0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
ilkim normal doğumda bu sezeryan oldu  sizce normal doğumdan sonra ilk iliski mi sıkıntı yoksa sezeryan dan sonraki iliskimi

11 Cevaplar

+1 oy
(1,601 puan) tarafından
İlişkinin ameliyat la ilgisi yok ki ben sıkıntı yaşamadım bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla canım benm oldu ama ben kanser misimdi ağrılar ondan dolayı olmuş olup olmadığı konusunda emin değilim aynı şuan 
(2,436 puan) tarafından
Kusura bakma özel olacak ama nerde siğil var vajinanin dudak içi kısmında mi

Bende de var yağ bezeleri gibi küçük küçük aynı şey mi acaba
(4,061 puan) tarafından
Bende siğil yok hiç bir şekilde erkekten bulaşan siğil de kadınları rahim ağzı kanseri yapan hücreler var kış bana eşimden bulaşmış iyiki bizi uyardı hemn gidip test yaptırın sinir testi ben biis çıkmaz falan deyip erteleseydim işin içinden çıkamadım iyileşmesi ameliyat oldum sonucum kötü çıktı tekrarlicani söylediler ve kansere dönmüş dendi ilk gittiğimde lezyon olarak bulundu 1 ay içerisinde kansere döndü leep operasyonu oldun yeterli gelmedi bu ayın 20 sinde gidicem yine ilaç verildi bana cin 3 çıktı lezyon olarak bunun ilaç tedavisi yok cin 2 ve Çin 1 ilacını verdiler bana yaşım çok genç olduğu için % 70 oranla iyilesiceni ve klaan kısmın çıkarılacagini söylediler 23 yaşındayım ve eğer hala devam etmiş ise rahimimi kaybetmek üzereyim e 1 yaşında kizim var her evlenen kadının 6 ayda bir kesinlikle sinir testi yaptırmalı bu gerçekten önemli bir kural ben yaptırdım hp öncekilere baktığım zaman ilk lezyonlar çık. İş ve doktorum iyi olmadığı için beni uyarmamis anlıyacaginiz bna birsey olmaz mantığını kafadan silmek gerek çünkü kime ve ne yaşta olunca belli olmuyor benim annemde rahim ve meme kanseri geçirdi benim olacağım % 100 olasılık ti ama bukadr erken beklenmiyor Du buyuzden sizlere yalvarıyorum 6 ayda bir kontrole gidin
tarafından
Siğil ne kızlar. Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah
(2,436 puan) tarafından
Ya bende siğil değilde beze var çok korktum şimdi ama küçük sivilce gibi ama acımıyor 3 4 tane var iç kısımda
(4,061 puan) tarafından
Bezeyi bilemem canım da siğil önemli problem
0 oy
tarafından
Bende oldu canım hala oluyor hatta
(347 puan) tarafından
sezeryan mı olmuştun
(1,601 puan) tarafından
Merakım dan soruyorum sezeryan yeriyle ilişki nasıl açıyor anlamadım bendemi sıkıntı var
tarafından
Evet sezeryan oldum

Emine altas her bünye farklıdır hamileyken her yerim şişdi afedersiniz özel bölgem bile büyümüştü diyebilirim ama ameliyattan sonra çok küçüldü ben bile şaşırdım
0 oy
(669 puan) tarafından
Sezeryan sonrası bi kac iliskide ağrı oluyor
0 oy
(930 puan) tarafından
Sezaryan kasık ta olduguna göre şeyle alakası yok o başkayer o başka 3 sezaryan dogum yaptım hiç agrım olmadı 
(1,601 puan) tarafından
İşte bende onu anlatmaya çalışıyorum ne alaka diyorum
0 oy
(930 puan) tarafından
Sezeryan ile doğum yaptım 9 ay olacak neredeyse ağrılarım oluyor bazen 
0 oy
(47 puan) tarafından
40 gün sonra ilk defa ilişkiye girdiğimiz de yanma oldu o anlık ama sonra geçti. Şuan 2 aylık oldu oğlum ağrı felan hissetmiyorum 
0 oy
tarafından
Kız niye ağrı olsun kesi karnına.atiliyor orayla bambaşka yerler. Sezeryan tam bir rahatlık hem o bölgede deforme olmuyor hem o iş rahat oluyor asla acı sancı olmuyor merak etme. Bende sadece biraz kuruluk olmaya başladı o da zamanla duzelecek
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bni korkutmuslardi agri oluyir diye sezeryan oldum hic agrim faln olmadi valla normal dogumdaagri olur bnce cunku dikisle baya kucultuyorlar 
0 oy
(222 puan) tarafından
İlki biraz acıyor sonra normale dönüyor 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İkisi de sıkıntı :) canim bi sure temkinli sakin relax olun zorlamayin sorun olmaz bence.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
3 cevap 350 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu