0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Kizlar 2 gun once bir post açmistim adini bilmeyen kizim die 8 aylik kizim netten arastirdm adini cagirdigim halde bakmiyosa umursamaz dawraniyorsa hiperaktifse biseyden cabuk sıkılıyorsa dikkat eksikligi yda otizim dior doktorumla konustum nörolojininde gormesi grek ben sadece B12sine degerlerine bakavilirm dedi kizim 4 ayliktan beri hep atina gore hareketli bi bebekti zaten telewizyonda izledi suan 2 3 gndur televizyon acmiyorum onunla daha cok ilgileniyorum azicikta olsa düzelir gbi oluyo adini cagrdgimda yne her seferinde bakmiyo sanki duyuyoda umursamiyor gbi sizce bisey warmidir cok korkuyorum pazartesi gidicem doktora cok kafama takldi basina gelen varmi nolur bisey söyleyn .?

4 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Sanırsın 8 değil 18 aylık. E çok.küçük canım daha dur bismillah. Korkmani gerektirecek bişey yok için rahat etsin diye git doktora ama doktor söylediklerimin aynısını söylicek:)
(105 puan) tarafından
Haklisin o konuda ama ne bliyim eltim syledi bana coxugunda dikkat eksiklgi war adni blmiyo byle olmamasi lazm netten baktm oyle yaziyo panik oldm biraz benm ilk cocugum herseyivarastiriyorm sadece hastalik degil ama ne bliyim iste korktm
(4,889 puan) tarafından
Haklisin canm ilk olunca korkuyor insan ama sakin  ol  en kötüsü git sağlık ocağına aile hekimine sor. Eltin bosbogazlik yapmış
(105 puan) tarafından
Çok teşekkr ederim ya annemler dısinda cogu kisi smdiye adini blmesi grekti bu nden byle hic oturmuyo hperaktif dyp drdular bi burdan sorunca bormal geldi cocugumun dawranislari walla
(4,889 puan) tarafından
Yok yok kuzum normal herşeyi Rabbim bağışlasın sağlık versin yavruna
(105 puan) tarafından
Ayy amiin herkezin ewladini esirgesin düşuncesi bile kötü
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Öncelikle internete pek bakma. Başım ağrıyor yazsan ölüyorsun yazıyor. Benim bebeğim de 8 aylık oda bazen bakıyor bazen bakmıyor eğer oyuncakla falan oynuyorsa dikkati başka seydeyse  falan ben hiç otizmli olduğunu düşünmedim. Sende içini ferah tut
(105 puan) tarafından
Ins ya
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ya bence kötü düşünme . TV izletmemeni tavsiye ederim . Onun dışında bir de bebek , çocuklar bazen birşeye çok yoğunlaşıyolar çağırmamızı umursamıyolar dikkatlerini çekmiyor. Bana daha küçük gibi geldi çok beklenti içinde de olma . İyi şeyler düşün iyi şeyler olsun ♥️
(105 puan) tarafından
Ya hep bana diorlar 5 aydan snra adini blmesi lazm blmiyo die kfamada takildi korktum
(1,845 puan) tarafından
Hayır tabi ki onlara kulak asma daha 8 aylık çok küçük . Bunlarla canını sıkma .
(105 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
(1,845 puan) tarafından
Ne demek rica ederim ♥️
0 oy
tarafından

Bacım benimki de 2 yaşında hala liseyi bitirmedi:D

Bir dur daha küçük elbet bakar döner İnternete bakarsan eğer parmağın acısa neredeyse kanser teşhisi koyuyor 

(105 puan) tarafından
Birtek internet degil yda adini bilmemesi degl çok hiperaktif banada eltim syledi dikkat eksikligi war diye ister istemez kafama takildi canm sıkıldı
tarafından
O zaman bir doktora götür canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Papatyam123 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.
0 oy
4 cevap 237 göst.
0 oy
11 cevap 498 göst.