0 oy
1,461 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Oğlum 16 aylık eşim ağlarken onu sakinleştirmek yerine gözlerini kocaman çıkartıp çocuğa bağırıyor çocuk daha da ağlıyor boynunun altından eliyle sıkıyor cimcik gibi hep mot oluyor sorunca ben yapmadım birşeye alerjisi var diyor. Valla hakkımı helal etmiyorum dedim en sonunda bir  de 5 aylık bir kızım var ben ne yapacağım valla çocuğuma yazık günah diyorum seviyor da oyunda oynuyor ama öfke problemi var gibi

69 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin o çocuğa pörtlettigin gözlerin çıksın emi. Baba diye yaptığın, o boğazını sıktıgin eline sıç ayım.

Heder ediyonuz bebeklerinizi böyle adamların elinde yazik
-Reklam-
0 oy
(365 puan) tarafından
O şekilde davranıp morartacak kadar sıkarken sen nasıl bu kadar sakin kalabiliyosun ya hakkını helal etsen nolur etmesen nolur 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
Bazen esim kizdiginda sartellerim atiyo bide cimciklese oyle korkutsa kıyameti koparirim 
0 oy
(913 puan) tarafından

TV de sosyal medyada neler duyuyor görüyoruz! 

Amacım yargılamak değil ama burda hepimiz anne yada anne adayıyız, degilki öyle bı hereket benim evladıma dokunup aglatanin dünyasını başına yıkarım.bir ANNE olarak evlatlarını o adamdan kurtar şimdi bunu yapan sonra neler yapmaz Allah aşkına sonradan keşke dedirtmesin Allah hemen önlemini al..:(

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Haal seviyor oynuyor nasıl diyebiliyorsun ya şiddet resmen ya bu nasıl sabrediyorsun öfke problemi diyip geçme 
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Sen şaka mısın ya öfke problemi var gibi ne demek acil psikoloğa gitmeli. Sen nasıl müsaade ediyorsun tepki vermiyorsun. Adam çocuğunun halkını gözetmiyor da senin helal etmemeni umursayacak. Verme eline çocuğu ne anlar çocuk bağırmaktan bi derdi var ki ağlıyor yazık günah çocuğa 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sen hasta mısın?Bir de bunu burda anlatıyorsun git şikayet et eşini 
0 oy
tarafından
Sus ya nolur sus. Hakkımı helal etmiyorum deyince bitiyor mu? 

Bu çocuk ileride kadına, çocuğa, arkadaşına, büyüğüne şiddet göstermeye meyilli bir birey haline gelecek. Nasıl göz yumuyorsun. Bebek o daha bebek. Yemin ederim adresinizi bilsem ben gidip şikayet ederim. 

Öfke problemi var deyince bitmiyor olay. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eşim oğluma ismiyle seslenirken bile ses tonunu yükseltmiyo korkmasın diye sen nasıl izin veriyosun bunu yapmasına Allah aşkına haberleri hic izlemiyomusun cocugun elinden kayıp gittikten sonra mi gidip şikayetçi olucaksin korkmuyomusun öfkesini kontrol edemez de çocuklarına zarar verir diye Allah korusun düşüncesi bile çok kötü ya 
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Yerini yurdunu şöyle şikayet edicem nalet olasıca adam Allah ellerini kırsin ya ben asla dayanamam çocuga piskolejikmen baskı ve vurmalara o bebek ya bebek savunmasız Allah bildiği gibi yapsın.ben senin yerinde olsam polis e şikayet eder sakın benim şikayet ettiğimi sylemiyin der uzaklaştırma alırdım
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ağlarken bebeği adama verme sen sakinlestir. Yaptığını bile bile nasıl veriyorsun
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ahh keşke biri şikayet etsede kurtulsa çocukcağız.
0 oy
(421 puan) tarafından
Dayanamamış halin bu yani öylece seyretmek helal olsun öfke problemi evet 2 gün sonra inşallah eşin o cani bebeğe vuran adam gibi televizyonlara çıkmaz annesin sen anne afedersin kedi köpek bile yavrusunun yanına biri yaklaşsın zarar vermeye kalkmasına izin vermiyor 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya o nasıl bir yaratık baba denilmez öylelerine şikayet etsene izin verme asla 
0 oy
(247 puan) tarafından
Sen o adamın yanında durmaya devam edersen o çocuk ilerde bunun acısını sizden çıkartır oda öfke dilini benimser yavrum cennet kokulu meleğim okuyunca benim canım yandı ya aynı ayda oğlum var şuan kucağımda sünnet oldu biz birlikten gittik eşim her ağladığında hemşirelere kızdı bizde ağladık nasıl kıyar 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Dua et yakınlarımda oturmuyorsunuz saniye durmaz 2 çocuğu da aldiririrdim elinizden ne sen ne o babası olacak insan müsveddesi göremezdi bir daha çocukları ! Otur anneliğini sorgula ! Doğurma ile anne olunmuyor kediler köpekler de doğuruyor onlar bile erkek sinek dahi yaklaştırmıyor tehdit algılıyor! Doğurma ile anne olmadığının en güzel örneğisin! Benim 26 aylık ve 2 aylık iki çocuğum var büyüğüme babası kızabilir ama baktım sınırları aşıyor bağırıyor alırım çocuğumu sen kime bağırıyorsun her şeyin sınırı var derim sadece bir kere bağırdı ağladı çocuğum diye boşanıyordum ben az daha sen şiddete göz yumuyorsun ! Allah ikinizi de bildiği gibi yapsın. Rabbim evlat diye ağlayanlara vermiyor sizin gibilere veriyor ya diyecek bir şeyim yok keşke hiç doğuramasaydın da o çocukları evlat diye tutusanlara verseydi Rabbim !
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu uygulamada adrrss bulabilsem keşke sizin hemen o çocuğu aldiririm sizden biri işkence eder diğeri susar sixin ikinizdefe vicdan yok nasıl susarsın sen yass
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sen nasıl buna göz yumuyorsun ben kizmasina izin vermiyorum sen çocuğu boğazından tutmasindan bahsediyorsun yazık gerçekten o çocuğu tek o adamın elinden kurtarcak kişi sensin sende göz yumuyorsun sesini çıkart cikarmassan o çocuktan sağlıklı bir gelecek bekleme bence ben üzüldüm keşke okumasaydim ya
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Başlarım öyle adamın öfke sorununa biranda benimde öfke sorunum başlar yeminle gece ümüğünü sıkarım el kadar çocuğa şiddette ne demek sinirden elim ayağım titredi böyle adamlara değil çocuk yapmak 1 lokma su vermiceksin. Su çocuğuna vuran bir baba vardı haberlerde oda biranki öfkeyle yaptım falan demişti herkes eline koluna sahip cikicak canım yok öyle öfke problemim var diyip arkasina sığınmak olmaz. Çocuğunu o adamla yanlız bırakma cimcik atarak morartan daha fazlasını da yapar. Ailen arkandaysa çık git yanlarına yoksa devlete sığın
0 oy
(416 puan) tarafından
Bende aynı şeyi yaşıyom kızım 5 aylık hastaydı ateşi vardı ağlamaya başladı bağırıyor çocuğa ya seni çöpe atarım sus diyor başka çocukları örnek gösteriyor el kadar bebek ne anlar başkasından ya 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 234 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Duygu5634 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fadime34 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 466 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 758 göst.