0 oy
1,484 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
Eşiniz para verir mi verirse ne kadar verir 

Benimki maaşını alınca 500 tl verir bana pazar yaparım 1 ay boyunca 3 4 defa giderim aylık pazara 

Market alışverişi aylık yaparız eşim kartıyla alır bana verdiği parayla pazar yaparim Bende şimdi hersey o kadar uçmuş ki 100 tlden aşağı yapılmıyor pazar alışverişi 

78 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana verdiği parayı eve harcamam en az 1000 veriyor üstünü de verdiği çok oldu 
-Reklam-
0 oy
(3,725 puan) tarafından
Sıfır sıfır sıfır tıpkı moralim gibi:)
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Maaşı benim benden para alır :) 
0 oy
tarafından
Asla vermez birikim yapalım diye diye onda kalir
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Ona kalan paraya göre değişiyor. Bazen alış verişi o yapar ihtiyacım olanı verir . 
0 oy
(220 puan) tarafından
Mutfak ve pazar alışverişini eşimle beraber yaparız biraz nakit ve 500₺ limit olan kredi kartini bana verir 
0 oy
(14 puan) tarafından
Haftalık 300 TL alırım pazar market esimdedir denk geldiginde bende alırım pazarlık 
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Kredi kartı bende duruyor
0 oy
(850 puan) tarafından
Günlük yevmiyesini olduğu gibi eve bırakır
0 oy
tarafından
Diğer işteyken ek kart bendeydi, pazara ayrı para verirdi haftalık 100 tl.

Buraya taşınınca takit veriyor artık pazarı annesigil yapiyo banada ben birikim yaparım sadece 
0 oy
(239 puan) tarafından
Bana hic vermez kndi alir herseyi bnim ihtiyaçlar imida 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Sorsana ne zaman pazara gittim eşim evdeki eksiği bilir girer mutfağa kontrol eder cok nadir bisey al derim oyle harçlık verip pazar yapmadm yaa, genelde oglusuma ya da kendime alışveriş yapınca miktarı söylerim verir sagolsun.
0 oy
tarafından
Kartım var oraya atıyor hiç dişardan alişveriş yapmadığım için internetten yapıyoruz genelde o yüzden kartla direk istemem ama verir çok şükür, 
0 oy
(219 puan) tarafından
Maaş kartı bende canım lazım oldukça o karttan diğer hesabına gonderir
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Eşim parasını bana verir harçlık almam bugün eşim gitti pazara iki ot aldı 200 TL tuttu valla markete gitmeye korkuyorum artık normalde haftalık aylık sürekli alışveriş yapardık zamlardan sonra yapamıyoruz artık
0 oy
tarafından
Haftalik veriyor eşim 100 200 ne kadar istersem artık pazar alışverişi için almam çünkü kendisi Pazarcı diğer ihtiyaçlar icin
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bizim maaşlar benim hesapta birikiyor. Ordan kendime haftalık 250 lira alırım,bir de yakıt param var o da aylık 1000 lira felan tutuyor. Yetistiremedigim yerde kredi kartından harcama yaparım.
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Hesaba maaş yatar telefondan bütün ödemeleri yaparım. Kalani da kendi hesabına atarım. Eşim de eksikleri filan kredi kartıyla alır. Pazar masrafı yok kayinvalidem alır. Cüzdan benim yani eşim karışmaz hesaba  :)
0 oy
tarafından
Her ay 2000 veriyor 1000 bisylere eksiklerime harcıyorum 1000kenara atıyorum  kaynanam 300 harçlık verir sagolsun kaynim her ay oğlumun hesabına 400atar paranın kiymeti yok geçen pentiden 4sutyen aldım 500 tutu 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
500 TL verir ama ben eve hiç birşey almam  biriktirmek için bazen ay sonu gelmez ben ona veiririm o paradan ihtiyaçlarımı karttan alıyorum

İlgili sorular

0 oy
87 cevap 975 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 824 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 1,754 göst.
27 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 650 göst.