0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından

Son adet tarihimin ilk gününden hesaplarsak şu an 7. haftadayım (ya da 8. haftaya yeni girdim). Bugün vajinal yoldan ultrasonla bakıldı, kese var ama içi boş. Kürtaj olmam gerekiyormuş.

Bu başına gelen oldu mu hiç?

10 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bilmiyorum canm Allah yardımcın olsun
(2,165 puan) tarafından
Ben 8. Haftamda kalp atışıni duymuştm cnm
-Reklam-
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Canım bekle bana da boş gebelik dendi 8.haftada gittim  sonra radyolojiye gönderdiler çok minik olduğundan hiçbirşey görünmüyormuş devletteysen Bi özele görün yaygın Bi Durum bu ama belkide vardır inşallahta vardır.
(28 puan) tarafından
yurt dışındayım, buranın devlet hastanesi baktı. dillerini de bilmiyorum. siz doğum yaptınız mı bunun denmesinin üzerine?
(1,011 puan) tarafından
Canım ben şuan 7 aylık hamileyim bana kürtaj dendi tekrar denersiniz çocuk için dedi burdaki özele gittiğim doktor baktı baktı görünmedi radyolojiye gönderdi birde orda baksınlar ama boş gebelik görüyorum olabilir çok yaygın dedi sonra gittim baktılar minik minik kalbi atıyordu sende tekrar baktır belkide vardır yazık günah olmasın sonra.
(28 puan) tarafından
Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin... Acele etmeyeceğim o halde kürtaj için. Burada bir özel. klinik bulup bir de ona gideyim.  Sağ olun cevabınız için.  Allah razı olsun.
(1,011 puan) tarafından
Amin Allah sizden de razı olsun inşallah vardır varsa bana haber verin lütfen çok sevinirim.
0 oy
(2,607 puan) tarafından
Ben dış gebelik yaşadım Rabbim yaşatmasın  20gun hastanede yattim
0 oy
(780 puan) tarafından
Kuzum bı kaç hafta daha bekle komşuma da demişlerdi şimdi bebeği 2 yaşında geç döllenme olmus yine de umutlanmani istemem ama biraz daha bekle 
0 oy
(891 puan) tarafından
canım 16 kasım son adet tarihimdi kese gözüktü geçen hafta cuma kan gördüm doktorum bebek 7 haftalık olması gerekirken kalp sesini duymam gerekirken bebek 5 haftalık görünüyo büyümemiş zaten kanda görüyorsun bu bebek düşer dedi ilaç vermedi eve geldim dediği oldu bebek düştü.kanamam hala devam ediyo bugün kontrole gittim parça tamamen düşmüş 3 ay korun dedi doktorum
(28 puan) tarafından
Allah senin de benim de yardımcımız olsun. Galiba benimki bir haftalık görünüyormuş oysa 7. haftadayım.
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende boş gebelikten kürtaj oldum. 9. Haftada aldılar. 
0 oy
(818 puan) tarafından
Ben boş gebelikten kürtaj oldum 8,haftamda artık yeşil yeşil kusuyordum dayanamadım daha beklemek istemiyorum dedim 25mm di en son kese detaylı ultrasona girdim romotolaji orada da görünmedi bişey sonra kürtaj 
(818 puan) tarafından
Detayliya gir
0 oy
(3,141 puan) tarafından
10 haftaya kadar bekle bana da boş gebelik dediler şimdi paşam doğdu 6 aylk
0 oy
tarafından
Ben oldum canim ayin 19 unda 4 Ay bitecek olalı,benim doktorum ilk başta anlamadı sonra il değişikliği oldu 11 haftada kürtaj oldum ben,değerim 39000 bine kadar çıktı 1 hafta sonra 19000 düştü o günde kürtaj oldum 
0 oy
(99 puan) tarafından
Bende eylülde oldum.beta degerlerim artmiyordu birde benim.bazen gec döllenmede olabikiyor bi beta takibi yaptirin bence

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mundeha (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
7 cevap 107 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif ayca (1,851 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...