0 oy
250 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,345 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya ilçede yaşıyorum AVM felan yok yakınımda canım sıkılınca marketleri gezerdim haftalık broşür takip ederdim  hayallerimi aldılar :))

11 Cevaplar

+1 oy
(3,181 puan) tarafından
Tabak Canal tencere yasaklanmış mı bimde A 101 de falan :(((
(1,345 puan) tarafından
Evet yasak
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Küçük esnaf sanki az kazanioduda bide bizi halkı düşünün yaaa anca para bizden ciksin.... hiç doğru bulmuyorum hangi çağda kaldi küçük esnaf kazansın mantığı uyguna alioduk onada posta koydular bıktık... yaşadığım yerde marketler var sadece ihtiyacimi gideriodum napcaz şimdi biz... umrundami kimsenin değil ozmn küçük esnafta benim umrunda değil... ayrıca marketler bu tarz şeyler satmioken de pahaliydi esnaflar çok iyi hatırlıyorum hatta oyuzden marketlere ilgi arttı uygun die... almicammmm çok sinirlendimmmmm
(1,345 puan) tarafından
Yani hemde o tarz şeyler küçük esnafta olmuyor olsada fiyatlar iki katı oluyor adam kazinicak diye biz kaziklaniyoruz bizede para değirmenden gelmiyor herkes cebini düşünür tabii işime nerden gelirse oradan alırım onlarda makul fiyata satsın kaptiranildigine satıyorlar
0 oy
(4,127 puan) tarafından
Bence cokda guzel olmus zincir marketlerin onları satmaya ihtiyacimi var
(1,345 puan) tarafından
Daha uygun fiyatlı oluyordu  herkesde almıştır yani biseler
0 oy
tarafından
Çok iyi bir karar bitirdiler küçük esnafı 
tarafından
Küçük esnaf da çok pahalı ay
tarafından
Küçük esnaf keyfinden pahalı değil canım bir malı market daha uygun alırken toptancı dan küçük esnaf pahalı alıyor eee mecbur pahalı satmak zorunda
tarafından
Tamam işte canım  benim de kesene neresi uygunsa ordan alırım, neyse inşallah ihtiyacımız olmaz :))
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Oohhh olmuş zincir marketlere
0 oy
tarafından

Bu habere en çok kocam sevinecek eminim :D Her markete gitmemize en çok aktüellerin başında zaman geçiriyorum:)))

(1,345 puan) tarafından
Aynen bende eşim artık bikmisti bu hafta bime su gelicek para lazım diyemicem
0 oy
tarafından
Yerin de bı karar. Biraz da küçük esnaf kazansın .
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Biraz da küçük esnaf kazansın bence marketler fazlasıyla kazanıyor zaten asıl satılma yer ev eşyaları elektronik ürünlerin olduğu mağazalar 
(1,345 puan) tarafından
Nedenki siz hiç alışveriş yapmiyormuydunuz
(1,586 puan) tarafından
Ben hiç büyük eşya veya elektronik bişey almadım almam da marketten araştırıp yerinden alırım onuda geçtim geçenlerde a101 de kadınla adam süpürge aldı kasada duran kişi taksit mi tek çekimmi diye sormadan tek çekim yaptı yazık kadınla adam 6 taksit olacaktı dedi eleman da eğer bu ürünü kasadan geri iade alırsam 100 lira ek para çekeceğim dedi yani 500 liralık ürün oldu 600 anladın mı marketlerde de eskisi gibi ilgi alaka yok yani yazık ben üzüldüm baya
(1,345 puan) tarafından
Bende öyle büyük şeyler almiyordum bebek şeyleri ve parfüm vs aliyordum
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Kırtasiye malzemeleri beyaz esyalarida satamayacaklardi sözde ne oldu yine devam ediyorlar bu da lafta kalır her zaman olduğu gibi devam ederler satmaya
(1,345 puan) tarafından
Bilemiyorum bakicaz belkide devam eder
0 oy
tarafından
Valla ben çok sevindim işkence resmen o sepetleri toplamak 4 sene çalıştım o kadar hor davranıyorlar ki ürünlere satılmayacak hale geliyor sonra mecbur çöpe atıyorduk çoğu şeyi sigara ve ekmekte satılmayacak diye biliyorum 400 m2 den küçük mağazalarda 
(1,345 puan) tarafından
Çalışan için zor olabilir böyle bakılınca evet doğru diyorsun ama çok seylerinden faydalandik
tarafından
Yakınlarınız da başka züccaciye vs. olmayınca evet kötü ama çalışanlara gerçekten çok zor markette çalışmak zaten baştan sona zor ya tabi orası ayrı :))
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Bende hep oralardan bi de internetten aliyodum artık sadece internetten alirim napim normal yerlerde 3 katı fiyat diyorlar 
(1,345 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 972 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 250 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu