0 oy
811 göst.
Diğer kategorisinde (579 puan) tarafından
Kızlar ben evlendim çalışıyordum hep kendi paramı kazanıyordum. Şimdi evlendim 1de çocuğum oldu 8 aylık hala eşimden para isteyemiyorum. O istemeden yatırıyordu hep hesabıma ama şimdi bitmek 0zere isteyemiyorum çok garip geliyor alışamadım henüz bu duruma siz rahat isteyebiliyor musunuz 

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rahat istenmiyor tabiki ama esim hep bu bizim paramiz benim degil der. Her ay maasini aldiginda da bana verir, tabiki cocuk gibi harcligimi ver demiyorum kendisi veriyor. Bir de ek kredi karrtim var. Ev harcamalarini o karttan yapiyorum bana verdiğini kendime harcıyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Çok şükür bu zamana kadar kendine hiç para istetmedi kartını bana verir kendisi nakit çeker onu kullanır 
0 oy
(508 puan) tarafından
Ben de krt var kredi kartı ben kullanırım o yatırıldı ama isteyebilirsin bence esin o senin çocuğunun babası sonuçta sende komşuna annene babana bisey almıyorsun ihtiyaç olan şeyleri alıyorsun evine.soyle yani ne olacak ki belki isleri yoğundur aklından çıkmıştır unutmuştur insanları hali 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Isterim bekarken calismadigimda da babamdan isterdim bunda utanilacak bisey yok 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Nasılsa evdesin evde başına bir şey gelmez diye vermez para 
(7 puan) tarafından
O nasıl bir düşünce ya
(3,739 puan) tarafından
Öyle valla evde insanın başına bir şey gelmezmis o yüzden paraya ihtiyac yokmuş
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Valla zaten kredi kartım cebimde. Onun dışında nakit ihtiyacım olsa para ver hemen derim. Çok rahatım tabi 
0 oy
(489 puan) tarafından

Ayni bende senin gibiydim ilk sene zorlandım para asla isteyemezdim kutu cuzdanima koyardi hic unutmam bi gun koymamış kaynanam yürüyerek gitmistim o da bana paran mı yok kızım veriyim mi demisti yok anne demistim herhalde esime demis neden kiza para vermedin esim bana neden istemedin falan unutmusum dedi utanıyorum demistim sonra sonra alıştım simdi arsiz oldum :D Saka saka canim zamanla düzelecek siz kari kocasinuz hatırlat bazen ihtiyaç çıkabiliyor ev icin falan de o anlar :) ya da kapı da hole bi kutu koy oraya para koysun ara ara alirsjn içinden 

0 oy
(508 puan) tarafından
Keşke cevap yazsan bacım seni kaleye alıp yorum yapıyoruz ama umrunda değil hayır diğer postlarına baktım onlardada çoğuna cevap vermemişsin tenk yu beybisi tşk.
(579 puan) tarafından
:))) ay gece gece atar yedim canım bebek bakım kısmındaydım bir anneye tarif veriyordum
(508 puan) tarafından
Ana gi cevap yazdı:D
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Her ay harçlık verir nakit bulunsun diye yanımda ayriyetten kredi kartım var internetten bişey alicaksam ordan alırım eşim oraya yatırır ama ben isterim para 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ne münasebet ben ona veriyorum para :D 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Veriyo ve soruyo hergun paran var mi die 
0 oy
tarafından
Eşim maaşını aldığı gün herşeyi yatırır kalan parayı elime verir bende ona harçlık veririm para bende kalır yani 
0 oy
(16,506 puan) tarafından

İstıom rahatça :)

Saolsun ben istemeden kendısi verıo 

0 oy
(6,681 puan) tarafından
O bana deyil ben ona veriyorum :D maas karti bende kendinin gunluk geliri oluyo onla idare ediyo fazla olunca ondan da veriyor olmasa ben maasdan veriyorum harclik
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Para istemiyorum.Gidip tek alışveriş yapmam zaten ihtiyaç varsa eşimle alışverişe çıkarım.
0 oy
(470 puan) tarafından
Benim istememe gerek yok paralari evde ihtiyacım oldukça ordan aliyorum
0 oy
(13,101 puan) tarafından
Kartlar evde duruyor

Ben direk para istemem hayatım su ihtiyacım var derim :)
0 oy
(1,475 puan) tarafından
7yil oldu evleneli eve ekmek parası haricî para bırakmaz pazara gidecegm zamn 120lira verir hepsi bukadr 
0 oy
(5,220 puan) tarafından

iste kız nolacak kocan o senin. bende evlenmeden önce 10 yıl çalıştım kendim kazandım hepte yedim ama evlenince başka şehire geldim çalışmadımda. aldm adamın maaş kartını uygulamayıda kendi telefonumda açtım sanki bana maaş yatıyomuş gibi hissediyorum psikolojik olarak alışmışım ya. adamda kendi kazandığı parayı benden istiyo ben pna veriyorum harçlık hahahah :D

0 oy
tarafından
Bende 11 sene oldu evleneli ilk zamanlar eşim isteyemedigimi anlayınca sürekli para bıraktı çekmeceye buda alışkanlık haline geldi obyuzden param hiç eksik olmaz kredi kartimda var zaten marketi netten alışverişi oradan yapiyorum

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 1,708 göst.
27 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
87 cevap 946 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
78 cevap 1,450 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 532 göst.