+1 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim eltim yapıyordu ağzının payını aldı artık yapmıyor sizde yapan var mı yada size yapıldı mı hiç tepkiniz ne oldu 

40 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
bnim eltim ve esi 4 kizi bi oglu var oglunu kizlarindan cok ustun tutuyorlar buyyk kizi bna demisti erkek kardeslerine bisyler alip yedirip kizlara almadigini zaten kndim de goruyorum yapiyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından

Çok şükür yapılmadı hiç benim ailemde eşimin aileside kız çocuklarını çok sever aynı şekilde eşimde rabbim bize erkek nasip etti <3

0 oy
(7,708 puan) tarafından
Olmaz mı benim kaynana 2 kızım var onlar doğduğunda yanima geldiğinde en fazla 1 2 saat oturup kalkardı hele ikinci kızım doğduğunda sadece ilk gün yıkadı kızımı gitti artık ne aradı ne sordu taki kızım 15 günlük olana kadar o günde geldi biraz oturup kalktı bir daha ne geldi ne gitti  

Şimdi de 3 buçuk aylık oglum var gelir akşama kadar gitmezdi hergün gelip banyosunu yapardı 40i çıkana kadar 40 çıktıktan sonra da gelmeye devam etti birgün ben aradım artık gelme basını yıkamaya  dedim ama yine gelmek için can atıyor kendini öyle kurban ediyor 

Bu yaptıkları zoruma gidiyor neden kızlara öyle davranmıyordun 
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Evet çocuklarım arasında yapılıyor çevremde yapılıyor hiç bişi demiyorum kendi yanlışlarında boğulaunlar yapanlar 
0 oy
tarafından
Yapan yok da sadece kayınpederim 4 tane kız torunum var 1 tane erkek torunum olsun istiyor her ikisinin de tadını alayım diye belki erkek torunu olsa o kadar sevmez kız torunlarını basının üstünde taşıyor resmen onlar için canını bile verir kayınpederim hatta çok çok sigara içmeye başladı doktora gitmesi gerekiyor gitmiyordu kaynanaya sorduk neden girmiyor dediğimizde de kızının (yani ilk torunu 4 yaşında ölmüştü traktör altında kalarak bundan 6 yıl 7 yıl önce falan ) yanına gitmek istemiyor mus sigarayo cok icersen belki olurum diye dusunuyor mus 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben ayrım yaptığım için değil ama 1 kızım var  2. Oğlum olsun istiyordum oda kız olacak inşallah şükür rabbime eşim ve eşimin tarafida kız istiyordu hep 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Oldu tabi iki oglum Oldu cok şükür yillar sonra keske biri kiz olsaydi tuh olsun artik vs vss bnde isterdim kizim olsun ama böylesi hayirliymis demekki 3. Belki olur demeler basladi bile
0 oy
tarafından
Hayır yok ama bir oğlum var gönlünden birde kızda geçiyor yalan yok tabi rabbim ne verirse kabulum
tarafından
Hayırlı olsun sağlıklı olsun llar
0 oy
tarafından
Öyle bir davranış görmedim ama olsaydı da silerdim. Cahil cühelayla işim yok.
tarafından
Aynen öyle bol bol artı +++++
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Yapsalar da umrumda değil erkek  isteyen kızımı sevmesin der çıkarım napam 
tarafından
Bende eltime aynısını demiştim
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Ailemde yapan yok . İkinciye gebeyim buda erkek oldu kayinvalidem sadece gene mi pembe battaniye alamicam dedi kötüye vurmak istemedim benim ailemden biri de diyebilirdi belki bunu.
tarafından
Kayinvaliden kız mı seviyor yani
(1,454 puan) tarafından
Yok canım altımın kide erkek benim 3 yaşında oğlum erkek bide şimdi gebeyim buda erkek mutlaka kız torun istemesi normal :)
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Annemin cocuklarla yani bizle dayilarimin çocuklara farklı yaklasilirdi aynı yastaydik hatta geçen böyle konusu geçti ablam dedi benden için çok usluydu diğerleri yaramazdı daha çok severdiniz diye anneannem de onlar erkegin cocugu dedi bu arada onlarda kız sadece oğlunun çocuğu kaynanam da kizla  erkek torunlara farklı erkeklere daha düşkün sever kızlara daha mesafeli hatta ben hamileyken cinsiyet ogrendik gittik dönüp dönüp kız iyi olmaz ben erkek istiyodum diyip durdu bunu her seferinde söylemeye başlayınca eşim kızdı çok şükür bi oğlum bi kızım var daha ne olsun Allah bana ikisindende verdi diye de öyle çıkışınca sustu oğlum 10 yaşında kızım yaşına girmek üzere Allah biliyor ya eğer ilk çocuk kız olsa çok çekermişim ikinci de böyle tepki veren ilkte ne der düşün 
tarafından
Ay evet ya Allah bana da nasip etsin inşallah kuzum benimde bir kızım inşallah diğeri erkek olur hamile kalsam erkke için getiriyor derler hamile kalmak istemesem yine kız olacak korkar diye getirmek istemiyor der
(1,621 puan) tarafından
Aman millet hep bisi diyor canım boşver duyma bile
0 oy
(247 puan) tarafından
Kaynanammmmm  kızıma hamileyken kadın karşımda durdu dediki bu erkek olsaydı herseyini alırdım dedi ama kiz bu almam dedi o sıra beni bırak eşim çileden çıktı kalbini bile kırdı annesinin Rabbım bana evlat nasip etmiş senin dediğine bak falan filan 3 ay konuşmadık annesiyle sonra sprail kayması sonucu hamile kaldım 33 haftalık hamileyim erkek bebek bekliyorum hamd olsun Rabbım her iki duyguyu tattiriyor ama eşimin tarafı halada cinsiyeti bilmiyor söyleme gereği duymadik herkes kesin kiz o yüzden söylemiyoruz sanıyor..
tarafından
Ay çok sevindim kuzum bırak öyle bilsinler Allah bana da nasip etsin inşallah
(247 puan) tarafından
Amin canım Rabbım herkesin gönlündeki ki nasip etsin  böyle pis insanlara dedikodu için fırsat vermesin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Oyle hadsizler yok çok şükür etrafımda. Olsaydı da direk iletişimi keserdim cahille sohbet etmem ben
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Benim kendi ailemde eşimin ailesi de ayrım yapmaz. Sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun yeter derler. Ama eşmmin tarafında çok bilmiş bi teyze var. Bi kere bana "senin babanın da 1 oğlu var, o kadar malı mülkü alacak valla çok şanslı. Kısmetsiz 3 kızı olmuş, damatlara mal verecek değil ya" dedi.  Şok oldum, benim babam kız çocuklarına deli olur, abimden çok bizi düşünür. Bende kadına babam o kadar cahilce düşünen bi insan değil, hepimize aynı şekilde davranıyor siz dert etmeyin dedim. 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Babam.........
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Var canım başta kayınvalidem olmak üzere görümcem de biz erkeğe daha çok önem veririz kıza biz de değer verilmez falan açık açık diyorlar benim bir kızım bir oğlum var da. Ama ben de her fırsatta cevaplarını veriyorum.
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Var sürekli kız bebeği önceliyorlar sıkıldım artık insanlardan herkes kız doğurmak zorunda mı kardeşim 
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Yok valla çok şükür yapan olmadı yapana ağzının payını veririm ne demek evlat ayırmak eşimin tarafı hep kız olsun insallah kız olur diye dua ediyordu insallah Allah onu tatmayı da nasip eder 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 506 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,899 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 552 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 422 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 270 göst.