0 oy
1,009 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından

Kızlar farkındayız ki bu devirde aldatan aldatana. Sorum şu, aldatılsanız yada aldatılan birini gördüğünüzde sadece erkeği mi suçlarsınız yoksa aldattığı kadindada suç bulur musunuz.? 

Ben adamın evli olduğunu söylemeyip kandırdığı kadınlar haricinde, genelde erkekten daha fazla kadına sinir oluyorum. Çünkü öyle çok güvensizimki bu devrin erkeklerine, babam bile yapsa şaşırmam diyecek hale geldim. Erkeklerin istisnalar haricinde yüzde doksanının şeref yoksunu olduğunu biliyorumda sorum şu.

Bir kadin bir kadına bile bile bunu niye yapar ki.? 

Bir kadın başka bir kadının mağdur olduğunu bile bile, çoluk çocuğunun babasız kalacağini yuva yıkacağını bile bile nasıl göz yumarda o evliliğin yıkılmasına kendisinin sebep olmasına müsade eder.? Bu erkekler bu şerefsizliği yapacak olsalar dahi, biz kadınlar olarak birbirimizin kuyusuna kazmak yerine birbirimize arka çıkıp korusak bu erkekler kime yavşayıp kimle aldatabilir ki.? 

Dünyayı değiştirmek aslinda bizim elimizde değil mi.? Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum sizce. Buda bu akşamin sorusu olsun :)

23 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bazı kadınlar ikinci kadın olmak ister 

Annesi sevilmeyen çocuklar bilinç altında ilk kadın sevilmeyen bir kadındır mutusz kadındır annesi ile özdeşmez red eder ve ikinci kadın olur 

Mesela bazı kadınlar vardır kızını kız arkadaşı gibi kullanır eşinin butun cinsel hayatını anlatır 

Her gece istiyor bıktım usandım veya başka kadına gitmesin falan fılan dıe yatıyrm veya yatmadan eve bir şey almıyor gibi ilişki çıkar olarak yansıtması hergece istemenin sapıklığı olduğu gibi düşünce çıkıyor ortaya 

Bu sefer onu her gece istemeyecek biri ni buluyor onun ile ilişki yaşıyor  

Ama ne olursa olsun bir yetişkin değerleri olmalıdır...sahip çıkmalı dur..

Aile çocuk dokunulmazlığına saygılı olmalı ve yaklaşmamalı dır..

Burda hepimiz şunu deriz ki KADIN ÖNÜNÜ AÇMASA ERKEK BULAŞAMAZ 

İSTEMEDİĞİ HALDE BULAŞMASI TECAVÜZ VEYA SUÇTUR 

ama çoğu kez görülüyor ki kadın taleb eden tarafda oluyor 

O kadınların ahlakı değerlerinin olmadığını kendilerine saygılarını yitirdiği aşikâr dır.

Bu kadar buyuk bir kul hakkı ile de zor ölebiliceklerini düşünüyorum
-Reklam-
+3 oy
(4,651 puan) tarafından
Erkek evli olduğunu saklaması dışında 2 tarafta suçludur.

Erkek evli olduğunu sakladığında namussuzlukta nirvanaya çıkmış demektir.kadın öğrendiğin de direkt bitirmelidir. 

