0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
annler hayırlı geceler kombi ariza vermis ustelik evde yoktuk bi geldik ev buz gibi olmus elektrikli sobam vardi onu yaktim koydum ama balkondan asiri soguk geliyor ustune bir de silivri tarafindayim ruzgar yagmur cok fena ne yapsam sabaha kadar sobayi yakamam allah korusun 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,186 puan) tarafından
Kombide eger anahtar isareti yada ER yaziyosa resetlee sigortayi indir kaldir tekrar acc 
(795 puan) tarafından
resetledim başka bi ariza kodu cikti canim sigortayi kapatip acsam olur mu acaba onu denemedim
(2,186 puan) tarafından
Dene cnm cunku bizim elektrik gdnce drek kombi arza veryo sgortayi indrom kaldrjom bidaha resetliyom duzeliyo
(795 puan) tarafından
denedim olmadi canim baska bi kod verdi anlamadim gitti kizimi hasta etmiyim de tek derdim o valla sabaha kadar bu sogukta naparim
(2,186 puan) tarafından
Ayyy bakk birisi yazmis dgalgaz arza ekibi dye ara arayabldgni csnm gunahh usumesinn
-Reklam-
0 oy
(119,127 puan) tarafından
cidt yorgamda yatin bu gece
(795 puan) tarafından
sabaha kadar daha da sogur diye korkuyorum zaten gunduz olmus ev buz gibi sastim kaldım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kalın giyinin
(795 puan) tarafından
amin canim
0 oy
tarafından
Kombi servisini arayın canim  belki hata kodunu siz çözebilirsiniz. 
(795 puan) tarafından
aradik hepsi kapali canim burda cok az yer var 7 24 degiller ah keske olsa
tarafından
Kombininn cagri merkezi olmalı canim. Daikin bizim ki gece 2 de bozuldu aradim telefonda bilgi ile yardım aldık.su gittiği için basınç gitmis şu gelince kombi calismamisti :) anlattılar düzelttim hangi marka ise onun  çağrı merkezi ara yetkilinservidker kapalıdır
(795 puan) tarafından
sigortayi da denedim olmadi simdi bakcam canim internetten
0 oy
(23 puan) tarafından
Canım doğalgaz arıza ekibi oluyor 7 24 gelip bakıyorlar internetten yaz ara 
(795 puan) tarafından
bakcam simdi canim ona da hos bu saatte gelirler mi bilmem resmen terkedilmis bolge sanki
0 oy
(695 puan) tarafından
Sigortayi acip kapatablrsn birde su basnci düşmş olblr eger oleyse su basman gerekir kombinin wanasindan
(795 puan) tarafından
sigorta olmadi canim baska bi hata kodu verdi resetten sonra onu da anlamadim simdi bakcam internetten de ekip falan zor buraya gelmesi terkedilmis bolge sanki buralar
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bizde de bir kere olmuştu canım o zaman havalar bu kadar soğuk değildi ben farketmedim ama eşim gelince farketti yerler soğuktu önce sıfırladı sanırım kapattı yeniden açtı ama daha sonra kombi bakımı yaptırdık çok faydasını gördük
(795 puan) tarafından
olmadi canim bu saatte de kapalilar aradim tarif ettiler ama yapamadik hata veriyo yine servisin gelmesi lazımmış
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Kombinin üstünde numaralar yaziyo yada internetten bulup arayın onlar anlatıyor eğer yapabileceğiniz bişeyse canım 
(795 puan) tarafından
aradim canim olmadi servisin gelmesi lazimmis gaz kesilmis tekrar gelmis anlattilar ama duzelmedi napcaz bu gece bilmiyorum
0 oy
(487 puan) tarafından
Kombinin suyu düşmüş olabilir canım yada yüksek düşükse su basmalısın bizimki genelde o zamanlarda arıza veriyor ama benimde eşim anlamaz ben yaparim genelde
(795 puan) tarafından
aradim canim tarif ettiler baktik her yerine su ayari da normalmis bar orani normal gorunuyor restledik kapatip actik olmadi gaz kesilip gelmis ne yaptiysak olmadi servis lazimmis delircem ev buz gibi cocugu hasta etmesek bari
(487 puan) tarafından
Yaa Allah yardımcınız olsun canım inşallah bişey olmaz kalın kalın giydir Allah'a emanet
(795 puan) tarafından
amin canim giydirip uyuttum ama inan gozume uyku girmiyor usuturum diye elektrikli sobayi da yaktim kapatirsam buz gibi olcak acik kalsa ben uyuyamam napalim bu gece bi sekilde idare etcem mecbur sağolasın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 425 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 856 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 330 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 800 göst.