0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (254 puan) tarafından
Oglum 28 aylik. Bir kac haftadir surekli ayagini gösterip agliyor. Uf aciyo öp diye getiriyo. Uykusundn aglayarak kalkiyor. Ama bacak degil sadece ayaklari agriyormus. Annem buyudugu icin dedi. Kemikleri uzuyor normal dedi. Sizin cocuklarinizda da oldu mu acabam doktora goturmeli miyim ??

11 Cevaplar

+1 oy
(12,854 puan) tarafından
İlk kez böyle bir şey duydum canım
(254 puan) tarafından
Cocuklar buyudukce oluyormus bu agrilari canim
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
Ben kendimden hatırlıyorum 6 yaşındaydım başladığında
(254 puan) tarafından
O zaman bu yasta bi cocuk icin cok mu erken
0 oy
(119,151 puan) tarafından
ilk defa duydum   
(254 puan) tarafından
Cocuklar buyudukce oluyormus bu agrilar canim bnde annemden duydum
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bi akrabamız oğlu var 2,5 yaşında ona doktor büyüme ağrısı dedi. Ama siz muhakkak kan tahlili yaptırın. Demir değerleri çok düşünce ağrı yapabiliyormuş
(254 puan) tarafından
Aa o zamn ihmal etmeyelim bi kan verelim en yakin zamanda
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Bende duydum bunu doğru mu bilmiyorum gündüz çok yoruluyorlar koşturuyorlar ondan da ağrıyor olabilir büyüme ağrısı her ay olabilir 
(254 puan) tarafından
Ama gunduz de agliyor cok sık yapmaya basladi
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Büyüme ağrısı nasıl yani hiç duymadım inanki sahiden bi yeri ağırmış olmasın çocuğun 
(254 puan) tarafından
Iki ayaginida getirip opturuyor canim surekli yaptigi bisey degil yemek yerken uykudan kalktiginda fln hatta gecen gun ayagi kasilmisti
(1,207 puan) tarafından
He doğrudur buradaki yorumlara baktım kimisi yazmis büyüme ağrısı falan diye demekki gerçekten var böyle bisey olmadı götür bence canım doktor da görsün bazen vücutta bazı eksikler agro olarakta  kendini belli ediyo belki biseyin eksikliği vardır bi tahlil biseyle belli olur çok geçmiş olsun tekrar
(254 puan) tarafından
Evet canim tahlilde yaptiricam
0 oy
(422 puan) tarafından
2-12, yaş arasında ağrılar olabilir. 
(254 puan) tarafından
Bu agrilar sadece ayakta mi görülür peki bacagi fln degil sadece ayak ve parmaklar
(422 puan) tarafından
Ben hatirliy benim dizlerim agrirdi. Siz yine doktora gidin. Bu ağrılar tüm eklemlerde olabilir
(254 puan) tarafından
Tamam cok teswkkurler :)
0 oy
(350 puan) tarafından
Evet kuzum oyle birsey var bizde yeğenimden öğrendik gece falan uyanıp ayaklarım ağrıyor diye ağlardı bizde aceba bişey mi var kötü düşünmeye başladık hemen doktor da büyüme ağrısı demişti ama hangi yaşta başlar ben bilmiyorum benim yegenim sanırsam 5.6 yaşında olmuştu benim de iki evladım var biri beş yaşına biri dört yaşına girdi daha başımıza böyle biseu gelmedi ama erkende başlıyor olabilir 
(254 puan) tarafından
Doktora goturmeden icim rahat etmicek sanirim canim
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben hep dermisim anne bacagim agriyor diye doktpr demis boyu zadigi icin oluyor benim kizda 4 e girecek bu ara hep diyor bacagim agriyor anne diyor 
(254 puan) tarafından
Bnm.ogkum daha kucuk ama ne bilim yinede bi dr gorse iyi olcak
0 oy
tarafından
Daha cooook erken. Kızım 6 yaşında daha yeni yeni başlıyor. Senin bebeğin Baska bir şeyi vardir
(254 puan) tarafından
Insallah baska bisey degildir mutlkaa goturecegm en yakin zamanda
0 oy
(507 puan) tarafından
Ilk  defa duydum kesinlikle doktora görür. Allah uzak etsin rahmetli kardeşim bacak ağrısından götürdük doktora lösemi olduğunu öğrendik 4 yıl sonra kaybetik . Lütfen  ihmal etme
(254 puan) tarafından
Basiniz sagolsun. Allah korusun ya kardeiniz kac yasindaydi acaba bnm glum daha 28 aylik
(507 puan) tarafından
Allah uzak etsin canim 14 öğrendik ama bebek yaşta o hastalığı olanıda gördm.  Inş birisi yoktur. Doktora götür yine canim
(254 puan) tarafından
Goturecegim tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,776 kullanıcı

...