Evli erkek ve evli kadın 2 taraf suçlu

Evli erkek bekar kadın 2 taraf suçlu

Bekar erkek evli kadın 2 taraf suçlu
(108 puan) tarafından
Nerde öyle kadin :(

Çevremde eşini aldatan bir adam var. Adam karısıyla oturup masada yemek yedi, yan masada sevgilisi. Karısı çoluk çocuğunu aldı eve döndü. Sevgilisi bir gitti adamin masasina, niye karisiyla oturup yemek yedi diye hesap sordu trip atti ağladı. Adamda onu avutcam diye uğraşıyor. Allahim dedim hadi bu adam serefsizin omde gideni allahin belası evet ama bu kadin nasil bu hale geldi. Bir kadin nasıl bu anlayışa olabilir, kabullenemiyorum :(
(4,651 puan) tarafından
Peki bu kişiler sizi tanıyo mu. Tanıyorsa pek saklama gereği duymuyorlar herhalde bu ahlaksızlığı. Allah tsn korkmaz kuldan utanmazlar.
(108 puan) tarafından
Taniyorlar. Çocukları var gören yuva yikmaya cesaret edemiyor, bende karisina soyleyemiyorum, belki evde karisi coluk cocugu mutludur bozmiyim diyorum ama adamin huzurunu bozmusluğum çok var. Gidip ikisinede ağzıma geleni soylemişliğim var ama diğerime cesaret edemiyorum :(
(4,651 puan) tarafından
Kadın bilmiyor demek. Allah kimseye göstermesin.
Diğerleri için artık söylenecek bişe kalmamış.
Cesaret edememen normal. Ama kadın muhakkak öğrenir er yada geç.
Allah ıslah etsin.
(108 puan) tarafından
Amin canım insallah :(
+2 oy
(1,187 puan) tarafından
Oros.pu zaten or.ospudur  aldatirsa  ihanet ettiği için erkek suçludur
(108 puan) tarafından
Aldatan erkekde orospudur ki, ama ben kadin kadının halinden anlasın isterdim. Kendi hemcinsinin düsecegi durumu düşünüp onu korusun isterdim
+2 oy
(3,140 puan) tarafından
Bu konuda çok haklısın. Erkek kadar karşı tarafta da suç var. Ama erkek öyle bı canlı ki karşı taraftaki kadını da kandırmayı biliyor. Mesela kadının duygusal bir boşlukta olduğunu anlıyor ve evliliğinin sadece kağıt üzerinde olduğunu duygusal olarak eşine hiç bir şey hissetmediğini hatta ki eşinin yanında zorla kaldığını ve eşinin kendisine karşı hem cinsel hem duygusal anlamda hiç bir görevini yerine getirmediğini söylüyor duygusal bosluktaki kadında bu adama inanıp ona aşık oluyor ve gözü hiç bişey gormuyor zaten boşanicaklar adam karısını sevmiyor istemiyor ben sebep değilim ben olmasam da boşanicaklardi psikolojisine giriyor. Dolayısı ile şeref.siz adamlar istediğini kazanıyor boşanicam diye oyalayip kullanıp bir kenara atıyorlar.
(3,140 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Allah kimseye böyle bsiey yasatmasin çok zor. Rabbim yuvalarimizdan huzurun sevgiyi sadakati bereketi bolluğu eksik etmesin inşallah.
(2,186 puan) tarafından
+++Bencede aslinda olaya burdanda bakilmali yine o serefsizzzz olan erkek yani yada evli olup kocasini aldatan kadinda
(3,140 puan) tarafından
Aynen canım gerçekten öyle genelde bu örnekte ki gibi oluyor olaylar bence.
(2,186 puan) tarafından
% 97 si boyle oluyo cok biliyorum ayni anlattigin gibi yoksaa hangi kadin yada erkrk karimi veya kocami cok seviyorum ama senide kullanicamm dercesine kabul eder seninde dedigin gbi . Isin ozeti senin yorumun canim
(3,140 puan) tarafından
Öyle canım. Allah yolundan şaşırtmasın kimseyi.
+1 oy
tarafından
Ikiside suçlu kadın kuyruk sallmazsa adam bakmaz adam olan zaten helalinden başkasına bakmaz ikiside aynı b.kn laciverti 
(108 puan) tarafından
Aynen öyle ama bana bir kadinin hem kendini o duruma hemde karsisindaki kadini magdur duruma dusurmesini yediremiyorum galiba
+1 oy
(3,822 puan) tarafından
Her iki taraf da son  derece suçludur ama ...

