+1 oy
839 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından

kizlar merhaba,

benim kaynana maalesef sıkıntılı biri. yani deli desem inanin deliye hakaret bile olabilir. aklı hep fesatliga calisir beni zaten hic sevmez. ben de artik sevmiyorum kendisini karsilikli yani. neyse gecen telde esime bebegin bana ve aileme benzedigini ima eden birsey soyluyor yani bunu kotu anlamda diyor. yani ben de guzel biriyimdir ovunmek icin degil ama herkes soyler yani bunu. bir kendi begenemedi zaten. neyse o cok onemli degil ama sinirlendim acikcasi yani Allahin yarattigi meleklerden bile guzel bebege anneye benziyor diye laf ediyor. bebek tabiki de ya bana ya babaya benzeyecek yani Allahin yarattigina da tövbe haşa karisma degil mi ama ya ne bicim insan bu ben anlamadim. bana benziyorsa da ohhh iyiki de bana benzemis çatlasin patlasin diyorum artik ne diyim ya :) siz de durum nedir?

21 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebenin ayağını aaaaazına sokuvercen varya 
(506 puan) tarafından
ahahahah koptum gulmekten ya valla canim lurban olsun o bebegin ayagina :)
(14,428 puan) tarafından
Ahahahas başka bişey derdimde terbiyem el vermedi
(506 puan) tarafından
anladim ben canim merak etme :)))))
-Reklam-
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Hep halalarina benzetirler tabi küçüklüğü şöyle böyle hiç umrumda değil 1 2 söylediler takmadım bidaha da demediler :D
(506 puan) tarafından
iyi yapmissin canim duymazliktan gelince iyi oluyor duvara demis gibi :)
0 oy
(765 puan) tarafından

Senin çocukluğun tabi sana benzicek dua et karşı komşuya benzetip durmuyor :D:D

(506 puan) tarafından
ahahah onu da yapsin da görsun dunya kac bucakmis :)
(765 puan) tarafından
Ahahhahah :))))))
0 oy
tarafından
Hiçsorma genelde erkek tarafı yapıyor bunu zaten benim kaynana hastanedenbebeği getirdiler odaya orada bakmaya başladı heryerini inceledi kime benziyo diye baktı düşün
(506 puan) tarafından
aynen aynen. neyini inceliyon degil mi bebek iste sevmeyeceksen fazlalik yapma bas defol git degil mi ama. boylelerini gordukce sinkr oluyorum ya
tarafından
Oğlum bana benzemiyor babasına benziyor diye yapıyordu kaynanam beni kıslandırmak için huyunu da benzetmeye çalışıyor mesela ben yetiştirdiğim için takmıyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
He halasının sacida böyleydi halasida şöyleydi böyleydi ay ne gicik laflar duydum :D
(506 puan) tarafından
edagunes aynen beyin kesinlikle sifir. :)) ikra06 valla laf soyle bundan sonra ben de altinda kalmayacam
(22,070 puan) tarafından
Benimki halasına bile benzemiyo asko bilerek benzetmeye çalışıyolar:D mesela dedesi ortamda yok demi hemen bak bak dedeyi ariyo gel dedesi gel falan halbuki cocuk ne bilsin dedeyi falan:D
(506 puan) tarafından
bizimkinde sevgi desen o da yok. hastaliklar gecirdik bir tek kendi oglunu uyduruktan arayip sordu ben ve bebegimi sormuyor bile. bal gibi biliyor korona oldugumuzu da bir kap yemek bile getiremedi onu gectim bebegi sormadi bile. 2 bucuk ay oldu neredeyse ne geldi ne aradi ne sordu umru bile degil.
(22,070 puan) tarafından
Ya sizinkiler temelli vicdansizmis asko ya
(677 puan) tarafından
Kalmada :) içinde Duracağına söyle gitsin ben öyle yapıyorum doğuran benim ama herkese benziyor benim kız :)
0 oy
tarafından
Bu kaynannalar zatn kzim oldu ilk esmer bana benziyo eşime benzemiyo  hep oğluma benziyo benziyo dedi sonra oğlum oldu baktım kzim için annesine benziyo şimdi oğlum için babasına benziyo diyo hep kendi tarafına benzetme çabası canım bende **** oluyorum ama kim iki çocuğumu görse snaa benzyo diyo kaynanamın yanında da diyolar yoo fln yapiyo ama catlasin
(506 puan) tarafından
ya ben de bunu anlamiyorum yani kime benzedoginin ne onemi var torun olarak sev iste yani benzemesi neyi degistirecek ki.. cok enteresan ya. bizimki de kendilerine benzemedi diye neredeyse sevmeyecek minicik bebegi. boyle bir mantik var mi ya
tarafından
Bizimkiler seviyo ama hep bı kendilerine benzetme çabası başkada bişey yok
(506 puan) tarafından
yine seviyorlarmis bizde o da yok
tarafından
Boşver canım baba anne sevgisi herşeye bedel kimse sevmesede olur bosverr hiç takma
0 oy
tarafından
Yani sana benzetmiş işte niye kiziyosun ..kendi tarafına benzetse  yine kızardin..küçük bebeğin.ne kötü bisyo olabilir ki kötü anlamsa eleştirisin..sevmediğin için yanlış anlamış olabilirmisin..
(506 puan) tarafından
yok canim iyi niyetli sana benziyor demiyor onu biliyorum yani merak etme yoksa neden uzuleyim aksine memnun olurum ama maaleaef oyle degil iste
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Normalde kizim benim kopyam sac rengimiz felan ama surekli kucuk gorumceme benzetiyolar alakalari bile yok ama neyse bende bir sey soylemedim bazen huysuzluk yapinca kime cekti kime cekti bende en son dayanamadim yuzude sen huyuda sen bir daha da halasına benziyo dediklerinde evet diyorum huyuda yuzude benziyo 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Benim kızım benim kopyam. Sesi çıkmıyor kimsenin hahah  :) kendi tarafları olsa ovunurlerdi
0 oy
tarafından

