0 oy
1,106 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Kızlar eşimin kıskançlıkları artk aştı 4 senedir evliyim daha mahalle bakkalina bile gitmemisim çöp dokmeme bile izin vermiyor ne carsi yüzü görmemişim resmen evde zindan edilmisim bazen düşünüyorum ben buna bu kadar duskunken bu kadar sevip sayiyorken acaba bu bana güvenmiyor mu çok üzülüyorum

46 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kişi Kendi gibi bilir herkesi
-Reklam-
+1 oy
(3,950 puan) tarafından
Kıskançlık degil ki bu canim bildiğin  hasta bu adam
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Terapiste falan gidin bole hayat mı geçer be yavrum sana da yazık karşı çık bu duruma
tarafından
Bunları yapan adam terapiste mi gider
0 oy
tarafından
O kendine güvenmiyor
tarafından
Nasılsın demee deme bilirsin beni bekliyorum yüzümün gülceği günleri

Valla silmiştim geri actım arada bır girip bakıcam
(119,340 puan) tarafından
vaay kimler gelmis
tarafından
Nasilsindan ziyade iyi ol ozaman balım iyi olucaksin eminim rabbim yuzunu guldursun insallah ❤️

İyi yaomissin gitme bidaha
tarafından
Ulan sevda hemende kayna araya :)
tarafından
Tamam mihrimmmmm
0 oy
tarafından
Benim esim de boyleydi 9 yillik evliyim yebi 1 yildir markete falan gidebiliyorum cocuklarim büyüdü  diye oda yani hala da bazen kizar asla birakmaz bende ona sormadan çocuklarla gider gelirim napim
(199 puan) tarafından
O yola kendileri surukluyorlar bacım
tarafından
Aynen valla napalim cocuklar durmuyor sıkılıyor mecbur kaliyorum bide 9 yillik evliyim arrik yeter gariii
(9 puan) tarafından
Mesela gerekçe olarak ne sunuyor neden yani koca kadın markete bile giderken ondan izin almak zorunda?
0 oy
tarafından
Esindeki psikolojik bir sorun bence. Tedaviye ikna et boyle omur gecmez
0 oy
tarafından
Bu kıskançlık değil ki erkek lik değil insanlık değil adam değil ki karısına güvenmiyor bunun adına kıskançlık demyn
0 oy
(7,026 puan) tarafından
Bu kadar da olmamalı canım düzgün bir şekilde konuş mahkum musun sen ne o öyle. 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kıskanclıgında bi dozu var canım seninki biraz abartmıs hastalıklı hale gelmiş Allah sabır versin
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kıskançlık farkli bisey seninki ******** bir ruh hastası 
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Ya rabbim yardımcın olsun canım ya zor walla öyle . Pazara markete manava bankaya tek gidiyorum diye kavga çıkartıyorum bende 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM aynı durum bendede var   aynısını yaşıyorum her yere onla yada annesiyle bırakıyor onun dışında yok anlayan bilir CNM 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Ne kadar saçma hapis hayatı yaşamak içinmi evlenmiş seninle sende insansın bi hayatın var sürekli evde olurmu
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bnmki kıskanç ama bu kadar değil çarşı markete gidiyim perde actirmaz balkona pek çıkamam yazın ilk sene biraz daha sıkıyordu  3 senelik evliyim seninki baya abartili
0 oy
(749 puan) tarafından
M.ettim vala seni guzelmisiinn kız belki ondan cikamiyordurr :)
(199 puan) tarafından
Kız Canan sana özelden yazacaktım ama kapali
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Can mı dayanır ona canım. Evden çıkınca noluyo sanki. 
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Bunun adı asla kıskançlık değil bildiğin hastalık.. Yazık gençliğine , yazık yalnız geçirdiğin yıllarına ...
(199 puan) tarafından
Malesef yaşıma yazık 22 yaşım ama kendimi 50 lik hissediyorum inanki saçlarım hep içime ata ata beyazlamış mesela bugün alisveri gitti bende geleyim dedim ona bile izin vermedi
(7,196 puan) tarafından
Biran önce hayatına müdahale etmesini engellemelisin ailen yok mu neden müdahale etmiyorlar
0 oy
tarafından
Kıskançlığın da bi dozu var bu takıntı saplantı haline gelmiş Allah yardımcın olsun. Buna izin verme 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
neden kendini hapis hayatina mahkum ediyosun
0 oy
tarafından
Kıskançlık değil bu hastaliktir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 500 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysee97 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,055 göst.