0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanimlar eşimle 2 yıl nisanli kaldık 1 bucuk yildir evliyiz ilk başlarda birkaç yalanini yakaladigim için isinamadim yani bana canimli konusup esime şikayet ediyorsu nisanliyken evliligimizde de kendi çocuklarına bayramlik verirken benim cocuguma ilk bayrami birde (ilk torunları)  para vermemeleri cok zoruma gitti. Benim cocugumun paraya ihtiyacı yok zaten vermek zorunda da değiller bebek anlamaz ama yine de bebegimin ilk bayramiydi zoruma gitti insan evladina yapılınca daha zoruna gidiyormus simdi de isinamiyorum hiç konusmak gitmek bile hiiiiiic istemiyor icim keske sevebilsem esimi cok seviyorum bundan dolayi da annesini de sevmek istiyorum saygısızlik yapmam ama sevgim 0 ya :( Sevebilmek ve o kötü anıları unutmak icin napabilirim sizce

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundasın sen esin için iyi davran tabikide yapılanlar unutulmaz hicbirzmaan
-Reklam-
0 oy
(119,228 puan) tarafından
merak etme yanliz degilsin sevmek isinmak zorundada degilsin
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sevmek zorunda degilsin saygı göster yeterli bence bayram konusu da kusura bakma da cok saçma olmuş ilk torun beşinci torun da ayrım olmuyor büyüyünce ona da verirler zaten 
0 oy
(403 puan) tarafından
Denesende aklinin bir kenarında olucak hep canım böyle şeyler insani yaralar boşver takmamaya çalış 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Düşünme bunları artık üstünden baya geçmiş sayılır 

Sevmesende olurda süreklimi görüşüyosunuz 
0 oy
(6,984 puan) tarafından
Valla ben ağzıyla kuş tutsa da sevemiyorum hiçte zoruma gitmiyor kim ne hakediyorsa o.
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Canım sevmek zorunda değiliz saygımız olsun kafi
0 oy
tarafından
Boşver sevme seninkinden ne kötüler var bil istedim . Sevmiyorum ama saygimi ve mesafemi koruyorum başta bende üzülüyordum şimdi umrumda değil. Herkes kendine yakışanı yaoar boşver üzülme zamanla sende alışırsın 
0 oy
(553 puan) tarafından

Sıfır beklenti sıfır üzüntü canım :)

0 oy
tarafından
Aynen esin icin sev sen ne kadar sevmedigini hissettirsen esinde okadar mutsuz olur cunku annesi biz annelerimizi cok seviyoruz aynisi es icinde gecerli  
0 oy
tarafından
Bende hiç sevmem yaşanmışlıklardan dolayı ama saygiliyimdir Saygı olduktan sonra gerisi çok ta önemli değil takma kafana 
0 oy
(247 puan) tarafından
Ben ne diyorum kendime biliyomusun canım ben kim bilir Rabbime karşı ne hatalar yapıyorum da beni affediyo yani tamam belki mesafe gerekiyodur bilemem ilişkinizi ama kötü duygular besleme boşver  
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Senin yine bayramlık vermemiş 3 ay önce doğum yaptım beş kuruş takmadılar Allah'ın dağdan inmeleri
0 oy
(683 puan) tarafından
Geçmişi silmezsen bugünü yaşayamazsın biz neler yaşadık unuttuk rabbime havale ettim sildim aklımdan yaşananları ahirette hesaplaşacağm. Böyle daha huzurluyum onları unutarak kendime iyilik yaptım onlar için değil 
0 oy
(270 puan) tarafından
Sevip napicaksin bosver saygı göster yeter . Haketse baştan severdin  zaten 
0 oy
(795 puan) tarafından
sevmek icin kendini zorlama hic 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnce bu şekilde kal.sevip napacan sevince huyu değişecek mi. Yine aynısını yapacak daha büyük hayal kırıklığı. Boşver mesafeli lmak iyidir
0 oy
tarafından
Karşı taraf kendini sevdirmezse yapabileceğin bişi yok canım maalesef. En iyisi mesafeli ol saygını koru

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 187 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,693 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gelibail (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 309 göst.