0 oy
1,414 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Neredeyse 3 haftayi buldu adam gelmiyo yanasmiyo ve bu beni uzuyo :( ben yanasncda istemio beni aldatma yok eminim oyle biri degl npacmi sasrdm geclk gln sewmez gy demeyin

23 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Video izlemediğine emin misn büyük sıkıntı yoksa duramaz bence 
(546 puan) tarafından
Eminim oyle bri degil
(1,428 puan) tarafından
Nasıl emin olabiliyorsun sadece merak ettim bu kader inşallah yapmaz zaten de başka bilmiyom ki sebep ne
-Reklam-
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Al.karsina konuş nedenini sor 
(546 puan) tarafından
Cok once sordm ustu kapali yapmanın zamani olmaz gibi bse dedydi yani şu kadar haftada su kdr gibi yapmasak da olr gibi
(15,751 puan) tarafından
Hayır hani ben isteyince neden uzaklaşion de
(546 puan) tarafından
Istemiom uykm var yorgnm der
0 oy
tarafından
Yanasirim kiz sexin gururumu olur 
tarafından
Hahahahahshhs
(119,533 puan) tarafından
konus aylos
(546 puan) tarafından
Sevdanın en sevdigi muhabbet:)
(1,921 puan) tarafından
Djsjsjsj ☺
bayilirim ☺☺☺☺
0 oy
tarafından
Gelmek isteyen gelir gecelik işin bahanesi ve saçma bi bahnene....

Sordun mu nedenini 
(546 puan) tarafından
Evt  Cok once sordm ustu kapali yapmanın zamani olmaz gibi bse dedydi yani şu kadar haftada su kdr gibi yapmasak da olr gibi
0 oy
tarafından
Canıkına bağlı istersen yanasirsin.
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Gecelik giymiyorsan güzel giyin makyaj yap parfümünü sık canım şahsen ben bunları yapmadığım halde hep yanasiyor o ayrı bişey :) 
(546 puan) tarafından
Hic yapmadim gece makyji istemez cnku
0 oy
tarafından
Stres li falanmi bir sknti varmi kafasına taktığı 

Çünkü eşim stresliyken yanaşmak istemezdi ben yanassamds olmazdı
(546 puan) tarafından
Yillardir stresli ailesi duzeni yok ordan geliyo kucukluk yani ona bagliyorum bunu cok sessiz icine kapanik
tarafından
İki cilve yapsana kiz
0 oy
(253 puan) tarafından
Ne alaka ya bir ay iki ay yanasmadgmiz oluyor birbirmize ama muhabbetmiz iyi gayet guzl konsuuyrz .esim bole seylere duskun degl . Bn ilk evlendgmde de ayni simdide . Hamile kalmaya karar verdgmizde o ay uc kere ilisk yasadik o bile fazla geldi. Bazen muhabbetin tadini cikarin hersey yanasma degldir bi kahve yap oturun icin
(2,556 puan) tarafından
Cinsellikten ibaret demedim cinsellikte önemli dedim senin dediklerinde çok çok önemli ama erkek 2 ay durmaz net sağlık problemi dışında bu benim fikrim zaten 2 ay yanaşmasa hayırdır derim kafama takılır bir çok kadının takıldığı gibi
(253 puan) tarafından
Vala.cnm cok sukur bi sorunu yok. Gayetye iyiyiz . Simdide yemek hazirlaidm gel yanimda otur dedi konusuyrz. Bilmiyrm ama yapimiz geregi fazla.duskun deglz. Dogum yaptginizde kirka kadr iliski yok demekki esiniz dayanabliyr .
(2,556 puan) tarafından
Ben sana her gün her gün demiyorum 2 ayı çok fazla buluyorum o doğum yapınca mecburiyet oluyor kendi dikkat eder zaten sağolsun her evlilik başka tabi önemli olan karşılıklı mutlu olmak
(1,106 puan) tarafından
Yani iki ay çok bence de... Ama bebek olunca depişiyormuş. Biz 13 yıl Allah ne verdiyse sabah akşam..... Şimdi kızım var inan ki 15 gün olmadığı oluyor
(2,556 puan) tarafından
Ay kız güldürdün ahahah
0 oy
gecelik sevmeme nasi oluyo yani ilgisini cekmeywn varmi cidden
(4,101 puan) tarafından
Ben hiç giymedim istemedi çünkü hiç bişi sewmyorki anlamadım ne makyaj ne parfüm nede gecelik
(2,207 puan) tarafından
Sevdosumm cicegiimm❤❤❤ benimki benle berwber alri ama hergece hergece sevmedii zaarr sanki ben ona hergun boxer giyo diye bisey diyom ahahahha ☺☺☺☺☺☺
tarafından
Selma valla evdeyken makyajın anasını aglatiyorum rujlar ojeler neler neler eşimde isterdi yani bekliyor yapmamı ama dışarda pek yapmam
(4,101 puan) tarafından
Minik anne bende evdeyken yapyordum sevmediği için bütün makyajlarmi çöpe atti
tarafından
Kıyameti koparirim makyaj malzemeleri mi atarsa onlar benim herşeyim
0 oy
(965 puan) tarafından
Yanasirim hatta bu onun hoşuna gider geri çevirmez beni hele bı cevirsin bidaha asla yapmam
(965 puan) tarafından
Canım acaba memnun kalmiyor mu hani bir ilişki var çok güzel geçer bide hemen oldu bitti olur acaba eksik yonleriniz mi var bilemedim ki
(1,020 puan) tarafından
Adetli iken mi istiyor yapıyor mu
(2,466 puan) tarafından
Yok daha neler adetliyken olamz
(965 puan) tarafından
Oluyor demedim zaten kızlar istiyor ama ben karnım agriyo filan gibi bahaneler söylüyorum günah filan desem yine zorlar ama acıyı karnım filan deyince ısrar etmiyo tabi
(2,466 puan) tarafından
Ama istemesi bile çok yanlış günah derseniz dinleyemeyecekmi
0 oy
(784 puan) tarafından

