0 oy
925 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bilen varmi arkdaslar.arkadasim 12 bin aliyo cok sasirdim

22 Cevaplar

0 oy
(895 puan) tarafından

En İyi Cevap
Arkadaslar bende sasirdim ama dekontu gosterdi ayrica bu kisi evli ve 2 cocugu var bu farkeder mi
tarafından
Gene o kadar alamaz anaokulunun sahibi olması lazım.
(895 puan) tarafından
Devlet okulu canm
(3,823 puan) tarafından
Şuan en yüksek devlette memur maaşını veteriner hekimler alıyor oda yeni 10 bin oldu
Mümkünatı yok o kadar almaz. Arkadaşlarım var öğretmen onlar bile 6000 alıyor yeni
-Reklam-
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Normal öğretmen  maaşı. ;D 5500 filan bildiğim  hadi ek ders su bu 6 bin 6200 olsun.
(895 puan) tarafından
Arkadasim 12 aliyorda sasirdim ya
(3,897 puan) tarafından
Yokkk beee o kadar mümkün  değil
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ortalama 6 bin oluyormuş canm
(895 puan) tarafından
Qarkadasim 12 aliyo cok sasirdim ya
(1,007 puan) tarafından
Yok bi yanlışlık vardır imkansız
0 oy
(348 puan) tarafından
İstanbul'da çok bilindik özel okullardan birindeyse olabilir belki ama devlet okulu filansa imkansız 
(895 puan) tarafından
Devlet canm
(895 puan) tarafından
Imkansiz da degil maas dekontunu atti inanmayinca ben sok
(348 puan) tarafından
Meslek değiştirmeye karar verdim an itibariyle :D
0 oy
(1,016 puan) tarafından

Ohaaa çüş o kesin  nişantaşı Etiler bebek tarafında zenginlerind bebeğine bakoyor. Ben de çocuk gelişimi çalıyorul küçük ilçeler  bin ₺ veriyor büyük şehirler bile 2 den fazla vermiyor ilk etapta. Köle gibi çalışmalarına rağmen asgarî maaş veya altı alnıyorb nerede çalışıyor beni alsın 3 bine köle oluyorum:)))

(895 puan) tarafından
Devlet okulu canim.yani okdar sasirdimki buraya sordum.bide anaokulu hani kucumsedigimden tabiki degil ama brans olsa neyse de nebilim bilemedim.ama dogru yani dekontunu gosterdi
(1,016 puan) tarafından
Net söylüyorum imkansız geliyor. Yani ek ders ne kdr olabilir ki ben ücretli öğretmenlik yaptım anasınıfçı en fazla 7 bin alıyordu bu kdr artamaz yaa....
(1,106 puan) tarafından
Kız o bürüt maaştır. Eline kesinlikle o kadar geçmez
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Keklemiş seni kesinlikle.... Yılına göre ama ortalama 5500 falan ham maaş alır bide ful ek ders... Ek ders de 1500 2000 falandır bence
(895 puan) tarafından
Yok kuzum dekontu gosterdi yoksa bende inanmiyrdum
tarafından
Belki 2 aylık maaş dekontudir sanmıyorum.devlette  matematikçiler o parayı almiuor kuzenim.ogretmen ona sordum.imkansiz diuor özel bir kolej ise olabilir ama devlette branş öğretmeni o maaşı almiuor :))
0 oy
(181 puan) tarafından
Öğretmenim. Sallamış resmen:) emekli olmak üzere olan bir öğretmen bile yeni zamlarla yedi buçuk civarı hadi ek derslerle dokuza yaklaşır
(181 puan) tarafından
Onun bı yerden ek ödemesi olmuştur mümkün değil yedi yıllık öğretmenim emekliligi gelen bile bu kadar almıyor tam ek ders alsa haftada iki gün pansiyon nöbeti tutsa yine olmuyor ki onlar ek derste görünür maaş bordrosunda değil ayrıca sana atması da çok garip nasıl arkadaş o anlamadım hava atar gibi
(181 puan) tarafından
Bürut maaş kısmını çekip atmış da olabilir bı ihtimal
(181 puan) tarafından
Bu arada öğretmenlerin çıplak maaşları branşa göre değişmez yıla göre değişir ek derde göre değişir yani ise yeni başlayan ve ek ders vs olmayan iki farklı branş aynı maaşı alır
(895 puan) tarafından
Bi 10 yillik ogretmndir.2 cocugu var.merkzde suan.ekdersleri hakkinda bilgim yok.ama burut gozuken eline gecmiyor diyorsun.evet ya sinir oldum birazda inanmiyrsan al da bak der gibi
(181 puan) tarafından
Yalan olduğu bariz maalesef
0 oy
tarafından
Oohoo tam sallamasyon. Asla o kadar alamaz.
0 oy
tarafından
Kız doktor maaşı bile 13 bin o nasıl alsın o kadar parayı kandırmış seni :) 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım misal şöyle oluyor. Yengem ebe dekontta 11bin alıyor ama eline geçen 6 bin dluyor çünkü vergi dilimine geçiyor, eline o kdr geçmez... 
(895 puan) tarafından
Dekontla aldigi maas farkliysa bilemem.ama 12 aliyrm dedi dekontuda gosterdi cnm
(1,016 puan) tarafından
Evet evet eğer doğruysa vergi diliminden gidiyor , abimin eşinin dekontU 11 yatıyor ama eline geçen 6 bin ... İmkansız o kdr olması emin ol. Bende öğretmenim yani alınmıyor o kdr
0 oy
tarafından
Benim kuzenim de anaokulu öğretmeni devlette ama 12 bin almıyor. Gerçi zamlardan sonra ne oldu bilmiyorum onların ek dersleri ve nöbetleri full yatıyor yine de o kadar olur mu bilmiyorum 
0 oy
(448 puan) tarafından

12 bin alıyorsa bizimkilere soyeleyeyim devletten ayrılıp anaokulu öğretmeni olsunlar:D  gören ceo sancak:)

0 oy
tarafından
Kız şu an en yüksek öğretmen maaşı 9bin çocuk gelişimci için 12 bin imkansız 
0 oy
tarafından
Benim kaynim ogretmen 6000 aliyo yalan soylemistir
0 oy
(119,319 puan) tarafından
çok özel bi okulsa alabilir
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Branş öğretmenleri ek ders ile bile o kadar alamıyor var orda bir bit eniği 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm okulların bazıları yarı devlet yarı özel olanlar var belki öle okuldaysa fark edebilir
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Yok alamaz mühendisler alamıyor turkiyede o miktarı 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
O zmn normal ogretmen ne kadar alio ?
0 oy
(2,211 puan) tarafından

6 yıllık öğretmenim, hiç öyle bir maaşım olmadı :(eşimde 7 yıllık öğretmen onunda olmadı :(bizim neyimiz eksik :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 236 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 489 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,780 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde Rizaazra (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.