+1 oy
515 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar eşim ameliyat olacak pazartesi yatıp perşembe akşam çıkacak ben karstayim annemler tokatta annemi çağırsam mi bilemiyorum çok kararsızım 13 buçuk aylık kizim var onunda düzeni bozulacak malum kış otobüsle gelecek vs 

10 Cevaplar

0 oy
(5,950 puan) tarafından
Esinin yaninda kalicak kimse yokmu gecmis olsun bu arada canim
tarafından
Yok canm ya asker eşim yanında kalacak ark göreve vs gittiler
-Reklam-
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Bence çağır cnm hem hastane hem cocuk zor olur senin için 
tarafından
Aynen ya kızım hastalanır diye korkuyorum anneme de yük oluruz diye çekiniyorum
(1,109 puan) tarafından
Annelere yük olunmaz cnm alırsın bi hediye de gönlünü de edersin
0 oy
(9,654 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun eşine veya bebeğe bakacak kimse.yoksa. cagiridim annemi
tarafından
Saol canım kızımı bırakacak kimse yok eşime de aynı şekilde çok arada kaldim
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Valla ben çağırmasam da annem de kayınvalidem de gelir kendileri düşünmesi lazım. Ki şahsen eşim ameliyat olsa ben kalırım yanında 
tarafından
Eşimin ailesiyle görüşmüyoruz annemlerde 10 saatlik yoldalar ne biliyim çekiniyorum bende
(13,316 puan) tarafından
Bebe ziyan olur sağlık sonuçta gelsinler bir zahmet. En kötü gününde çağırmayacaksın da ne zaman çağıracaksın ananı niye çekiniyorsun kuzum
0 oy
tarafından
Gelirse çağır tabii anneni canım 
tarafından
Yük olmazmiyiz
tarafından
Kız evlat anaya yük olur mu hiç :) teklif et gelmek isterse gelir gelmezse yapacak bişey yok
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Benim eşim ameliyat olduğunda daha yaşına bile girmemişti ama annemlerle ben aynı şehirdeyim eşimin yanında ben kaldım oğluma annem bakti Allah razı olsun ondan eger bırakacak kimse yoksa annen gelsin 
0 oy
(120,785 puan) tarafından
bebegin kucukmus allah yardimcin olsun
0 oy
(378 puan) tarafından
Eğer annen gelemezse durumunda varsa yanına hasta bakıcı ayarla bir de oralarda hasta etme kendini de çocuğu da hastalık her yerde Rabb'im eşine de tez zamanda şifa versin
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Zaten sen çağırmasanda gelirler yani benimkilere ayagimiz tasa degdi desek kac saatlik yolu gelirler nerdeyse her haftasonu mumkun dgil sen o durumdayken torunlarina eziyeti cektirsinler hastane falan
0 oy
(5,116 puan) tarafından
Bence 10 saat yolculuk annene zor olur eğer imkanın varsa refakatçi kalması için hasta bakıcı tut fiyatları öyle çok yüksek değil diye biliyorum eğer kızını  bırakabileceğin komşun vs. varsa arada eşinin yanına gider gelirisn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 401 göst.
0 oy
22 cevap 403 göst.
0 oy
51 cevap 784 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,924 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 246 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,501 cevap

35,997 kullanıcı

...