artık görüşmeyi düşünmüyorum, ailem eşime bir dağa kızım bu duruma gelirse alır götürürüm dedi.. benim içinde artık son şans ailesi ile görüşmemi istediği an boşanacağım
tarafından
Ayy bu kadar şeye eşin hala tepki vermiyorsa pes valla. Görüşme valla elalem için bu kadar sıkıntıya geldiğine değmez
-Reklam-
0 oy
(119,248 puan) tarafından
en iyi karari vermissin destek almasaydin depresyona girerdin
(2,274 puan) tarafından
Artık zaten bayılmaya ve bilincimi kaybetmeye başladım. Git gide kötüye gidiyorum..
0 oy
tarafından
Aslında destek alması gereken onlar. 

Ben de uzun dönem destek aldım bizi bu hale getirenlerin destek alması gerekirken zaten hap kullanmasam Seri katil olurum orası ayrı ahddhgad

Sıkma canını kuzum senin üzülmen onların huyunu değiştirmiyor olan sana oluyor inan 
(11 puan) tarafından
Aynen kendileri hasta tedavi olmuyorlar bize tedavi ol diyorlar aynı sorunlar bende de var çıldırıcam
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(9,560 puan) tarafından
Görüşme ne yüzyüze ne telefonda  evde sohbet ederken adları bile geçmesin iğrenç insanlar
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi süre kendi ailenin yanına gitsen belki değişim iyi gelir ararsa filan açma görmezden gel k.validenin kendinin tedaviye ihtiyacı var bi anneyi yavrusundan ayırmayı düşünmek bile ayrı bi manyaklık 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 144 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Elisscan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.