0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (143 puan) tarafından
Ocelikle hayırlı cumalar kizlar bugün diyetimin 3gunu bedenim çok alisti az yemekyemeye acaba sütüm kesilirmi oğlum ek gida aliyor sabaha kadar yatıyor maşallah ya 1kere uyanıyor yada hic uyanmıyor doyuyordur degilmi vicdan azabi cektim şuan ama günlük 4litre su içiyorum kahvaltiyida cok ıyi yapiyorum kilomdanda piskolojim bozulmuş ne yapacam karar veremedim

1 cevap

0 oy
(780 puan) tarafından
Yok canm bişey olmaz sen zayıflamana bak benimde 5.gunum bı sknti yaşamıyorum dediğin gibi ek gıda aliyo yeterince 11 aylık şuan zatn memeyle doymasi imkansız 
(143 puan) tarafından
Evet cnm sen nasıl diyet uyguluyorsun
(780 puan) tarafından
Valla öyle bi kuralı yok cnm 2 bebekle tam kurala uymak mümkün değil ekmeği unu şekeri bıraktım akşamları 6 dan sonra sadece meyve yiyorum 2 bardak da çay şekersiz detoxs çayı kullanıyorum hemde akşam yemeklerinden 1 saat önce şuan için iyi gidiyo gibi
(143 puan) tarafından
İyi cnm yogurt kürü var yatmadan yarim saat önce tüket ama hicbirsey yeme sonra su icebilirsin ben öyle yapıyorum yogurt pulbiber nane limon bide az bisey çörek otu gobegimi eritti 3gun de fark etti istersen yap öyle miden rahatsiz olursa pul biberi azalt ama olmaz tahminim hepsinden 1seker kasigi yogurta 4yemek kasigi
(780 puan) tarafından
Tamam canm deneyim bi kaç gün
(143 puan) tarafından
Evet cnm dene cok faydasini gördüm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 184 göst.
10 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemmmi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
9 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 269 göst.
11 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gvrcnn (263 puan) tarafından soruldu

384,690 soru

11,507,467 cevap

35,162 kullanıcı

...