0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

çocuk isini akışına bıraktkdi sonra bir baktım hamileym hamileliğim çok zor geçti çoğu zaman doguraym artık ddm ya erken doğum oldu 33+3iken doğum yaptim doğum sürecinde çok zor geçti bedensel olrk pisikoljk olarak :( bebegm kuvezde kaldı şükür iyi simdi ailemn yanndaym maadi durumumuz iyi değil çünkü nisana kdr fln kalıp evime doncm ailemn yanina geldim geleli sinir stres üzüntü kalabalıga aliisik dglm onun vrridigi stres derken alistm şimdi brzda olsa evime dönünce ne yapicm blmiorm korkuorm brz:( kas hastasym ve kanszlgm da var 7di en son hersydn çok sklmaya basladm kaslarim çok yorulmaya başladı bebegimin altını dai değiştirmekde zorlaniorm yeri gelior kızımi allah benden almasın hiçbir zaman benim meleğim o ama çok yoruldm biyandanda çok zormus bebek bakimi hersydn mahrum kalmak uykuszlkdn yorgnlkdn dışarı dai cikamiorm hastane işlerini halledemiorm kendm için bebegmi uzun sure birakamiorm çünkü bugün dışarı cikickdm tam hazırlanırken bebegm kustu üstünü başını batırdı dgstr fln derken iyice yoruldm olan enerjimde gitti snra ocağa yemek koydm uyums gitmisim nasıl uyudm anlamdm bi kalktm tencere geldi aklıma kostum mutfağa tencere de yandı :( kendimi dışarı atasim hava alasim geldi cikamdm bebegm i birakamdm çok bunaldm artik allah yokluğunu asla göstermesin bebegmn ama çok zor herşey esim iyidir hoştur ama moral bulamiorm ondanda brz fazla ilgiye ihtiyacım var bu aralar :( UZUN OLDU KBKMAYN KİZLAR 

1 cevap

0 oy
(443 puan) tarafından

Cnm annen falan yardmci olmuyor mu madem ordasin.bebek bakmak cok xor gercektn.kendi hayatindan bi sure vazgeciosun wc ye bile gidemiosun.ama annene falan biraz ver gunde 1 saat de olsa dinlen.bi de bunalima girmissin surekli bebekle evde ugrasmaktan 

(443 puan) tarafından
Bnde belden uyustrma oldum cnm ama bnde bel agrisi olmadi bnim dikis agrilarim coktu bide yurumekte cok zorlandim
tarafından
peki cnim dikilen yerinde sertlik varmı sanki sert bir tabaka var gibi dkndgnda dikilen yer sert snnde olemi cnm
(443 puan) tarafından
Oyle cnm tas gbi grip olmustum oksurunce cok agriodu o sertlik cogaldi korse giy dedi doktor
tarafından
hmmmm giyince gecckmi acaba neden oluor ole anlayamdm cnm
(443 puan) tarafından
Bnim oksurdugum icin dikislerim.aciodu giyiyince gecti ama zamanla gecio bnce cnm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,089 göst.
29 Aralık 2018 Aile kategorisinde Minikkalp2736 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 815 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rumuz02 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rumuz02 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy