0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (2,588 puan) tarafından
Kızlar beyaz camasirlarimi 60 derece yıkıyorum sıvı deterjan kullanıyorum çamaşır suyu da ekliyorum ama nafile beyazlanmiyo niye acaba toz torselmi kullanayım :(

9 Cevaplar

0 oy
(168 puan) tarafından
90 da yıka canım beyazlıyor
(1,556 puan) tarafından
90 da cekmezmi
(2,588 puan) tarafından
Küçülme falan yapmaz dimi
(168 puan) tarafından
Zaten beyazlar kazak falan yok içinde canım atlet, gömlek iç çamaşırı falan valla benimkiler küçülmüyor çamaşıra baglı biraz.
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim ben ayda 1 2 kere beyazları beyaz sabunlu suda bekletiyorum kar beyazı oluyolar çocukların kuvvetine sıcak su doldurup beyazları içine atıp beyaz sabunu rendeleyin suya döküyorum bi iki citileyip bekletiyorum zaten bizde beyaz olarak bi çocukların zıbınları var başka beyaz biseyimiz yok hep renkli
0 oy
(86 puan) tarafından
Benim de öyle ya domestosa bastım yine yok nafile yani 
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Granül sabun kullanıyorum 90 derecede yıkıyorum beyazlar kendinden geçti valla atletler falan hele fena sarardı
0 oy
(622 puan) tarafından
Ariel beyazlar için olanı kullaniyorum birazda sodamatik atıyorum çamaşır sodası mis gibi oluyor öyle yüksek isilardada yikamiyorum bide ve ayda bir mutlaka çamaşır makinesini boşken bulaşık tableti atıyorum içine deterjan gözüne de karbonat atıyorum öğle çalıştırıyorum ki temizlensin temiz yıkasin
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Peros aldım canım 90 derecede yıkıyorum ilk defa bir deterjanı bu kadar beğendim lekeleri çok güzel çıkartıyor
0 oy
(1,403 puan) tarafından
90 da yikiyorum ben beyazları. Bide on yıkama yaptırıyorum bide beyaz sabunu rendeleyip çamaşırların üzerine bir avuç kadar atıyorum öyle yıkıyorum deneyebilirsin
0 oy
(609 puan) tarafından

Canım herkesin yıkama şekilleri farkli ama ben deterjanları koyup 60 da yıkıyorum o deterjanı alıp yıkamaya başlayınca  durduruyorum ( genelde beyazları gece yıkarım ) sabahta devam ettiriyorum harika oluyor :) 

0 oy
tarafından
Valla ben bazen 90 da yıkıyorum gene açılmıyor toz da sıvı da aynı su kaynatiyorum içine biraz çamaşır suyu biraz da elde yıkanan bulaşık deterjanı öyle cikiyo 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
13 cevap 233 göst.
0 oy
22 cevap 311 göst.
0 oy
2 cevap 77 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cunozoranne (86 puan) tarafından soruldu

376,982 soru

11,282,376 cevap