0 oy
833 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından

Merhabalar arkadaşlar size bir sorum olacak benim yeğenim var 1 haftalık vücudunda bunlar çıktı özel doktora da götürdüler krem vermişler anlamadım neresi normalse çok şaşırdım doktorların böyle demesine neden böyle oldu sizde rica ediyorum cevap verin lütfen

image

Koluda böyle daha kötü vücudunda artı 

57 Cevaplar

+1 oy
(1,950 puan) tarafından
G.ot paylaştı sanmis uyari veren. İncelemekten acizler valla. 

Canim alerji testi yaptırın gidip.
(70 puan) tarafından
Aynen bende öyle dedim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ya bu uyarı verenler ALLAHIM zor tutuyorum kendimi bunun neresi müstehcen .gidin cinsellik postlarına uyarı verin kadın burda derdini anlatıyor bilen var diye .
(70 puan) tarafından
Aynen kardeşim niye böyle yaptılar
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Bu normal mi dediler yuh artık bu ne kız başka hastaneye götürün
(7,951 puan) tarafından
Buna kim uyarı verdi merak ediyorm
tarafından
Bnde merak ettm
(1,206 puan) tarafından
Haksız yere uyarı verenlere yaptırım olduğu gibi birde ifsalasinlar bak bakalım bir daha yapıyor mu.
(70 puan) tarafından
Sağol kardeşim hiç götürmezler mi 2 özel hastaneye götürdüler krem vermişler ben burda onlardan uzaktayım telefonda söylediler çok kötü oldum götürecekler başka doktorlarada
(7,951 puan) tarafından
Kesinlikle ifşa etsinler küçücuk yavruya müstehcen içerik uyarısı veriyolar millet kafayı yemiş
0 oy
tarafından
Oyyy kıyamam yaa çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
(70 puan) tarafından
Sağol kardeşim inşallah geçer bi hala olarak çok üzülüyorum daha bebek ya birde normal diyip krem vermişler 1 haftalık bebek ya
tarafından
Bence başka doktora götürsünler canım çok üzüldüm vallahi içim gitti kıyamam
0 oy
tarafından
Yavrum benim. Gecmis olsun.detetjan alerjisi var mı 
(70 puan) tarafından
Yok kardeşim benim dalinle yıkıyorlar
tarafından
Dalının içeriği temiz değil mustela fln alsınlar ya da başka bir şampuan . Alerji de olabilir aynen çocuk alerjiye de götürsünler normal çocuk Dr anlamayabilir
(2,463 puan) tarafından
Dalini hemen kessinler çok zararlı ya. Aklımdan geçti dalinle mi yıkanıyor acaba diye yorumu görünce yazmak istedim.
Çıkmayan bir leke vardı  herşeyle yıkadım çıkmadı. Çekmecede dalin sabun vardı onunla bi yıkamamda bembeyaz oldu. Dalinin uçakta dökülüp elbiseleri erittiğini de duymuştum. Heryerde eczanede vs satılıyor ama hiç güvenli değil bence. Allah şifa versin
tarafından
Canim mustela kullansınlar lütfen. Bide yıkanan çamaşırları duru granül matik deneyebilirler.  Gecmis olsun
tarafından
Çamaşırları çift durulama yapsınlar bide
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Offff cok kötü olmuş yaa bunun neresi normal başka doktora gösterin canım cok geçmiş olsun
(70 puan) tarafından
Sağol kardeşim aynen götürecekler
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Bu yavruyu başka bir doktora götürün yazık günah inceleme filan yapsınlar yada adam akıllı bir şey söylesinler neden olduğu ne olduğu vs
(70 puan) tarafından
Bende anlamıyorum doktorlarda normal diyip krem verip göndermişler gitcekler başka yerlerde
(1,206 puan) tarafından
Aynen canım mutlaka gitsinler benim kızımda da alerji var sağlık ocağında ebe ve doktor ilk başta yuzundeki leklere normal dediler sonra arttı da arttı baştan önlem alsak hiç birşey olmayacaktı yüzünden heryerine attı. Sizinkide mutlaka bir bakılsın en azından bir sorun varsa erken önlem alinir
0 oy
tarafından
Uyari veren kim ?

Geçmiş olsun canim hemen baska doktora götürün bence kuzum rabbim şifa versin
0 oy
tarafından
Uyari veren şahıs bebek kolunun neresi müstehcen içerik acaba
(70 puan) tarafından
Anlamadım ben de şaşırdım kolu
0 oy
(849 puan) tarafından
Müstehcen içerik mi kafayı yemiş uyarı veren kişi
(70 puan) tarafından
Aynen bi baktım uyarı gelmiş
(849 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bu arada başka bir doktora götürün sabiyi yazık kıyamam bebeğime
0 oy
tarafından
İlk  bacak arası sandım off kıyamam yaa çok geçmiş olsun 
(70 puan) tarafından
Yok kolu valla bende çok üzülüyorum
0 oy
tarafından
Allah şifa versin. Bence başka doktora götürün. Her doktor bir olmuyor. Ayrıca uyarıyı hangi akıllı verdi.
(70 puan) tarafından
Sağol kardeşim götürecekler
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim acil sifalar versin insallh 
(70 puan) tarafından
Teşekkürler kardeşim
0 oy
tarafından
Ayyy şu uyarıyı hangi dengo verdi acaba ☹☹☹☹ sinir oluyorum yaa ne  kadar gereksiz boş insanlar var neresi müstehcen yaa
(70 puan) tarafından
Bende anlamadım kolu bebeğin halası olurum
tarafından
Aman boşver canım takma sen gereksiz insan çok
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Müstehcen icerik mi yuh artik sizin akliniz nasil calisiyor ya ne bicim annesiniz siz ben görür gormez oyy yavrum sifa versin rabbim dedim baska doktora da gostersin canim olmaz bu normal değil 
(70 puan) tarafından
Sağolun kardeşim inşallah bir şey olmaz özele gittiler farklı hastanelere krem vermişler başka yerlere gitcekler bakalım
0 oy
tarafından
Mantar olabilir intihapli.bisiy olabilirm alerji olabilir..herşey olabilir ama normal olmadığı kesin canım.. başka doktora götürün derim vakit kaybetmeden
0 oy
tarafından
Kız bu ne kıyamam yavruma acaba fazla mı sıcak tuttular çocuğu ya da annesinin yediği bişeye alerji mi var
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Oyyyy kıyamam kuzum :(((( Allah şifa versin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah kuzum benim yaaa inşallah krem işe yarar kuzum ayy çok kötü olmuş 

Uyarı veren ***** senin yüzünden pipi zannettim ilk bakışta müstehcenlik görmedin sen herhal
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ya gerçekten normal mi dediler başka yere gidin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 287 göst.
0 oy
23 cevap 1,077 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 179 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu