0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,040 puan) tarafından
5 aylık burnu tıkandı horul horul değil ama tıkalı balgam var belli kaç kere serum yaptım hava verdim geçmiyor ememiyor doktor göğsünü dinledi sorun yok dedi

2 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bizimde öyle 15 gün falan sürdü sonra kendi kendine geçti sizinde geçer inşallah
(4,040 puan) tarafından
İnşallah ya doktor bişey yapar mı ki serum yapıyorum evde
-Reklam-
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Gunde 6 kez serum fizyolojikle temizle en az ve oyle bir iki damla sıkma 5 ml bas surekli odayi evi havalandir mutlaka . Benim kizimda oyle 7 aylik alerjisi nedeniyle tikaniklik oluyomus doktor oyle soyledi
(4,040 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi yapıyorum şırınga ile basıyorum sanırım bizde de alerji var yatmadan önce odasının petegini kapatirsin her zman ama iki gece önce hafif ateşi vardı hep açık tuttum ordan tıkanıklık kaldı. Siz ne önlemler alıyorsunuz alerji icin
(2,218 puan) tarafından
Canim ayni dedigin gbi yatakodanin petegi kapali gece boyu karsi odanin cam üstten acik. Yani basinda bi kase su var eger cok tikanirsa bas ucuna hatta haftanin iki gunu basucuna bi soganin yarisini koyuyorun ustune bazen karanfil batiriyorum . Zaten agzimda hortumla geziyorum serum fizyolojikk surekli elimde .en gec iki gunse bir banyo yaptiriyorum tikaniklik acisindan cok rahatliyo . Balkona cikariyorum gun icinde hep temiz hava solusun diye.  1 2 yasina kadar devam edebilir dedi doktor .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 89 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,608 soru

11,529,656 cevap

35,200 kullanıcı

...