0 oy
1,456 göst.
Aile kategorisinde (475 puan) tarafından
Oğlum 16 aylık eşim ağlarken onu sakinleştirmek yerine gözlerini kocaman çıkartıp çocuğa bağırıyor çocuk daha da ağlıyor boynunun altından eliyle sıkıyor cimcik gibi hep mot oluyor sorunca ben yapmadım birşeye alerjisi var diyor. Valla hakkımı helal etmiyorum dedim en sonunda bir  de 5 aylık bir kızım var ben ne yapacağım valla çocuğuma yazık günah diyorum seviyor da oyunda oynuyor ama öfke problemi var gibi

69 Cevaplar

+8 oy
(119,168 puan) tarafından
biri sikayet etse o cocuk yurda gider en tiksindim sey cocuga siddet al cocugunu git o adama da esim deme vallaha ben olsam sikayet ederim 
-Reklam-
+5 oy
(25,224 puan) tarafından
Allahın belası pislik şrfsiz onu tanısam direk şikayet ederim insan müsvettesi. Sende nasıl bir insansın ki böyle bi şiddet uygulayan ahlaksıza göz mü yumuyosun hakkını helal etmesen nolur be o çocugun acısı geçer mi sanada yazıklar olsun bir anne çocugunu koruyamayacaksa babası olan mikroptan dışardaki kötülüklerden nasıl korucak böyleleri, Allahım yarabbim hakedene ver... 
(257 puan) tarafından
Bunu bile bile gòz yumanada insan denmez bence
(1,766 puan) tarafından
Yine uyarı vermişler ayyy yemin ediyorum 500 puan olan uyarı veriyor gereksiz yere
(25,224 puan) tarafından
Şiddeti savunan zihniyet demekki veren
tarafından
Su sacma uyaricilarda olmasa
+3 oy
tarafından
Senin hakkin helal olmasada olur o bebeye onlari yaparken nasil duruyon 
(13,202 puan) tarafından
Ağzın bal yesin kanka
tarafından
Bide hakkim helal degil demezmi al bebelerini cik git  yahu
+1 oy
tarafından
İzin verme , çocuğun ağlarken dahi ne işin varsa bırak ilgilen .

Daha çok ufak , bu yaşta bu çocuğun böyle muamele görmesi iyi değil .
tarafından
Gazi mi ?
(12,938 puan) tarafından
Gaz kız gaz :D
tarafından
;))) hshshhs onunda mi gazi var :)
(12,938 puan) tarafından
Evet canım büyük ihtimal gazı bitmiştir soğutma yapmıyorsa
tarafından
Olabilir aslında mecbur artık bir hal çaresine bakacam ya
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Dikkat et cihan bebek gibi olmasın evlatların eş bulunur evlat bulunmaz 
tarafından
Yaa Allah cezasini versin bu ve bunun gibilerin. Yazık bebeklere kahroluyorum resmen.

Ne oldu o adama bilgin varni takip edemedim ben.
(2,826 puan) tarafından
Diyarbakır da cezaevinde canım
tarafından
Ayy sevindim. İnşallah akıbeti kız çocuğunu döven baba gibi olir
(2,826 puan) tarafından
O baba hakkında bilgim yok maalesef
tarafından
3 aylik kiz bebegi döverek öldürmüş. Ve cezaevinde güya intihar etmiş.
0 oy
(306 puan) tarafından
Cocuguma onu yapana aynisi ben ona yaparım küçük bebek ya ne anlar oyle şeyden alsın kucağına babalik şevkati göstersin 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Vala ben olsam terkettirim orayao o seresf..size sen nasıl duruyon öyle tepkisiz
0 oy
tarafından
Ay yazık ya psikolojisi bozulur ilerde oglununda şiddete meyli olur yapmasın gerekirse kavga et yani
0 oy
tarafından

Hey Allahim okurken delirdim  

sen nasil duruyosun .

Hakkini helal etsen ne etmesen neee 

Cocuk siddet goruyo siddet !
0 oy
tarafından
Birincisi bu adama hala esim nasil diyorsun?