Benim muhatabım eşim olur bunu yapıyorsa beni gözden çıkarmış demektir.  Karşı taraf da evli bi erkekle birlikte olmayı seçmişse zaten onun akıbeti bellidir o sebeple muhatabım eşim olur ve tavrim da zaten nettir bu konuda .
(108 puan) tarafından
Peki başka birini aldatılırken gorsen canım :(

Çevremde eşini aldatan bir adam var. Adam karısıyla oturup masada yemek yedi, yan masada sevgilisi. Karısı çoluk çocuğunu aldı eve döndü. Sevgilisi bir gitti adamin masasina, niye karisiyla oturup yemek yedi diye hesap sordu trip atti ağladı. Adamda onu avutcam diye uğraşıyor. Allahim dedim hadi bu adam serefsizin omde gideni allahin belası evet ama bu kadin nasil bu hale geldi. Bir kadin nasıl bu anlayışa olabilir, kabullenemiyorum :(
(3,822 puan) tarafından
Ben kendimden örnek vereyim.  Benim eşim beni aldatıyor olsa ve bunu en yakın arkadaşım komsum bilse bana söylemesini isterim . Bi yalanla yaşamaktansa bilmek isterim açıkçası.
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ikisiylede uğraşmam çeker giderim 
(108 puan) tarafından
Canim insan kendi icin düşününce çekip gider ama farzetki aldatan birini biliyorsun görüyorsun, karisinin dunyadan haberi yok. Gidip hem adamı hemde aldattıği kadini öldüresim geliyor
(2,011 puan) tarafından
birini bilmeme gerek yok 4 kere aldatildim çok iyi biliyorum ve gözlerimin önünde oluyordu çoğu şeyler o yüzden bilemedim simdi
(108 puan) tarafından
Allah bundan sonra sana hayirli kapilar acsin canim, ne denir ki :(
0 oy
(849 puan) tarafından
Şerefsizlik sadece erkeklere mahsus birşey değil ki kadının da şerefsizi var
(108 puan) tarafından
Var ama ben kadınlara konduramıyorum nedense işte :( keşke birbirimize destek olabilsek
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aldatan ve aldanan herkes suçludur kabul eden de dahil
(108 puan) tarafından
Bencede ama ben bir kadın olarak kadın kadinin halinden anlasın isterdim heralde :(
(7,654 puan) tarafından
Şurada en ufak bi lafta linç ediyorlar nerede öyle anlayış halden anlama
Ar damarı olmayan birisi de zaten hic anlamaz
(108 puan) tarafından
Haklısın canım, üzülüyorum işte, demin instagramda bir kadinin videosu denk geldi, kadin kadına bunu niye yapar ki diyordu. O soz çok içime işledi. Birde cevremde gordugum seylerde ustune eklenince, nereye gidiyoruz dedim bi :(
(7,654 puan) tarafından
Allah sasirtmasin de gec alan razı veren razı
(108 puan) tarafından
Amin canim diyecek baska bisey yok tabi
0 oy
(783 puan) tarafından
Valla bilmem de onu bunu evli olduğu nu bildigi halde o kadın bunu yaptıysa ikisine de gün yüzü göstermem. İkisiyle de çok fena uğraşırım 
(108 puan) tarafından
Sorma canim baska birini göruyorum adam ve kadin karısınin gözüne baka baka aldatiyor, öyle zoruma gidiyor ki, gidip ikisinide ölduresim geliyor :(
(783 puan) tarafından
Ah ah Allah ikisininde cezasını versin inşallah o zaman
(108 puan) tarafından
Amin insallah canim, beddua atmayi sevmem normalde ama kimine ne yaşattiysa cezasini cekmeden olmesin diyesim var cidden
(783 puan) tarafından
O rakteye gelir insan bazen
0 oy
tarafından
Aldatmanın cinsiyeti olduğunu düşünmüyorum. Ruh meselesi. Kanı bozuk her yerde kanı bozuktur. Kadında da erkekte de. Pozitif ayrımcılık yapamıyorum.
(108 puan) tarafından
Ben galiba hemcimsim olarak kadınlara komduramadıgim ve o duruma düsmeleri zoruma gittiği için daha cok onlara kızıyorum :(
tarafından
Allah korkusu olsun diyelim . Kimsenin mutsuzlugunun üzerine yuva kurulamaz.
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Oruspuyla niye uğraşıyom ben kocam hesap sorarım çünkü onun yaptığı canımı acıtır diğeri Allah havale ederimm
(108 puan) tarafından
Kendim icin degil ama birine yapilanı görüyorum. Elin kocasıyla hem aşk yaşıyor, hemde adam karısıyla aynı masada oturup yemek yedi diye, karısı eve gidince gidip adama kafa tuttu sen niye onla ayni masada oturup yemek yedin diye, trip attı. Inan o an aldatan erkekten çok o kadını öldüresim geldi. Bu nasil bir insafsızlıktır
(3,761 puan) tarafından
İnsan oğlu bu yuzsuxluk merhametsizlikden herşey var ya evladına koyanlara ne demeli bı adam icn yada kadın icn hersey oluyo bu dunyada
(3,761 puan) tarafından
İnİnsan oğlu bu yuzsuxluk merhametsizlikden herşey var ya evladına koyanlara ne demeli bı adam icn yada kadın icn hersey oluyo bu dunyada
0 oy
(1,207 puan) tarafından
O adam adamlığını unutup çoluk çocuğunu düşünmedikten  sonra elin insanı düşünürmü hiç.. 

