0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (485 puan) tarafından

Tahlil yaptrdim diyetisyene gittim yok yok yok hicbirsekilde veremiyorum iki gun zor yapiyorum 94 kiloyum ya piskoljm bozuluyo artik hic bu kdr kilolu olmamistr artik vermek istiyorum ama istahimi kesemiyorum hareket desen yok su ictikce acikiyorum tok tukan hap shake fln varmi kizlar ya :(

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iraden yoksa napsan veremezsin
(485 puan) tarafından
Of offff :(
tarafından
Bende senin  gibi 95 oldum  diyetisyene gittim  70 kiloya düştüm  biraktim suan yine aldim 5 6 kilo yine basladim diyete
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bende istahliyim yiyorum amaaan bidahami gelcez şu yalan dunyaya boşveer:D

(485 puan) tarafından
Hic foto cekilmiyorum kendimi beğenmiyorum cunku bide ikinci gebelik istiyorum bu kiloylada kalmak istemiyorum
(44,603 puan) tarafından
Benim öle göze batan aman aman bı kilom yok hafif balık etliyim ama esimde zayiflamami hiç ama hiç istemiyo benimde işime geliyo kendide iri boylu tamamlıyoruz yani yan yana gelince sjsjsjs
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Azim çok önemli onun dışında olmuyor.  Azimle mideni bastirabilirsin haşlanmış patates karnabahar falan tok tutuyor
(485 puan) tarafından
Patatesi olemi yiyim deniyim madem
(3,822 puan) tarafından
Evet haşla direk ye tok tutuy9r
(6,360 puan) tarafından
Çok yeme kabız olursun sonra kız
(3,822 puan) tarafından
Çok değil canım herşey dozunda
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sorun şu tartidaki kilo önemli değil beden ölçülerine önemli.Diyetisyene gitmene gerek yok sık yemek ye,porsiyonlarini azalt,sağlıklı ve proteinli besinler tuket.Ben bunları yaptım +Ganocu olduğum için Gano'nun zayıflama setini kullandim öyle kilo verdim 
(485 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakiyim onada
(4,758 puan) tarafından
O dediğin set nedir kaç kilo verdin yağ mı ödem mi gidiyor bölgesel kilo gider mı blde emzirenler kullanabilir mı canım
0 oy
tarafından
Çok mu yiyorsun canım geceleri falan
(485 puan) tarafından
Tutuyor. Tutuyorm gece bi acikiyorum sorma yemeden yatamiyorumda
tarafından
Ben 90 kiloydum hamile kaldım iştahım bir kesildi bir ayda 80 kiloya düştüm
0 oy
tarafından
İradeli olmak en önemlisi. Bunun yanında sabahları 1 Yumurta ye mutlaka tok tutar. Akşama doğru yulaflı yoğurt olabilir o da tok tutar.ok acıkınca 1 havuç at ağzına ya da salatalık ye kalorisi düşük şeyler vs. Sade türk kahvesi beni tok tutuyor mesela tabi herkeste aynı olmayabilir. Ekmek paketli gıda vs kesmen gerek. 
(485 puan) tarafından
Ekmekle makarnayla hic aram yok zaten ama neden oluyo anlamiyorm iradem yok galiba
tarafından
1 hafta dayansan vücut alışıyor aslında. Kendini sık ilk bikaç gün çok zor olur evet ama 1 haftaya geçiyor.
0 oy
tarafından
Yemek düzenin nasıl ? Mesela kahvaltı her gün yapıyormusun.  
(485 puan) tarafından
Yapiyorumm bebegimlee
tarafından
Hmm o zaman porsiyonlarını azalt birde ara öğün yap canım mesela meyve ye. Birde bol su ic canım su iştahı keser birde ödemide var sabah uyaninca ilk ılık su iç
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum irade yoksa olmuyor malesef. Markete gidince kesinlikle abur cubur almam, canım çok ister ama almam. Paketli şekerli ürünler kalori bombası. Ayva çok severim. Sabah saatlerinde bir tane yesem akşama kadar mideme oturmuş kalmış oluyor canım bişey istemiyor. Herkese koyduğum tabağın yarısını kendime koyarım hatta bazen iki üç kase çorba yerim yemek yemem. Kilo vermiyorum mevcut kilom aynı kalıyor çünkü memnunum. Biraz daha dikkat etsem veririm. Aslında çok basit fikirler bunlar. Para ile alınan içince zayıflayacaksın ürünlerine inancım da yok. Kullanıp memnun kalan varsa bahsetsin. 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Sabah 1 yumurta omlet yanına tam buğday ekmeği domates . Ara öğün bir muz ara öğün 3 glissini akşam yemeği 8 kaşık sebze 2 kaşık yoğurt salata yada 90 Gr köfte salata gibi diyetisyene gidiyorum ben 8 kilo verdim 
(485 puan) tarafından
Diyetisyenlede olmadi canim benim ya
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Haşlanmış brokoli, karnabahar yiyin yoğurtla. Bence az kalorili ve aşırı şişiriyor tok tutuyor.
(485 puan) tarafından
Seviyorumda ama aklima.hic gelmio o an ole yapmak
(1,580 puan) tarafından
Alışkanlık meselesi, bizde her hafta brokoli tüketilir. Almaya alışın sürekli yaparsınız.
0 oy
tarafından
Endokrin doktoruna gt bi canm zayflaman yardımcı hap verir 
(485 puan) tarafından
Bide ona bakiyimm
0 oy
(119,149 puan) tarafından
iradeli olman lazim yoksa bosa debelenirsin
(485 puan) tarafından
Dogru diyosun canim
0 oy
(47 puan) tarafından
Ben karnıbaharı yumurtayla kızartıyorum gün içinde acıktıkça yiyorum hem kalori az hemde beni tok tutuyor. Yediklerimide bir kenara yazıyorum bugüne kadar diyet yapıyım derken kilo aldım. O yüzden yediklerimi yazıyorum yoksa insan az az yoyor gün sonunda sanki hiç birşey yememiş gibi oluyor ve tartıya çıkıncada aa nasıl kilo aldım diyor. Kısaca diyet yapınca daha çok yiyoruz. Lütfen yediklerinizi yazın ve hareket edin evde. Youtubeda çok güzel egsersizler var
0 oy
tarafından
Canm niye bu kadar oradesiz konuşuyorsun herkes yapiyirsa sen neden yapamazmissin sende herkez gbi bi insansin kilondan rahatsizsan yaomak zorundasin ve o kilolari vermek zorundasin oyle dusun yani acindan olsende yemeemeye calis bende diyet yaotim bikere acliktan midem bulaniyirdu gene yemedim 2 hafta zirlandim sinrasi alistm yememeye kilolu biride degildim 58 kiloydum boyum kisa 1.56 diye vermek istedim kac kg
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Taze nane keser iştahı denedinmi 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde sponsorhaber (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.