0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
Durumum yok 3 çocuk var ikisi bez kullanıyor bir dünya para bide küçük olan mama kullanıyor her hafta bir kutu oda bir dünya para ev kira asgari ücret bile alamıyoruz bazen sosyal yardıma söyledim okula git onların bilgisayarına düşüyor yardım ediyorlar dedi söyledim beni terledi bağırdı yok öyle bişey dedi üsteki yazıyı okuyun kurum veya kuruluştan bağış yapıldı öğrencinin diyo bizden de alıyorlar bizdeki i ceblerine atıyorlar biz kimin yardım aldığını biliyoruz dedi müdüre hanım yanlış anlamadım demi ödemesi kurum veya kuruluş tarafından yapılıyor 

6 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bakın kızlar burda

image

-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
benim. kızımda diyanetin 4 6 yaş kuruşuna gidiyor bağış yazıyor hatta ben de dedim. neyin bağışı bu.  
(2,011 puan) tarafından
Herkese oyle yazıyormuş ogrendim
(1,368 puan) tarafından
Benim kızım da diyanetin 4-6 yaş kursuna gidiyo. Şimdi baktım dekontlara. Kursun adı ve kizimin adı soyadı yaziyo sadece açıklamada.  Bagis filan yazmiyo hiç sizin neden öyle acaba
(2,011 puan) tarafından
Bizim 5 yaş normal devlet anaokulu o yüzden
0 oy
(8,937 puan) tarafından
O müdürün ben ....... şikayet edin onu kimki o bağırıp çağırıp tersliyor bak sinirlendim şimdi 
(2,011 puan) tarafından
Burda herkesin ihtiyacı var diyo kimin yardım aldığını biliyoruz diyo ben alıyorum dedim biliyorum senin aldığını dedi sosyal yardımı aradım cimere şikayet et anaokulu desteğı iste dedi söyledim dedim öyle bişey yok dediler dedim var dedi nasıl yok dedi ınaylanırsa aile sosyal hizmet senin yerine ödeyecek dedi
(8,937 puan) tarafından
Kimin ihtiyacı var Kimin yok ona ne onu ne ilgilendiriyorda ağzını aciyor bende öğretmenim bu şekilde Bi veli rencide edilemez bu suçtur mutlaka sikayet edin
(2,011 puan) tarafından
Şimdi şikayet ediyorum cimere ama hangi bölümü seçeceğim
0 oy
tarafından
kisi kurum kurulus 3 den biri tarafindan agis alindi demis.. okula verilen para degil mi bu, normalde para almamalari gerek ama alinca suc olmamasi icin bagos deniliyor die biliyorum
(2,011 puan) tarafından
Dedi ki müdür yardımcısına anaokulu desteği istiyorum de dedi söyledim öyle bişey yok dediler var nasıl yok dedi bilmiyorsa o koltukta oturmasın dedi bilgisayar dan kayıt açtırıyor aile sosyal senin yerine ödeme yapıyor dedi
tarafından
isine gelmemistir o zaman sende sikayet falan bilemedim ki ya da yardimciya falan soyle
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Nasıl yani canm ?? Bizde her ay 100 veriyoruz 
(2,011 puan) tarafından
Bizim niye çok ya 180n
(2,297 puan) tarafından
Her yerde farklı bi alt sokakta 280 veriyor kuzenim
(2,011 puan) tarafından
Özel mi devlet mi
(2,297 puan) tarafından
Devlet cnm
(2,011 puan) tarafından
Ben cimere şikayette bulundum
0 oy
(86 puan) tarafından
Canim o parayi bagis adi altinda aliyolar ondan ama devlet anaokuluna giden sosyal yardim alanlarin parasini oduyor benim kizomda gidiyo ben aidat odemiyorum arti 100 lirada para topluyolar onuda vermiyorum okul muduresi isterseniz verebilirsiniz bi dilekce imzalayarak dedi bende durumum yok dedim
(2,011 puan) tarafından
Ben 1 gun geç verdim bu hafta hemen mesaj atmışlar kaydiniz izlenecektir diye okul istiyor sen mi vermiyorsun yoksa aidatimi yok
(86 puan) tarafından
Okuldan beni cagirip soylediler sizin ucretiniz devlet tarafindan karsilanacak diye hic para vermeyeceksiniz dendi
(2,011 puan) tarafından
Aaa bende sosyal yardımı aradım okula git dedi okula gittim iyle bişey yok sosyal yardim da bilmiyorsa o koltukta boşuna oturmasin dedi her anaokulu var dedi
(86 puan) tarafından
Var canim ama zaten sana oyle bir yardim ciktiysa alamaz cunku tcye yatiyorya para cok hassaslar bana dilekce imzaladiktan sonra yatorabilirsiniz dendi cunku hani benim durumum var bu yardima ihtiyacim yok der gibi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 255 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 927 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 469 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 490 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...