Allah o duruma düşmanımı düşürmesin 
(108 puan) tarafından
Orası öyle tabi ama bende bir kadınım ve bir kadinin o duruma düşmesi beni sinir krizine sokuyor :(

(1,207 puan) tarafından
Ya öyle canım o açıdan düşününce öyle ama şimdi söylede  bi durum var adamım nikahlı karisi var diğer kadın ne bekliyo karısını bosayip  onu mu alacak afedersin adamın diğer kadınla niye işi vardır yatma kalkma için kadının da parası için işte üç beş cebine para veriyodur hediye alıyordur biseylerini  karsiliyodur o yani adam zaten evli e kadında bilmiyomu  bugün karisini aldatan yarın senide aldatır.  Camim diyorum ya Allah şaşırtmasın sonumuz hayır olsun kudurmuslar  iyice
(108 puan) tarafından
Amin canım ne denir ki başka
0 oy
tarafından

Farkındaysanız kadınlar çoğunlukla aldatan olmuş programlarda çevremizde görüyoruz evli Çocuklu kadınların başka adamlara kaçtıklarını başka adamlarla birlikte olduklarını 

(7,654 puan) tarafından
Allah şaşırtmasın japonumm
(108 puan) tarafından
Sorma canım :( Çevremde eşini aldatan bir adam var. Adam karısıyla oturup masada yemek yedi, yan masada sevgilisi. Karısı çoluk çocuğunu aldı eve döndü. Sevgilisi bir gitti adamin masasina, niye karisiyla oturup yemek yedi diye hesap sordu trip atti ağladı. Adamda onu avutcam diye uğraşıyor. Allahim dedim hadi bu adam serefsizin omde gideni allahin belası evet ama bu kadin nasil bu hale geldi. Bir kadin nasıl bu anlayışa olabilir, kabullenemiyorum :(
tarafından
Amin baharım ❤️
Eşimle birlikte bi ortak arkadaşımız vardı evlilerdi kadın gitti adamı aldattı adam öğrendi hemen boşadı onu bu kadın da aldattığı adamla değil başka biriyle şimdi evlenme arefesinde ve biz şok olduk adama da çok üzüldük 8 senesini vermişti ona ama işte öyle bi dünya olmuş ki en çok da kadınlara bişeyler olmuş hep kocalarını aldatıp çocuklarını bile düşünmeyip kaçıp gidiyorlar her gün programlarda görüyorum ve lanetliyorum. Bunu yapan erkek kadın farketmez kim yaparsa yapsın lanetliyorum sevmiyosanız boşanın gidin ne *** yerseniz yeyin ama nikah altındayken kimse kimseye ihanet edemez ki bu artık öyle çok yaşanan bişey olmuş ki özelliklede kadın çoğunluklu oluyo
(7,654 puan) tarafından
Allah akıl fikir ar versin
0 oy
tarafından
Şimdi ki kadınlara evli de farketmiyor
(108 puan) tarafından
Bu konuda aklımi oynatmak üzereyim zaten :(

