0 oy
912 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Lizlar oglym 23 aylik 18 aylik 12 kilo gelmisti ve hic kilo almiyordu 2 aydir keciboynuzu ozuyle pekmez iciriyordum ve bugun tartildi 13.300 olmus nasil mutlu oldum. Boyuda 94 cm. Ilk defa gercekten ise yarayan birsey buldum.tavsiyem olsun sizede

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de veriyorum ama aman aöan bi kilo almıyor ya ne kadar veriyosun sen
(268 puan) tarafından
Canm sabah ac karnina ılıtıp 10 ml veriyorum ama hergun istisnasiz veriyorum sabah 7 de yarimsaat sonrada kahvalti.Arkasindan veya onunden yogurt süt vermemeye dikkat et birde verdigin özün orjinalligina
tarafından
Hmm yopurt süt vermem de hergun vermeye dikkat ediyim bakalım
(268 puan) tarafından
Sunuda gordum canm onceden cocugum gec yatip gec kalkardi simdi aksam 8 de yatirip sabah 7 de uyandiriyorum sabah kahvaltisi cok onemliymis bu kilo konusundada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende veriyorum gram almiyo. 
(268 puan) tarafından
Ama saat kacta veriyorsun ac karnina tok karnina veya yaninda ne yedirdigin de onemli
0 oy
tarafından
Pekmez zaten kilo aldiriyor canm
(268 puan) tarafından
Benimki keciboynuzu canm o biraz daha yoğun oluyor ben yari yariya yapiyorum
tarafından
Anladım şifa olsun insallah bebelere ☺️
(268 puan) tarafından
Aminnn camm
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Bende her Sabah veririm genelde ama bizde öyle bir kilo artışı olmadı ama çok şükür cokda zayıf değil oğlum
(268 puan) tarafından
Ben faydasini gordum canm ama tabi ne zman ve nasil verdiginde onemli
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Keske nasıl verdiginide yazsaydın bacım 
(268 puan) tarafından
Canm sabah 7 de ac karnina ılıtıp 10 ml iciriyorum yarim saat sonra kahvalti yaptiriyorum
0 oy
(600 puan) tarafından
Kız massalah kaç cm doğdu oğlun boy konusunda ben takıntılıyim biraz da uzunluk ırsi mi
(268 puan) tarafından
53cm dogdu canm.bizim baba uzun ama tabi bizimki yogurduda hergun yer 2 kucuk kase
(600 puan) tarafından
Himm anladım canım
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Benim için boy önemli . Sanırım onu herhangi bişey etkilemiyor
(268 puan) tarafından
Yook canm buyu 18 aylikken 90 cm idi 94 olmus yani boyuda uzadi.yeme icme etkili tabiki
0 oy
(184 puan) tarafından
Sabahları ac kaninami canım
(268 puan) tarafından
Yeyip mi kilo almiyo yedigi haldemi almiyo
(184 puan) tarafından
Evet canım çık Zor alıyor aşırı hareketli
(268 puan) tarafından
Yedigi halde almiyorsa sorun yokki degerleri iyise bizimkinde istah yoktu zorla yediriyordum
(184 puan) tarafından
Değerleri iyi baktrdim kan idrar faln her ay kontrolünde yaptryrum temz çıkıyor zorla yedgi hâlde bizimkinde iyi kilosu;)
(268 puan) tarafından
Masallah canm Rabbim evlatlarimiza saglik mutluk versin :)
0 oy
(118,978 puan) tarafından
baci onu nasi yediriyon ben bile yiyemem kokusu tadi berbat ama gaa
(268 puan) tarafından
Evet duaun kendim bile yemedim cok yogun.ilitinca yogunlugu azaliyo 10lml siringaya cekip hemen iciriyorm ilk zamanlar icmek istemedi ama simdi iciyo alisti
0 oy
(14,816 puan) tarafından
Keçiboynuzu özü ile pekmezi farklı mı peki. Ben de pekmezi var
(268 puan) tarafından
Farkli canm ozu olan daha bir yogun tadinu bilmiyorum kendim yemedim hic
(14,816 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(9,435 puan) tarafından
Ee benimki içmiyor nasıl yapcam
(268 puan) tarafından
Siringayla icir canm en iyisi oyle oluyo hic dokulmuyor cocugada zor olmuyo arkasindan hemen ılık su ver tiksinmezde
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende her sabah veriyorum grip yada hafif öksürüğü olsun kesiyor 
(268 puan) tarafından
Demi valla oyle ne varsa yine dogalda var
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bas bas bagrıyorum bu sitede keçiboynuzu özü yedirin diye ama takan yok :D 
(268 puan) tarafından
Valla bende burda okumustum aldim cok faydasini gordum
0 oy
tarafından
Zaten geri degilmis bebgin benm 20 aylik 10.200 grm 83 cm saglikli olsunlarda kilo onemli degil
(268 puan) tarafından
Canm geri degil ama bu cocuk 4 kilo dogmustu sonra aylarca kilo almadi ve istah 0 di sukur duzeldi
0 oy
(19 puan) tarafından
Sürekli kullanıldığında erken ergenliğe sebep olduğunu duydum bi ara bende oğluma verdim pipisinde tuylenme olmaya başladı bıraktım şimdi döküldü ondan mı oldu bilmiyorum 
(268 puan) tarafından
Kecibonuzunun mu bıldircin yumurtasinda oluyo ama pekmezde hic duymadim canm ama bakacagim
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Hazirmi aliyosun markasi falan varni
(268 puan) tarafından
Yok canm hazir almiyorum koyden aliyorum
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Canım jeçiboynuzu erken ergenliğe sebep oluyo çok fazla vermenelisin
(268 puan) tarafından
Zaten normal pekmezle karistiriyorum canm cok fazla degil yani ama suan kullandigimiz hersey erken ergelige sebep.yedigumiz yumurtalar,tavuk,su ictigumiz siseler,koruyucu olan hersey yani aklina gelen hersey
0 oy
(1,530 puan) tarafından
Masallah. 10 ml demissin de yorumlar da sulandırıp mi veriyorsun yoksa direk 10 ml pekmezi mi canm 
(268 puan) tarafından
Ilitinca yogunlugu azaliyo canm 10luk siringayla veriyorum ama soylede birsey var baska tatli seker vb asla vermiyorum yedigi tek tatli gida diyebilirim.gun icerisinde cocugun sekerli gida yiyorsa fazla gelebilir yarisini verebilirsin
0 oy
(2,220 puan) tarafından
İyiymiş 18 aylıkkenki kilosu
(268 puan) tarafından
Ama 4 kilo dogdu 4 aylikken 8 kiloydu canm sadece emdigi halde 5 aydan itibaren cok cok azalmisti bazi aylar 100g bile almiyordu
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Boyu cok guzel maşallah kiloya takılmıyorum ben ama boy kırmızı cizgim benimde kiloyu ilerde de alır boya gitsin düşüncesindeyim maşallah bu arada bebisine canım kilosu için 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 317 göst.
0 oy
13 cevap 758 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 331 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.

377,144 soru