0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,143 puan) tarafından
6 aylık bebeğim kesinlikle şurup içmiyor kan damlası dahil zar zor veriyorum gün icinde. Ama bu alarji şurubu tam ölçü vermeliyim çocuk ağzına verdiğim an puskutruyor. Mama kaşığı ile vermeyi denedim gene aynı hatta şırınga da bile puskurtup dışarı veriyor. Yüzü vicudu çok kötü oldu alarjiden şurubu içmesi lazım şimdi zar zor icirdim mama kaşığı ve şırınga ile. Ama püskürttü fışkırttı ne kadar içti bilmiyorum ne yapicam yardım edin :(

5 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Babaannem usülü ver ağzına sık burnunu yutsun derdii ☺️
(3,143 puan) tarafından
Kız burnunu sıkıyorum bu sefer ağzını açıp puskutruyor dışarı bu huylu çocuk anlamıyorum
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Şırınga ile verdikten sonra bi süre ağzını tut yutsun 
(3,143 puan) tarafından
Canım tutsamda ağzının kenarlarından fışkırtıyor kafayı yiycem arttik :(
(25,223 puan) tarafından
Yatar pozisyonda mı veriyosun yatarak ver şırıngayı iyice ağzının içine sok mecbur yutar öyle
(3,143 puan) tarafından
Yatar pozisyon veriyorum neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum benimki bı huylu çocuk siringayi ağzına götürdüğüm an basıyor çığlığı ağlamayı çocuk ağlamaktan ağzın kapanmıyor ki :(
0 oy
(965 puan) tarafından
Canım artık tecrübe sahibi oldum çocuklarım sağolsun yanına şu al bir çay bardağı kaşıkla su ver bir kaç defa ağzını açıp icer hemen arada kaynastir ilacını ver hemen tekrar üstünden yine su ver tekrar ilaç ver kandıra kandıra ver 
tarafından
Mycey ilaç ve vitamin kaşığı var ondan al dene bi
(965 puan) tarafından
Neslihan valla çok iyi bir yol kabus gibiydik bende bunyola baş vurdum şimdi kuzu gibi iciyolar  halen veriyim bir kız bir oğlan ikisinde bronşit hastalar bir haftadır ama bugün biraz iyiler Şükür Rabbime senin kactane bebek
tarafından
Ilk canım benimki deliriyodu içmemek için şu istediği zaman dibinde bırakıp ilacı öyle karistiriyodum.  Ama bazen onu bile anlıyordu renginden gıcık oglum:)
tarafından
Geçmiş olsun bu arada canım tez zamanda atlatsınlar ınsallah.  Ay şu çocuklar hasta olmasin valla 10 yaş yaslandiriyolar
(965 puan) tarafından
Aynen öyle üstelik bende hastayım kafam kaldırmıyor iki gündür kıza çok yükleniyorum istemsizce vurdugum oluyor puan oluyorum ettiğime geri ama o kadar üstüme geliyorlar ki kafayı yedircekler
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Süt veryorsan sütünü az bisiy sağ içine koy öyle içir mama veriyorsan mamasinin içine karıştır öyle içir bı sakıncasi olmaz 
(3,143 puan) tarafından
Alarji ilacı mamaya katılır mi ki ?
(1,188 puan) tarafından
Bnm oğlumda icmiyirdu antibiyotik flan doktor manasına karıştır öyle içir dedi
(3,143 puan) tarafından
Antibiyotigi ateş düşürücüyu mamaya katıp iciriyorum ama bu alarji ilacı ya bundan emin olamıyorum
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Emzik aliyorsa ilaci verir vermez emzigi tık agzina ben oyle yapiyorum onu emerken iciyor
(3,143 puan) tarafından
Emzik almıyor canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
8 cevap 140 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (236 puan) tarafından soruldu
0 oy