0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Geceblerde kaynama gittim normal sohpet ediyorduk sonra 18 yasindaki goruncem bi konumuza dahil oldu annesiyle zitlasti bir anda gorumcem annesinin ustune yurudu agiza alinmicak kufurler ettu annesine itip  kakti kadini gozumun onunde bende  ayaga kalktim ayirmaya calisyim cok sinirlendim  bu ne terbiyesizlik karsindaku senin annen nsl boyle  dawranabltrsn kndine gel diye bagirdim ...bu ilk kavgalari degil hep anne kız  dovusuyor ..snra ewe geldik o sinirle esime soyledim olay buyudu tabi esim onlara gityi kardesini dovmeye kalkti fln yani pisman oldum keske karismasaydim demesetdim esime smdi onlar konusuyor birbiriyle anne kiz .. ben kotu oldum saygısız  tetbiyesiz gorumce trip ayiyo hic umurumda da degil 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kizz inanirmisin aynisini ben yasadim. Kesinlikle karisma onlar kavga edip 3 gun sonra bir birilerinin g*tune canak tutar olan sana olur 
(383 puan) tarafından
Bundan sobra birbirlerinu öldürseler  karsimda mudahale etmicem o derece gercekten..yesinlet bitirsinler
tarafından
Aynen kuşum sakın karişma
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Hep mi böyle olur be hiç şaşmıyor,olan sana olmuş valla boşver ne halleri varsa görsünler
(383 puan) tarafından
Kesinlikle haklisin ne halleri varsa gorsunler...ben o kadina yapilan tetbitesizligi hazmedemedim kndime hakim olamafim ama sonuca bak ben kotu oldum
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Anne kız arasında tartışma olur abartmış biraz ergen görümcen sen de boş boğazlık edip eşine söylemişsin keske yapmasaydın ama dilin kemigi yok iste 
(383 puan) tarafından
Anne kiz arasi normal tartisma degildi ama bildigin annesinie saldirip savurdu kadini...bnmde zoruma gitti kimse bu kizla bas edemiyor bnde artik abisinin  buna iyi bi derrs vermesini istedim ama pisman oldum
(7,654 puan) tarafından
Ergen işte tam manasıyla kadın zamaninda otorite kuramamis
Abi bagirda dövse daha kötü olur simdi senden de nefret edecek ha cok mu önemli hayır
(383 puan) tarafından
Hic umurumda degil inanki..daha karismam ama birbirlerini yesinler
(7,654 puan) tarafından
Aynen yarin iyi olurlar kaynanan sana carlar
0 oy
tarafından
Kız kaynanalara hiç güven olmaz görümcem yok ondan bilmiyorum;)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kudurmuş zahir koca istiyo zilli
(383 puan) tarafından
Cok terbitesiz ve saygisiz simarik biri kim napsin onu bugun kocaya gitse ertesi gun geri gonderirler..  bunu annesi der hep
(14,428 puan) tarafından
Aman bacım ne pohh yerlerde yesinler elleme
(373 puan) tarafından
O nasıl bir yorum ya tövbe
0 oy
tarafından
Sen kötü bişi yapmamısin ki .

İçin rahat olsun. 
(383 puan) tarafından
Yok yok ben fesatlik ispiyonculuk yapmışım  esime niye soylemisim
tarafından
Sen insanlık yapmisin, evladının ona yapmadığını sen yapmisin .
Bugünden sonra sende asla karışma.
(383 puan) tarafından
Biran kndimi annesinin yerine koydum  zoruma gtti ne blym...bi daha asla karismam
tarafından
İnsan olmayana ne yapsanda boş
(383 puan) tarafından
Cok dogru
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Aile olayına sen karısmaeminnol herkes iyi olur sen kötü olursun küçük gorucem annesiyle dalasti aldim sigarami cikdim bahceye aksami bakdim kaynanam tandır yakiyor dedim hayiridr nerden cikdi anne dedim dedi selda gidicek yarin ya yakayim ben karissam gelin kötü olur umrumda olmaz isterse kessinler birbirini gormedim duymadim bilmiyorum yap gec
(383 puan) tarafından
Haklisin dilin yandi bir kez daha karışmam
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bacım  sen  doğru  olanı  yapmışsın  bence  bırak  öyle  kız  evlat  görümce  evlerden  ırak  öte  dursun konuşmasın daha iyi  bosver gitme  ne halleri  varsa  görsünler 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani keske esine demeseymissin. Canim o da evladı atamaz satamaz da seni niye kotu belledi ki
0 oy
(223 puan) tarafından
Aynisini yaşadım ikisi bizim evde kavga eti kiza kızdım diye annene bagirma diye bizi kovuyon diyip defolup gitiler
0 oy
(507 puan) tarafından
Kız gorumcemin  oglu tv kırdı. Ben eşime dedim.suuclu ben oldum.sanki ben kırdım hiç karışmayan ben o zaman anladm
0 oy
tarafından
Kavgayı başlatan onlar utanmayip koca koca insanlar birbirlerine satasanlar onlar sen iyi niyetle ayırmaya çalışıyorsun senin suçun ne burda da sana tavır aliyolar senin yerinde kim olsa aynısını yapar hiç canını sıkma 
0 oy
(1 puan) tarafından
Söylemesen gelinin hoşuna gitti kocasına bile söylemedi söylesen sen kötü olursun yavrum hepsi aynı bırak yesinler birbirlerini 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız hadi sen söylemişsin de kocan niye koşa koşa dövmeye gidiyor. O kimki bacısını dövüyor. Hiç hakkı yok. Annesi kızının her kahrını çeker ona ne. Bence sorun kocanda.
(383 puan) tarafından
Oda o anki öfkeyle  haddini  bildirmeye gitti tutamadim
0 oy
(687 puan) tarafından
Annesidir sonuçta mecbur kızı bekar evinde illa ki konuşacak sen karıştın diye değil eğer kaynanan kötü birisi değilse iyi etmişsin bir tanede osmanlı tokati yapistiraydin o ergen görünceye...Bn olsam bnde ayirirdim üzülürdüm kadina  
(383 puan) tarafından
Kaynanam iyi biri olduğu  icin ona yapilan hareketler zoruma gityi ztn....kotu biti olsaydi karışmazdın

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 838 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 325 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eylem Asya (333 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...