0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde (1,064 puan) tarafından
Kızıma yarin tahlil yaptrcm da hem idrar hem büyük tuvaleti. Idrar posetine yapmiyor yapsada hemen dokuluyor cok zor hastaneye gitmeden bir saat onceden evde yaptrsam leğenin icine falan olurmu??

6 Cevaplar

0 oy
(440 puan) tarafından
Olur niye olmasın ki zaten ordada duruyor sırası gelene kadar cnm 
(1,064 puan) tarafından
Sirf bu yuzden bi tahlil yaptramadk hastanede rezillk ya yapmiyor hastanede zaten
(440 puan) tarafından
Cnm evde yap götür zaten yaptığı gibi hemen sonucunu vermiyorlar ki tek tek alıp bakıyorlar yani evde yapıp götür bence
(1,064 puan) tarafından
Yaptiraym oyle insallah kabul ederler
(440 puan) tarafından
Yap cnm git olur ya
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Eczaneden al torba onlar daha iyi yapisiyormus kaka içinde bezi ters çevir öyle aliniyo Bi kasik vs yardımı ile 
(1,064 puan) tarafından
Devletin verdgide yapıştı ama icindeki geri dokuldu ya canm birde az yapinca almiuolar cikmiyor sonuc
(12,777 puan) tarafından
Zaten Bi kaba vs  koyuyorsun evde yaptır ben sağlık ocağında kan vardı almıştım öyle götürmüştüm sende evde oturt altına set Bi şey yapsın
0 oy
(771 puan) tarafından
Kapalı bi kutu gibi bişeye köy cnm hastanede zor oluyo ısrar tahlili vermek
(1,064 puan) tarafından
Hemde ne zor canm ya
(771 puan) tarafından
Benim kızımda var bi idrar tahlili için sabah 7 ye kadar beklidogimi bilirim
(1,064 puan) tarafından
Beklemesi sorun degil benm kiz hic durmuyor ya bas bas bagryo sklyo hastanede valla ne zormus
(771 puan) tarafından
Evet cnm.allah yardımcın olsun insllah hemen yap seni zorlamaz
(1,064 puan) tarafından
Amin insallah sagolasin canm
0 oy
tarafından
hayr olmaz yarm saat icinde verilmesi gerekiyo idrarn
(1,064 puan) tarafından
Hadi yaa poşete de yapmiyoki
(12,777 puan) tarafından
Bende öyle biliyorum ben ondan sağlık ocağı yan binada sağlık ocağına verdirmistim sonda taktir o zaman yapmiyo ise
tarafından
benm gttgm hastane kabul etmiyo oyle biliyorm ben
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Maşallah evde her saat başı değiştirirdim altını neyse birgün acile götürdüm saat sabah 10 :Dakiam saat 5 oldu yapmadı bende kalktım eve gittim evde yapınca alıp acile geldim :D

(1,064 puan) tarafından
Cok uyanik bu bebisler ya:)) kabul ettiler dimi canim evde yapmasni
(2,067 puan) tarafından
İki tane torba almiştım ilkini açmıştım 2.sini beklemek zor oldu evet kabul ettiler :)
(1,064 puan) tarafından
Tamam canm sagolasin
0 oy
(124 puan) tarafından
Ben poşeti alıp eve getiriyorum bezini de serbest bağlıyorum yapınca eşim hastaneye götürüyor yoksa hastanede inat etti yapmadı bizimki bir keresinde 3 ten 7 ye kadar beklwmiştik
(1,064 puan) tarafından
Bende evde yaptraym saolasn canim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 215 göst.
0 oy
6 cevap 141 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,075 soru

11,346,853 cevap

34,813 kullanıcı

...