0 oy
1,031 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından

Kızlar farkındayız ki bu devirde aldatan aldatana. Sorum şu, aldatılsanız yada aldatılan birini gördüğünüzde sadece erkeği mi suçlarsınız yoksa aldattığı kadindada suç bulur musunuz.? 

Ben adamın evli olduğunu söylemeyip kandırdığı kadınlar haricinde, genelde erkekten daha fazla kadına sinir oluyorum. Çünkü öyle çok güvensizimki bu devrin erkeklerine, babam bile yapsa şaşırmam diyecek hale geldim. Erkeklerin istisnalar haricinde yüzde doksanının şeref yoksunu olduğunu biliyorumda sorum şu.

Bir kadin bir kadına bile bile bunu niye yapar ki.? 

Bir kadın başka bir kadının mağdur olduğunu bile bile, çoluk çocuğunun babasız kalacağini yuva yıkacağını bile bile nasıl göz yumarda o evliliğin yıkılmasına kendisinin sebep olmasına müsade eder.? Bu erkekler bu şerefsizliği yapacak olsalar dahi, biz kadınlar olarak birbirimizin kuyusuna kazmak yerine birbirimize arka çıkıp korusak bu erkekler kime yavşayıp kimle aldatabilir ki.? 

Dünyayı değiştirmek aslinda bizim elimizde değil mi.? Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum sizce. Buda bu akşamin sorusu olsun :)

23 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Karşı tarafı ne diye suclayim pezevenklik yapan benim eşim ben gidip,karşıdakini mi suclayacagim birde ?:D Kadına ne o adam evli ya da değil kadın konuşur kadinin bana sadık kalma gibi bir sözü yok ya da kadın evlenmedi benimle
(108 puan) tarafından
Kendim için öyle düşünebilirdim ama şöyle bir olaya sahit oldum.

Çevremde eşini aldatan bir adam var. Adam karısıyla oturup masada yemek yedi, yan masada sevgilisi. Karısı çoluk çocuğunu aldı eve döndü. Sevgilisi bir gitti adamin masasina, niye karisiyla oturup yemek yedi diye hesap sordu trip atti ağladı. Adamda onu avutcam diye uğraşıyor. Allahim dedim hadi bu adam serefsizin omde gideni allahin belası evet ama bu kadin nasil bu hale geldi. Bir kadin nasıl bu anlayışa olabilir, kabullenemiyorum :(
(6,203 puan) tarafından
Onunda aklı yok aklı olsa hiç evli adamla konuşur mu Allah aşkına.İkisi de birbirinden gerizekalı
-Reklam-
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Evli Erkekler namuslu olsa kadınlara bakmasa kadınlar hangi evli barklı erkeklerle birlikte olabilir ki:)

(108 puan) tarafından
Keşkeeeee... Erkekleri namuslu olarak hiç düşünemiyorum artik zaten :( Babamdan bu zamana kadar hiç öyle birsey duymamışımdır ama biri cikip deseki baban anneni aldatiyor. Inan hic sasirmam, o kadar güvenim kalmadı erkeklere
0 oy
(1,667 puan) tarafından
bazi kadinlar arsiz oluyor bazen ama her iki tarafta sucludur bence .bi kalpte 2 kisi olmaz 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 853 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 477 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1prensesin.annesi (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,044 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 634 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu

380,563 soru

11,394,426 cevap

34,909 kullanıcı

...