0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
tarafından kapalı

Ne zamandır yok :angel: Merak ettim ismini veremeyen ben adı 

S ile başlıyor ipucu olur belki 

notu ile kapatıldı: Kişisel post

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebek arabası, kıyafet, mama vs yardımlarını insanlar yaptı tamam da arkasına doğumgününü kutlayamayacağım üzgünüm vb post açınca haliyle insanlar da tepki gösterdi. Bu kadar zorlu şartlar altında bi kek yap üflet yani. 
(12,264 puan) tarafından
Gördün mü sen postu kız ben kaçırmışım ☺️o postu ne var bunda yani dediğin gibi anlamaz o çocuk bir kek bile alsan mutlu olur
tarafından
Aynen gördüm ama yorum yapmadığım için kavgayı kaçırmışım onu şimdi okudum bende.
(1,403 puan) tarafından
Valla benim imkanımi  olmasina rağmen doğumgünü yapmadım yani duygu sömürüsü yapmış  yani öyle çokta gerekli bişey değil doğum günü falan. biraz hoş değil açıkçası yaptığı. Yani he postunda eşim eskici diye belirtiyor ne gereği var böyle şeylere.
(1,031 puan) tarafından
Aslında doğum günü yapamıyoruma kimse takılmadı az kişi yazınca niye benim kızımın doğum gününü kullanıyorsunuz pastamız yok diye mi felan diye kendi sinirlendi herkeste haklı olarak üstüne gitti bi bisküvi bi pudink al diye birsürü yemin etti çocuklarının üstüne ben sadece okuyucuydum
-Reklam-
+2 oy
(2,555 puan) tarafından
Hic samimi gercekci bulmadim o bayani surekli kendini acindirma cabasindaydi bence yoksa bissuru insan yardim etti yetinmeyi bilmeli bi insan bu kadarda insanlarin gozune sokmamali bence surekli yardim edilsin diye biseyler paylasma derdindeydi hic muhabbetim olmadi bilmiyorum ama postlarindan anladigim buydu
(12,264 puan) tarafından
Seninle tamamen aynı fikirdeyim
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Engel aldı.   
(12,264 puan) tarafından
Niye canım bilgin varmı ♥️♥️☺️☺️
(44,603 puan) tarafından
Tam net bende bilmiyorumki
+1 oy
(5,557 puan) tarafından

Sevgi01 mi o :D

Uyarı verimmi kişisel post diye :D

(5,557 puan) tarafından
İşte en son girdiği zaman . Gece post paylaşmış. Kızımın doğum günü yaklaşıyor kutlayamayacam diye . Bir kaç arkadaş tepki göstermiş posta her halde onun da zoruna gitmiş ters konuşmuş. Engel yemiş. Hatırladığım bu yani
(12,264 puan) tarafından
Heee anladım canım VALLAHİ merakım gitti hahahah☺️☺️
(5,557 puan) tarafından
Walla tam bilmiyorum ama bana da bir arakdas anlattı. Bende olayı görmedim
tarafından
Postta kizim iyiki doğdun falan demiş. Cogu kiside yazdi yorum,baska bir arkadasta ayni anda post açmıştı ama o daha eski bir üye foto falan vardı kutlamislardi neyse bu Sevgi bir yorum yazmis iste ben kutlama yapamadım maddi durumdan diye mi yorum az geldi.
(5,557 puan) tarafından
Allah'ım ya rabbim. Sanki doğum günü kutlayinca ne oluyor
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Sevgi degil mi. Engel aldi diye duymuştum ama bilemiyorum. 
(1,244 puan) tarafından
Anlamadığım böyle insanların hiç mi eşi dostu ailedi dayısı amcası yok. Allah kimseyi muhtaç etmesin ama benim böyle birşeye ihtiyacım olsa een sooon isteyeceğim yer burası olur oda asla istemez insan. Azıcık gurur olsun yaa.
(13,806 puan) tarafından
Bence tanimadigi insanlardan daha rahat istiyor. Birde burdakiler ya anne , ya hamile yada bebek isteyen insanlar var. Yani vicdani en kolan sömürulebilen topluluguz şu anda.
tarafından
En çok suna sinir oldum inanmazsınız gelin evime bakin resmen acindiriyordu kendini
(13,806 puan) tarafından
He sanki sosyal yardim görevlisiyiz. Ya günahini almak istemiyorum kimsenin ama bazi insanlar bu yolu karin doyurma yöntemi olarak görüyorlar. Nede olsa inanacak enayiler var diye sürekli kendini acindiriyorlar. Sonrada arkamizdan yine yedi kerizler diyor olabilirler.
tarafından
Bende öyle düşünüyorum iyi niyetimizi kullanıyorlar
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Bende merak ettim şimdi
(12,264 puan) tarafından
Baskana diğer arkadaşlar yazmışlar
(3,382 puan) tarafından
Evet okudum bişey diyemcm canım ne diim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Engel almis canimm 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hiçhaberim yok canim

0 oy
tarafından
Bende görmedim onu ya 
0 oy
tarafından
Engel aldı diye duydum burda canım 
0 oy
tarafından
Nolmus yaa ben hic bisey bilmiyoree

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 487 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
6 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lalee (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 443 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 270 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Selma&furkan (961 puan) tarafından soruldu

378,429 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı

...