+1 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
tarafından kapalı
Yok o bunu yazmış yok o şunu yazmış yazmayın falan sizeee ne ya sizee ne herkes istediğini yazar insanlar belki dolu belki anlatacak kimsesi yok sizi neden bu kadar ilgilendiriyor madem hoşunuza gitmiyor eş dost kaynana elti postları okumayın görmemezlikten gelin ya valla yazmıcam diyorum ama herkes herşeye karışır oldu burası konu dışı sohbet sonuçta herkes istediğini yazar sizeee nee
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

11 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Ee sen niye milletin yazdığına karışıyon
tarafından
İyiyim tatlım sen nasılsın
(665 puan) tarafından
Evet kuzum gayet iyiyim...
tarafından
Ay bayılıyorum senin soğuk kanlı yorumlarına istemsizce gülüyorum hakkını helal et Ghost :D
tarafından
Estağfirullah bacım. ❤
(19 puan) tarafından
Yorum olarak yazılanla post açmayı bir görmeniz de farklı bir bakış açısı. Okumak kadar anlamakta önemli :D
-Reklam-
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

B.kunu çıkararak yazanlara söylüyorum dozunda yapın insanlar kafa dağıtmaya giriyor siz iyice üstüne üstüne ekliyorsunuz yani .

0 oy
(15,823 puan) tarafından

Olurmu hicccc öyle canimmm Linç etmeleri lazimmmmm...:angry::angry:....

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yazılmayacak şeyleride yaziyolar bazen cnm ki buradaki kisilerle bi mevzusu olsa takk yüzüne vuruyolar herseyide anlatmamk lazım bence
0 oy
tarafından
Burda moda oldu karışmak 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
+++katılıyorum 

Cocuk gibi bazıları yaaa nedir bu yarış halinde olmanız !!
0 oy
tarafından
Karışmamak olur mu canim işleri güçleri yok 
0 oy
(462 puan) tarafından
Millet hazır kıta linclemeye bekliyor ya özellikle cinsellikle alakalı  bir  post olunca  edepsizliğe kadar getiriyorlar konuyu sanki hiç arkadaş ortamında falan konuşulmuyor burda konusulunca ayıp oluyor
0 oy
tarafından
Katılıyorum canım. Hoşuma gitmeyen postlara yorum yapmıyorum.
(340 puan) tarafından
Aynen katılıyorum size ne gerek var ya sanki hiç işleri yokmuş gibi
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Kadın kötü bir şey yazmamisti kendinde uyguladığı bir şeyi paylamis ne var bunda ? Sanki yazanin Allah belasını versin demiş gibi linç ediyorsunuz ...
(333 puan) tarafından
Benim demek istediğim o mu sizce?
0 oy
(350 puan) tarafından

+++++katılıyorum kuzum konu hakkında bilgin yada tavsiyen yoksa  linclemek yerine o posttan çık yani kalp kırmak hoşlarına gdyor bazı insanların malesef :)

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 840 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 536 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.