0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Alt katimda abla dediğim biri oturuyor çok da yakınız ilk zamanlar çocuklarımın sesi yüzünden sorunlar yaşadık ama sonralarda birbirimize çok yakın olduk bir çok şey paylaştık tam uyuyordum kapı çaldı bı açtım o abla kız Aleyna arıyorum acmiyorsun bir şey oldu sandım kalbim ağrıyor diyordun en son dedi yok abla uyumuşum saat kaç dedim 11 dedi çok uyumuşum cidden nasıl sevindim birisi tarafından merak edilmek güzel şeymiş Allah razı olsun

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aaa Allah razı olsun inşallah çok güzel düşünmüş 
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Iyi kalpli insanlardan Allah razı olsun :)

0 oy
(2,450 puan) tarafından

Hahah demedi mi çok uyuyorsun :D

tarafından
Yok kız biliyor rahatsız olduğumu yeni psikiyatri haplarina başladım o da geceleri kalp ağrısı yapıyor sabaha karşı uyuyabiliyorim
(2,529 puan) tarafından
Sinir olurum onu diyen insanlara burnunu benim uykuma sokma bari sanane diyesim geliyor yüzsüzlere sjsjsj
(2,450 puan) tarafından
İyi bari. Allah şifa versin.
Aynen bende sinir oluyorum belki erken kalktım 2.ciye yattım sanane kimene :)) onu diyenlerde uyuyor başkasında gözü :D
0 oy
(570 puan) tarafından
Ne güzel canm var öyle komşular çok şükür Allah razı olsun
0 oy
(50 puan) tarafından
Ev alma komşu al lafının tam anlamı ✓
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlarla karsilastirisn bak sadece kapını çalıp seni sorması bile nekadar mutlu etmiş seni yani biz insanoğlu boyleyiz ufak seylerle bile mutlu olabiliyoruz  Rabbim iyi insanların sayısını arttirsin :-):-) benimde tanımadığım komşum birgün kapımı çalıp çay a çağırmıştı nekadar mutlu olmuştum anlatamam :-):-)
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Ay adaşımsııınn :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 405 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Manas (891 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,153 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 1,208 göst.