0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Eşim çok değişti zaten çocuk oldu olalı iş iş eve gelişi 12-1 i bulur hep gelince de her gün aynı şeyler bir sürpriz yapayım yok ben demeden desem de yapmaz gerçi doğum günüm harici felan çiçek hediye asla almaz hatta geçen kendine elbise almış poşete baktım bir hevesle banada ufak birşey almıştır diye yok çok düşüncesiz sonuçta genciz romantiklik vs 0 hepsi 30 yıldır evliler gibiyiz heyecan öldü resmen evliliğimiz de soğudum bende gerçekten evlilikten bunaldım çocuğum için sürdürüyorum gibi hissediyorum hep :(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Burdaki çoğu postta çocuk sonrası eşler değişmiş hep. 

Yani böyle adamlar ile 2 3 çocukları.yapmayin arkadaşlar evlenir evlenmez sonra sizler bir başınıza o çocuklar ile kalıp her zorluğu yaşıyorsunuz. 

(Post sahibi içi  demim He genel ) :))
(264 puan) tarafından
Evet canım zaten inan ki hiç düşünmüyorum yapmayı:(
(581 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sonra sevgi de bitiyor saygi da olan çocuklara oluyor
(264 puan) tarafından
Ben çocuğumla çok ilgileniyorum zaten bir tane onu düşündüğum için 3 yaşında sorun çıkarmamaya çalışıyorum ama biraz büyüsün anlasın yoluma bakarım diye düşünüyorum böyle devam ederse
tarafından
Ins canim.esin size ailesine iyi bir baba olur yolunu ayırmak.zorunda kalmazsın.
Çocuk doğurmak mesele değil dogurursun.  Ama sana değer vermeyen bir adamdan saygı duymadan biri için kendini o psikolojiye  sokma.
Mutsuz kadın verimsiz olur az önce bir bayan da açmış post 2 çocuğu yapacak ama.kocasina ilgisi yok çok saçma o çocuk mutsuz bir evlilikten oluyor :/ çok bencilce bir durum
(264 puan) tarafından
İnşallah canım ama olmuyor beni kölesi gibi görüyor eşyası gibi davranıyor bana saygısı yok işleri yapılsın yeter güzel bir laf söz yok bunaldım yani artık haklısın ben sağlıksız olursam çocuğuma da yetemem bunun da farkındayım 26 yaşında ruhum öldü inan ki
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Herkeste mi ayni sorun olur yaa,ayni bizim iliskimiz..!
(264 puan) tarafından
Bizimde 5 yaş var aramızda anlaşamıyoruz ama
(10 puan) tarafından
O mu buyuk siz de de??
(264 puan) tarafından
Evet o büyük ben 26 o 31
(10 puan) tarafından
Ben yas fsarkina pek inanmiyorum,acikcasi oyle fazlada bir fark yok zaten
(264 puan) tarafından
Evet valla 0 olgunluk benden 5 yaş büyük ama bebek
0 oy
(2,011 puan) tarafından
bende 5 yıl 3 aylık evliyim boşanma asamasindayim bende de bunlar var daha kotu seyler de var ama 3 haftadır babamlardayim
(264 puan) tarafından
Çok mu erken evlendin
(2,011 puan) tarafından
20 yaşında evlendim ama art arda hamile kaldim
(264 puan) tarafından
Canım keşke korunsaydin ya ama olan olmuş artık vardır bir hayır çocuklarını düşün onlara sarıl dua et
(2,011 puan) tarafından
korunurken hamile kaldim sadece 3. çocukta spiral takaatim adet olmadım hamile kalmisim
(264 puan) tarafından
Baya yüksek o zaman senin doğurganlık oranın canım nasip işte
0 oy
(701 puan) tarafından
Al benden de o kadar
(264 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(701 puan) tarafından
Amiin kendi kendimizi mutlu etcez bacım çocuğumuzu mutlu etcez artık biseyler beklemek yok bu saatten sonra Allah'tan istiycez mutluluğu huzuru onun huzurunda ariycaz insanoğlu nankör
(264 puan) tarafından
Öyle tabi ki ama böyle bir evlilik nereye kadar ki ben ilerisini düşünemiyorum
(701 puan) tarafından
Valla bende düşünemiyorum ama bu devirde yedigimize ictigimize başımızı sokacak ev bulduğumuza şükür edip oturcaz ülkenin dünyanın halı hal değil bu günleri belki mumla ariycaz evlilikde huzuru geçtim ben hiç bir yerde huzur yok
(264 puan) tarafından
Elbette ki halimize şükür ama böyle her haksızlığı kabullenirsen haksızlık artar bunu unutma
(701 puan) tarafından
Benimde başka çarem yok şuan daha yavrum iki yasinda ben çalışamıyorum kendi ayaklarimin üzerinde duramam . Onun büyümesi ve benim çalışıyor olmam lazım ki eşime boyun egmeyeyim ve gerekirse kendi yolumu cizeyim. Ailem de buna hazır değil zaten . Bende çok bunaldım çok acılar çektim hiç yüzüm gülmedi ama artık takmamayi gülüp geçmeyi öğrendim bende ondan bişey beklemiyorum artık o benden bekleyecek öyle zaman gelecek. Allah'a havale ediyorum Allah ilgisiz tüm eşlerden sorsun bize cehennem ettikleri dünyayı ahirette cehennemde azap çekerek ödesinler ve bizim kıymetimizi anlamadan can veremesiler.
(264 puan) tarafından
Aminn canım benim seni en iyi ben anlarım demeye çalıştığım su mutsuzsan buna mahkumum deyip üçüncü ikinciyi yapayım deme bu sefer daha hoduk olacak yani illa ki çocuğun büyüyecek sen de boş durmazsin benim kızım da 3 yaşında bizim için umut var inşallah böyle düşün birşey beklememekte haklısın bende beklemiyorum artık zaten ama birilerine de imrenerek bu genç yaşında insan ne bileyim tamam halime elhamdülillah ama ne olur iki romantik olsa güzel şey söylese iki insan olsa dimi
(701 puan) tarafından
Evet yaa çok haklısın aşk bambaşka sevilmek güzel bir yuva Allah'ın lütfu kötü yuva da Allah'ın insana verdiği en büyük ceza. Ama ben bu yuvayla çok hatalarımdan ders çıkardım. Geçmişte yaptığım hataların bedelini evlilikle ödedim. Ama isterim ne yalan söyleyeyim bambaşka bir insanla kalbime göre dürüst Allah korkusu olan bir insanla yoluma devam etmeyi ama gözüm dışarda asla değil kalbimden geçiyor sadece arayışta olmak haddim değil sadece kalbimi biliyor Rabbim eşimle güzel bir yuva için çok dua ettim hayatımda etmediğim duaları yuvam için ettim çok emek verdim ama ne zaman dua etsem cevap hemen geliyor hemen kavga tartışma huzursuzluk . Artık dua etmiyorum yuvam için sadece Allah'tan başka kimseye muhtaç olmadan yaşamak yavrumu imanlı yetistirmek için dua ediyorum. Eşimden umudumu kestim . İkinci çocuk asla istemiyorum ama Rabbim hayirlisini versin yine de eğer ki eşim bana hayırlı ise Rabbime razıyım buna da razıyım teslim oldum Allah'a artık bişey isteyemiyorum.
(264 puan) tarafından
Ben seni anlıyorum sevmek sevilmek herkesin hakkı inan ben de isterdim duygusal bir evlilik aşık olmak isterdim mesela ama olmayınca olmuyor karşında ki kişinin seni aşık edecek tavırları yoksa mlsf şu saatten sonra da zaten kimse umrumda değil çocuğumu düşünüyorum Allah'a şükür kendimizi biliyoruz böyle eşlere rağmen canım benim
(701 puan) tarafından
Aynen öyle valla bende seni çok iyi anlıyorum Allah yardimcimiz olsun:(( çok zor cokk.
(264 puan) tarafından
Aminn kuzum ya ben kendimi çocuğuma okumaya ders çalışmaya felan verdim öyle unutuyorum arada hatırlıyp gıcık oluyorum ama değmez yani
(701 puan) tarafından
Valla en güzelini yapmışsın parasını yemeye bak çocuğuna babalık yaptırmaya bak sonra baktın olmuyor ilerde o zaman Allah büyüktür ona muhtaç olmadan yaşayabilirsen öyle yolunu çiz. Ben hamileyken üniversite bitirdim Allah'tan diplomam var şükür şimdi bir işe yaramıyor gibi duruyor ama herkesin gözünde o benim altın bilezigim taktım koluma iyiki okumuşum
(264 puan) tarafından
Tabi ki en azından çocuk büyüyünce çalışırız vs bakalım canım ya :)
(701 puan) tarafından
İnşallah canım benim :) umudumuz bari olsun ♥️
(264 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Bazı erkekler evlendikten sonra çöm gotu kalkıyor kendini bi *** sanmayi başlıyorlar ya 
(264 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(5,013 puan) tarafından
Sevdiğin bir çikolatayı tatlıyı da mı alıp gelmiyor bu adam.   
(264 puan) tarafından
Dersem alıyor ama düşüneyim sevindireyim 0
0 oy
(3,771 puan) tarafından
Beklenti iicnde olmayacak evlilik bu ne bekliyor bnde 3 sene olacak hep aynı biz ilk seneden 10 yıllık evli gibiydik ew işi çocuk  öyle devam hayat  bnmkide hiç gezmeye götürmez bi gun kavga etmedim huzur varsa anlasiyosan  gerisi mühim degil
(264 puan) tarafından
Böyle huzur mu olur hodukler gibi duygu yok birşey yok kibarlik nezaket yok senin tarzın olabilir ama benim değil
(3,771 puan) tarafından
Eve nasıl davraniyo onu bilemem gezeye goturmesede sevdiği belli ediyo esim ama kaba Saba davranırsa dediğin gibi öyle olmaz evlilik
(264 puan) tarafından
Kaba Saba yani
0 oy
(784 puan) tarafından
Off Allah yardımcın olsun kuzum zor olmalı :/
(264 puan) tarafından
Bıkmışlk var bende zor be canım
(784 puan) tarafından
Allah yardımcn olsun canım
(264 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
tarafından

Kıııız 30 senelik evliler bizden iyi eşimin dayisiyla yengesi geçen hafta evlilik yildonumlerini kutladılar hemde dayım damatlık yengem de gelinlik giydi hey yavrum heeey bizimkilerin içi geçmiş :D

(264 puan) tarafından
Hahahha valla ya desene ömür çürütüyor gibi hissediyorum boşa :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 907 göst.
30 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 799 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 748 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,453 soru

11,420,119 cevap

34,975 kullanıcı