0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Günaydın Kızlar eşimden araba kullanma dersi aldım dün ama almaz olaydım adamın içinden canavar çıktı ya :)bi sinirlenme ler falan arabayı istop ettirdim debriyaj dan çekerken ayağımı. hatam nedir söyle bı daha yapmim diyorm neyse deyip tekrar kullandırttı tekrar istop etti ya hatam ne diyorm soylemiyon ki dedim o ise kızıyor . Öğretmek için mi kızmak için mi aldı o koldtuga anlayamadım cidden. şimdi erken kalkıp vidyo izledim netten hatamı anladım ki ayağımı debriyaj dan gıdım gıdım cekmem lazimmis. Bu işi yaparım da öğretmenin sinirli galiba arabayı tanitmadan direk koltuğa oturttu ahhh ahh kızlar kullanıyorsanız zormu degilmi kavrarmıyım bı yazın da içim rahatlasın <3:)

35 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
3 sene once esim ogretti cok guzel kullaniyorsum sehir icinde kullanmadim.hic koye giderken görürdüm geri gelirken getirdim.ama sonra  bende panik atak basladi bi daha kullanmadim
(594 puan) tarafından
Nasıl di eşin ogretirken canm. Benimkisi çok sinirleniyor ya
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben kullanıyorum tabi yavaş yavaş çekip gaza basacaksın eşler malesef öyle :)))
(594 puan) tarafından
Trafiğe çıkıyormusun canm :)
(1,186 puan) tarafından
Yok canım evdeyim doğum yaptım yenice bizim ant trafiği dehşet kazalar çok oluo eşim izin vermiı
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Benim korkum varr yaa asla suremem
(594 puan) tarafından
Bende korkuyorum da sürerim ama çok istiyorum ya:)
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Öğreten kişinin sakin olması gerekiyor bana kardeşim öğretiyordu bekarken çok sinirliydi öğrenemedim geri evlendikten sonr eşim öğrettş çok sakindi hiç kızmadı o şekilde öğrendim başta zor geliyor ama sonradan alışıyorsun 
(594 puan) tarafından
YouTube de izledim adam harika anlatıyor birkaç kez izleyip kavriyacam sonra eşim direksiyona alsın
0 oy
tarafından
Direksiyon dersi alsan 5 gun sonra cikardin trafige. 
(594 puan) tarafından
İnan youtubede vidyo izledim adam ne güzel anlatiyor ya yaşı var amcanın ama mükemmel anlatımı var resmen şuan sürebilir gibi hissediyorm kendimi. Benimki yarım saat oturttu koltuğa ama direk sürdürttü yanlış yone gidince kızıyor bu amca yi izletiyimde oda öğretmeyi öğrensin :)
tarafından
Eskiden babam da dedemde ogretirken bagirirdi. Ogrenemezdim. Bekardim ogrendigimde kesin esimde bagirip cagirirdi. 5 gun kursa gittim. Ogrendim ne guzel. Tanidikla olmuyor cnm. Bugun bir dene video nun faydasi olmus olabilir. Benim zamanimda youtube falan yoktu
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Bende bir ara baya heveslendim öğrendim eşim çok sabırlı cokda anlatiyo hatta enistesine benim kardeşime eltime falan çok direksiyon çalıştırdi bebek hamilelik derken ben bayadir oturamiyom ama doğumdan sonra kendimi toparlar toparlamaz ehliyete yazilcam araba akşama kadar kapıda ben otobüsle dolmuşla gitmek istemiyorum 2 çocukla
(594 puan) tarafından
Al canm al cidden her bayanın da bilmesi lazm. Bizim de öyle araba kapıda öylece. Bende direksiyonu öğrenip ehliyet alacam :)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kocadan Hoca olmuyor 

Bunu yaşadım gordumm benden çok panik yapıyor 

Erkek kardeşim bı gösterdi çokta güzel surdumm ehliyet almadım daha bebem küçük az buyusunn inşallah
(594 puan) tarafından
Aynen canm benimkisi de öyle sanki biliyorm da bilerek yapyorm tabiki yanlış yapacam niye kızıyosn öğretmek için ciktn koltuğa. Normal hayatta hiç sınırlı değil oysaki :)
(15,823 puan) tarafından
Başka biri varsa ondan öğren canimmm bide korkuyorlar arabalarına bişey olcakk diyee
0 oy
tarafından
2 buçuk sene oluyor ehliyet alalı ama araba yok hahahs
0 oy
tarafından

evet sürüyorum baya ogrendım esım ogretttı  nasıp olursa ehlıyet alıcam yakında sakın sabırlıdır defalarfa anlatır nadıren sınırlendırdıgım oldu :Dama cok guzel ogretıyor ehlıyetı aldıktan bıkaç yıl sonra trafıge cıkarsın ıyıce pekıstırmen lazım dıyor

0 oy
(13,021 puan) tarafından
Daha ehliyet yok da ogretseler sürerim 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhhhahahahaha öyle yaparlar bas bas bağırırlar sen de ona bağır direksiyon,gaz bende kes sesini de insan gibi öğret bak yoksaaaa ahahaha 

Trafiğe çıkamam dağda bayırda sürerim çok zevkli dimi
0 oy
tarafından

Aktif kullanan biriyim cnm il dışına bile gidip geliyorum  heyecan yapmazsan öğrenirsin

0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum canım uzun yola bile gidiyorum ayaginin altında yumrta varmış kirilacakmis gibi yavaş yabas çekeceksin baktın ki araba sallanıyor birden çekmek yerine tekrar debriyaja sonuna kadar bas ve tekrar baş aal ayağını yavaş yavaş çek o zaman istop etmez
0 oy
(256 puan) tarafından
Ehliyetmde var kullaniyorm da 
0 oy
tarafından
Ehliyetin yoksa al. Artık hiç bilmeyen bile araba sürebiliyor şimdiki ehliyet derslerinde
(5,953 puan) tarafından
Yanılıyorsun simdiki ehliyet direksiyon egitimleri daha zorlaştı 2009 da aldim duz caddede sur yokusda dur yarim debriyaj kalk 2 tasin arasina park tmm simdi  oraya gir buraya git oturduğun yerde egitim caddesi  bariyerler koymus degmedeb icinden gec dur park et kalan cok direksiyon dan kaldirama sifir yaklas bizim zamanda kaldirma yaklas yokdu simdi zorlaştı sinavdan cok direksiyona onem verdiler
tarafından
Tamam bende onu diyorum. Şuan ehliyet almak daha zor olduğu için hiç kullanamayan ehliyetten sonra araba sürmeye başlayabilir
0 oy
tarafından
Araba sürmek eşten , babadan öğrenilmez. Ters ters konuşup insanı sinir eder en sakini bile. 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
18 oldumda aldim ehliyeti simdi ustayim hatta gecen ay annemde aldj 
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm eşimden öğrenmeye çalıştım en son aglayip arabadan indim o sinirle kursa yazıldım ilk seferde öğrendim trafiğe çıktım anliycan eşle zor yabancı daha iyi :))
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Heyecan yapma yeter. Debrıyajıda notorun kavrama sesımgelene kadar tamamen ayagınımcekme stop edersın. Pratık yapa yapa ogrenırsin 
0 oy
tarafından
Aktif kullanan biriyim canım panik yapma yeter 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 285 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaaaa33 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyda59 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 554 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,079 soru

11,377,953 cevap

34,864 kullanıcı

...