Sürekli oğluna benzettiğinde daha çok darlanıyorsun emin ol:D

(506 puan) tarafından
her turlu darliyor beni :)
0 oy
tarafından

Kız sen de delisin valla diyeydin yaa benim fendim oğlununkini yendi diye:D çatlasın orta yerinden az laf sokmasını bilin yaaa her şeyi de ben mi öğreticem 

(506 puan) tarafından
valla canim laf sokma uzerine ders olsa alacam :)) hic aklima gelmiyor ya valla sonrra dusununce keskee sunu deseydim diye pisman oluyorum ya
tarafından
Ahahaha
0 oy
tarafından
Benim ki de 20 gün boyunca gitti geldi bebek kime benziyo gitti geldi aynı laf bu 20 gün boyunca oğlum kuvezde kaldı kadın kafayı yedi resmen eşim hülya ya benxiyo demesine rağmen gene de sordu bunların kafa catliyo herhalde oğullarıni evlendirdikleri için 
(506 puan) tarafından
bu kadar bizi kiskanacaklarmis ne diye evlendirmisler ogullarini tursularini kursalarmis. ogullari da gayet mutlu olmasina ragmen hala daha analari boyle kiskanc
0 oy
(621 puan) tarafından
Benim kızım babasına benziyor babası annesine benziyor  haliyle kızım bobannesine benzey bana benzemey
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Gelin dünyann ödüllü güzeli olsun kaynana beğenmiyor nedense benim oğlumda benim erkek kardeşlerime babama benziyor fotoğraflarla karsilastoriyoruz babamın siyah beyaz fotoları oğlum sanır herkes o derece benzer yok tutturur babasına benziyor burası benim diğer oğluma benziyor diyip benzetmeye çalışır sonra burun kivirirara onlara benziyor der sonra sanki oğlum güzelleşiyor yavaş yavaş der oğlum doğduğunda zayıftı baya tabi zayıf olduğu için toplu değildi göze güzel gelmiyordu onlara göre şimdi biraz toparlandı ama bizimkilere benziyor diye zoruna gidiyor sanki benim kardeslerimde büyüdüler şimdi maşallah Dalyan gibiler keşke onlara benzese etrafındakiler diyo kardeslerine benzese kızımı ona saklayacak çok yakışıklılar :):)
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Kiz sennki yine  iyi bizimkiler daha ultrason fotosunda ogullarina benzetti :D

0 oy
(3,151 puan) tarafından
2 kızım var doğdu doğalı bana benzetmezler bizim taraf bana benzetir yabancılarda da çoğunluk hep bana benzetiyor çok nadir babaya benzeten oluyor. Ama kaynanam tarafına kalsa tıpkı babaları hatta dedeleri hatta eşimin halasının küçük kızı. Didisinin didisi benle alakası olmadığını söyleyip dış kapının mandalina bile benzettiler :D şuan biri 4 buçuk diğeri 2 buçuk yaşında hala aynı muhabbetler :)
0 oy
tarafından
Bizimkide oğluna benzetmek için çok çabaladı. yok aynı oğlum yok aynı amcası babası da böyleydi aynı dedesinin bilmem nesi. Saçmalamaya başladı artık eşim devreye girdi anladı rahatsız olduğumu ve annesine bence gayet annesine benziyor inşallah da öyle kalır dünyanın en güzel insanı o dedi. :) kaynanam o günden sonra sustu.
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayni benim şeytan kaynanam gibi,  seninki  en azından kabulleniyor sana benzediğini bu sinsi biri dese annesine benziyor ,hemen yok  ne alakası var aynı oğluma benziyor ya da kayinlarına  kayınbabama benzetiyor o derece yani düşün sin.si
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Bu bebek benzetme meselesini hep erkek tarafı yapıyor nedense dıdısının dıdısına kadar benzetirler ama anne tarafına asla benzetmeler hasetlerinden çatlarlar 
0 oy
(192 puan) tarafından
Hiç takmam böyle şeyleri Allah yaratmış kime ne kardeşim 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 536 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 327 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eylem Asya (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 373 göst.