İkincisi ofke problemi var gibi mi? Gibisi fazla bence. 1.5 yasina bile gelmemis bir bebegin kaldi ki kac yasinda olursa olsun bogazini sıkmak nedir?

Ucuncusu tek tepkin hakkini helal etmemek mi?

Umugunu sıkarim o adamin, kim olursa olsun, gozumun onunde cocugumu hirpayacak ha!

Ya gitsin tedavi olsun o adam, ya da iki cocugunun selameti icin cek restini.
(601 puan) tarafından
Canım ağzına sağlık çok güzel yazmışsın bu tür post açılıyor sonra yapilan yorumlara hiç cevap verilmiyor sanki bizlerin psikolojisi ile mi oynanıyor anlamiyorum
tarafından
Vallahi ya...burasi anne platformu en hassas yerimizden yaziyorlar boyle sonra ölü taklidi yapiyorlar. Hangi akli basinda anne karsisinda evladinin tartaklanmasini sadece hakkimi helal etmiyorum diyip izler. Yemin ederim kan beynime sicriyor yazip ciziyorlar olan bize oluyor.
(601 puan) tarafından
Inan ki öyle canım bu aralar haberlerde de ihmalkarliklar göz yummalar salgın bi taraftan insanda psikoloji bırakmadılar ağzı var dili yok denilecek yavruya nasıl kıyıyor lar aklım almıyor şurada biraz kafa dağıtalım diyoruz 10 kişiden 5 i ya boşanmayı düşünüyor yada şiddet tadımız tuzumuz kalmıyor rabbim güzel günler göstersin
tarafından
Aminnn canim amin
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Nasil sakin kalabiliyorsun 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ooo bian once kendine gelsin morartacak kadar nasil yapar anlamis değilim küçücük cocuk sonucta
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Hakkını helal etmesen ne olacak o.cocuga işkence ettikten sonra 
0 oy
(320 puan) tarafından
Daha nasıl susuyorsun hakkını helal etmesen ne olur olan çocuklara olur madem merhametsiz esin var ne diye doğuruyon üst üste 
0 oy
(334 puan) tarafından
Neeeyyyyy 

Allahım. Yaaa 

inşallah Şakadır dediğin
0 oy
tarafından
Geçen gün sırf bağırdı çocuğa diye kavga ettim sakın hfife alma canım
(4,115 puan) tarafından
Ya esımde hafife kızdı ogluma yapma diye bir daha duymayım sen mahvederim dedım ogluma kızmayqcaksn bıle dedım ki hasta olsalar 10 kere arar basında bekler, Sıkmak ne ya cok uzulüyrum gercekten yalnız kalsa babasıyla ne yapar acaba bebege bilmiyorum
tarafından
Dikkatli ol canım Allah korusun.
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Ya etim kemigim ayrılıyor su bebeklerden ne istiyorsunuz ya 16 aylık daha küçücük esın boyle yapıyor sen ne iş gorüyorsun acaba? Sıkıyor ne demek ya bak cok sınır oldum suan parçalarım oyle adamı... Yazık ya cocuga 
0 oy
tarafından
Yani eşin böyle yaparken nasıl dayanabiliyorsun ya, el kadar sabi. Sevse böyle yapar mı sende 
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Aklıma o baba gldi cocugunu nasıl vuruyordu Rabb'im yardımcın olsun ailesine ailene şöyle bnce demende fayda var
0 oy
tarafından
Bebek ağlarken sen neredesin neden eşine bırakıyorsun. Sen sakinlestir. O şerefsizi de çocukların uzak tut. Nendemek cimcikliyo morarmış. O adamın gücüne nqsil dayansın yavrular. Kavga et evden kov bisi yap. Yoksa önünü alamazsın. Daha beter olur. Tv de görüyoruz. Bebeklerini komaya bile sokar bu *****. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 227 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Duygu5634 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 274 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fadime34 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 465 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 753 göst.