0 oy
tarafından
Haklisin canım malesef erkeğin evli olduğunu bile bile konuşan çok kadın var iki tarafta suçlu kadınlar izin vermese erkekler aldatamaz erkekler izin vermese kadınlar aldatamaz yani aldatan her zaman suçlu 
(108 puan) tarafından
Sorma canim. Çevremde eşini aldatan bir adam var. Adam karısıyla oturup masada yemek yedi, yan masada sevgilisi. Karısı çoluk çocuğunu aldı eve döndü. Sevgilisi bir gitti adamin masasina, niye karisiyla oturup yemek yedi diye hesap sordu trip atti ağladı. Adamda onu avutcam diye uğraşıyor. Allahim dedim hadi bu adam serefsizin omde gideni allahin belası evet ama bu kadin nasil bu hale geldi. Bir kadin nasıl bu anlayışa olabilir, kabullenemiyorum :(
tarafından
Bende canım bazı kadınlar yuva dagitmaktan çok hoşlanıyor gerçekten bende anlamıyorum
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Böyle birşeyi yaşadığimda muhtemelen kendi eşimi suçlu bulurum çünkü karşı taraf benim ailemi düzenimi veya huzurumu düşünmek zorunda değil ama ama eş düşünmek zorunda 

Keşke dediğin gibi olsa kadın olarak başka bir kadının yuvasını dağıtmaya sebep olmak yerine destek olunsa ama ne yazikki öyle kadınlar var ki bunu düşünmek yerine kocani elinde tutabilseydin de bana gelmeseydi diyebilecek kadar piskinler 

karşı tarafı suçlamak yerine kendi eşimi bir gözden geçiririm 
(108 puan) tarafından
Tamda demek istediğimi anlatmissin canim, üzülüyorum sadece değişmez biliyorum ama :(
(1,105 puan) tarafından
Değişmez canım ne yazikki insanlık olarak okadar pişkin bir hal alıp yürüdük ki yaptığı hatayı yüzüne vurunca üste çıkıyorlar artık sanki suçlu olan senmissin gibi ☺️
0 oy
(409 puan) tarafından
Suçlu suçsuz olayına girmeden tek söyleyeceğim şey : kadını da analar(tabi babayı da unutmamalı) yetiştiriyor, erkeği de. Olay cinsiyette değil, çocuklarımıza öğretmediklerimizde. İnsan kandırmanın aldatmanın güzel olduğunu sanıyorlar hep. Çünkü biz birini kandırdığımızda gülüyoruz, ufak bir şey belki ama sana bu oyuncağı alacağım diyip almayan çocuğunu kandıran çok insanla karşılaşıyorum çarşıda markette. Onun yerine neden alamayacağımız konusunda bile dürüst olamıyoruz.

Ve yetişen nesil ortada sadece kadının erkeği, erkeğin kadını değil. Herkesin herkesi aldattığı, aldatmaya çalıştığı bir dünyaya sıkışmış durumdayız bence. 
(108 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok doğru soylemişsin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence evli taraf hangisi ise o suçlu kadın yada erkek ayrımı olmadan... 

Bekar biri bence yuvanin anneligin,babaligin onemini bilemez isin icine girmeden halbuki evli kisi yuvasinin esinin onemini bilmeli bide cocugu varsa ondan bari utanmali.
0 oy
(119,169 puan) tarafından
ben her turlu erkegi suclarim evliligi saklasada suclu saklamasada
(108 puan) tarafından
Ben erkeklerin yüzde 90'ının ******** oldugunu kabullendim zaten. Çevrede namuslu erkek bilen varsa alsın vitrine koysun, neslin son örnekleri onlar diyesim geliyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 851 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 474 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1prensesin.annesi (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 993 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 628 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...