Eşim ne gecelikle yanaşır bana nede fantazili hareketlerle falan hiçte sevmez bana yakistirmaz öyle görmek istemiyor herkeslesmw diyor 

Ustum basım dağınık halde saçım basım iciceyken her saniye yanaşır çok şükür Rabbime valla 
0 oy
tarafından
Gecelik sevmeyen erkekte ne bileyim sjsj
0 oy
(867 puan) tarafından
Acaba ereksiyon sorunu mu yasiyor erkek icin bu cok buyuk bir sorun ve bundan kacar
0 oy
tarafından
Yanaşırım  tabiki hemde oyle bi yanaşırım  ki istemeyen kocam bi anda can atar ☺
tarafından
Tovbeler olsun:D ne yapiyorsun ya :D benmki bana karismasin 3 ay cok sevinirim hahahahw
tarafından
Yok kiz niye oyle diuon herseyi kocadan bekleme onlarda ilgi istiyor abooo ben adama 3 ay yanasmasam var yaaa kiyamet kopar bana der sen beni sevmiyormusun artik ben sana yanaşmasam sen hic yanasmiyosun der hahaha
tarafından
Galiba ben kadin degilim hahah ona karar verdim kiz zaten ben heo boyleyim oda alisti artik ne yaosin adamcagz
tarafından
Sende suprizz yap adama şaşırsın  garibim sevaptır  kizz sjdjksmdjdk
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Üstüne bile atlarım ☺️:woot:

(4,875 puan) tarafından
Hahaha ama şu an atlayamam 6 aylık bebaaamm içimde neye uğradığını şaşırmasn ☺️☺️☺️
(27,415 puan) tarafından
Ajajjajs dur dur bı kaç sonra atlarsin
(4,875 puan) tarafından
Hahaha 40 çıksın 41. Gün atlarım affettmem ☺️
(27,415 puan) tarafından
Ay çok güldüm git yat yahu sshshshshhs
(2,207 puan) tarafından
40. Gun dakika say evde kosarakk bittigi an yatir yere ahahhaha ☺☺☺☺☺
0 oy
(669 puan) tarafından
Çok doğru demiş ilk yorumdaki arkads bizde 1 haftaya yakn küstük az önce dedim daha dayanamıyom atladım üstüne :) hep yanasan taraf benimdir bıraksam aylarca yanasmaz belkide güzel şeyler giyin makyaj yap biraz ne bilim hosuna giden seyler yap 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Arzulamıyor olabilir, belki de sıkıntısı falan vardır.
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Sana kısa çözüm sunuyorum kaçan kovalanır.

Onun gibi davran uzak dur isteme bak iki oynaya oynaya nasıl geliyor
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Kocamı özledim beeee :'(

(27,415 puan) tarafından
Kıyamam ya Rabbim kavuştursun cnm
(4,725 puan) tarafından
Aminnn canım inşallah sağ salim ❤️❤️❤️
0 oy
(87 puan) tarafından
Işi ağır mi belki yoruluyor stres altındadır.  Bizde esim peşimde dolanır 40 min çıkmasını bile zor  bekledi . Hep der erkek milleti duramaz karısından ayri kaldı mi yan yana gelince öğüre gelmiş inek gibi olur

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 350 göst.
0 oy
48 cevap 523 göst.
0 oy
34 cevap 336 göst.
0 oy
18 cevap 538 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap