0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
............

50 Cevaplar

0 oy
(25 puan) tarafından
Fito krem kullandın mi çabuk iyileştirir  bir de bunca şeye ragmen 3 geçmediyse bki kullandığın bezle ilgilidir  bez markanı değiştirmeyi denedin mi
tarafından
Degistim ilk gun hemen degistim bezi, islak mendili de kestim, ona ragmen ilerledi de ilerledi walla
(25 puan) tarafından
Kuzum kıyamam fito kremi de deneyin o da iyi geliyo bu  gibi şeylere benim oğluma iyi gelmişti
-Reklam-
0 oy
(570 puan) tarafından
Çok kötü olmuş ya üzüldüm
(570 puan) tarafından
Zeytin yağı sür iyi gelir
tarafından
Evde var saf zeytinyagi denicem onu da sagolasin
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm off canı nasıl yanıyordur simdi :((
tarafından
Sorma ya :( kalin bi tabaka halinde krem suruyorum o biraz rahatlatiyor ama etkisi gecince yine basliyor mizirdanmaya yavrum ,:(
(2,803 puan) tarafından
Kurban olurum ona  ya inşallah tez zamanda iyileşir yawrum
tarafından
Sagol kuzum insallah
0 oy
tarafından
Arko krem yeşil tüp kendi oğlum için tek geçerim pişik ertesi gün söner 
tarafından
Birkac kisi de yazmis aldirayim dursun ewde bari ya
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Bu mantara dönmüş yalnız canesten krem yazdır kullan bence canım 
tarafından
Cildiye gordu bugun hic mantar demedi anlamadim walla
(3,578 puan) tarafından
Benim oglanda böyle oldu Dr mantar dedi yazidigim kremi verdi bilemedim
tarafından
Birkac gune gecmezse baska bi dr a daha goturcem kremi soylerim orda olmadi cok sagol yine de
(3,578 puan) tarafından
Sende sağol canım çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Oyyyy yavrum ya kıyamam çok kötü olmuş. Allah şifa versin. Bizim de bı ara böyle minik sivilceler ciktiydi doktor alerjik demişti.  Onun dışında  en pişik kremi mustela kullanıyorum kuşum memnunum.
tarafından
Sorma şeymam ya dr a da goturdum aslinda alerji vs bisi demedi ama anlamadim walla. Mustela pisik kremi mi pisik onleyici mi? Hani eger onlecisiyse alayim su donem bitince alt acmaya onu kullanayim ben de
tarafından
Dur foto atayım canim iki bebemde de sorun yaşamadım. Gayet etkili ama bazen bı bebeye cildine yarayan başka ni bebeye aynı etkiyi göstermeye biliyor. Mesela  hametan vs hiç fayda etmemişti bize.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bezini hemen değiştir bez alerji yapmış canım 

Islak mendili suyla yıka öyle sil poposunu ve mutlaka kurula 

Margarin sür çok işe yarıyor
tarafından
Degistim canim bezini daha ilk gun degistim ama ilerledi de ilerledi.
Margarini bi kisi daha yazmis ya, denemekten zarar gelmez bi deneyeyim
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun, benim kızımda da pişik problemini çok yaşadık, Bepanthol desitin felan onlar pişik olmadan önce önlemesi için kullanılan kremler hep. Ben tiroit hastası olduğum için malesef kızım pisiğe yatkın. 

Troysd ve hamazinc kullanıyoruz hâlâ. Özellikle çinko içeren kremler kullanmalısın. Troysd ise üst üste sadece 3 gün surebilirsin 4. Gün fayda etmez. Bol bol havalandir ve ıslak mendil kullanma, yıkamaya çalış. Biz öyle öyle kurtulduk pişikten. Ve bir diğer şey ise ek gida alıyorsa asitli gıdalardan uzak durun bir süre. Pişik mantara dönüşmüş.
tarafından
Aaaa ben de tiroid hastasiyim, 18 senedir hipotiroid hem de. Ondan neden pisik oluyor ki cocuk? Hic dusunmemistim onla ilgisi olabilecegini bak
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Benim oglumunda pişik olmuştu kanamisti da kaynanam kahvaltılık katı yağlar olur ya onu sürdü ertesi güne çok hafiflemisti kızmıştım öne öyle diye krem yoktu evde hemencecik hafifletti 
tarafından
Su margarini ben de denicem walla deneyenler cok memnun
(2,579 puan) tarafından
Yıka kurut daldır elini bolca sur hemen geçirdi bizim antibiyotik ten pişik olmuştu geçmiyordu öyle gecti
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Sade doğal zeytin yağı kullan kızım pisijini anında geçirir 

tarafından
Sagolasin canim denicem zeytinyagindan zarar gelmez deneyelim
(27,338 puan) tarafından
Tabiki doğal olanıni al
0 oy
(643 puan) tarafından
Cnm sarı hametan mi ne var onunla travozol diye bi krem vardı ikisini sür benim kızımı ikisi iyilestirmisti
tarafından
Mavi hametan wardi ewde onlarin icerigi ayni degil mi ya
0 oy
tarafından
Çok kötü olmuş yaaa
tarafından
Sorma ya...
0 oy
(506 puan) tarafından
canim gecmis olsunn oncelikle. 

bebek bezi olarak hangi marka kullaniyorsun acaba belki o yapmistir canim ya
tarafından
Sleepy wardi altinda, pisik  baslayinca baby turcoya gectim. Ama bezden oldugunu sanmiyorum bez degismeme ragmen gerilemedi
(506 puan) tarafından
gozenekli bezler varya emip icine haspseden o bezlerden kullanabilirsen eger onlar tenine nufuz etmez cnm. en azindan gecene kadsr primanin premium care olanini al alma imkanin varsa. geceleri onu kullan uzun sure duracaksa ilerletmez
tarafından
Alirim canim cok sagol bugun daha iyi gibi ama 1 paket alayim gece icin dursun evde sagolasin
(506 puan) tarafından
rica ederim canim. aldiginda farki gorursun gercekten memnun kalirsin bezden canim. en kisa surede sifa olsun insallah bebegine canim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cnm sen onu sabunla yika kurutyor sabun yeşil yada beyaz sabun
tarafından
Evet su dogal sabun olayini cok duydum yapcam walla
0 oy
(385 puan) tarafından
Oyy yavrum ya kıyamam.beb hep hametan mavi kullanırım canm .birebir oğlumda çok kötü olur onda çare buldum. Çok kötü olduğunda saat başı sürmustum 
tarafından
Dogumdan beri mavi hametan kullaniyodum ama bu sefer kesmedi maalesef yaaa
(385 puan) tarafından
Alerjisimi var acaba canm birşey
0 oy
(743 puan) tarafından
Aynısını oğlumda yaşadım canım . Pisigin ilerlemiş halı mantar olmuş . Ben her alt açmada trosyd krem ve sarı hamatan kremi dönüşümlü kullandım sık sık altını açtım birbde kremi sürmeden önce tertemiz silip kurulayip sonra sürdüm 3,4 günde tamamen gitti canım . Sende istersen dene dönüşümlü birbde sık sık aç altını küçük tuvalatini yapsa bile asit daha kötü ediyor çünkü. Çok geçmiş olsun
tarafından
Walla gunduz kakadan sonra bezsiz gezdirdim bugun hep cis yapti temizledim giydirdim yine bez takmadim bugun biraz biraz sondu gibi bakalim geciyor sanirim
0 oy
(48,494 puan) tarafından
Yazik kuzuya bezi degistur islak mendilide yika canim .sade srko krem ve travazol dene bide
tarafından
Degistim kuzum direk bez degistim islak mendili kestim pamuk su ile temizliyorum bugun biraz biraz sondu gibi geciyor insallah ya
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim. Benim kizimin ko daha beterdi. Travazol trosyod hametan sdocrem hamazinc margarin nisasta zeyrin yagi.hic biri yaramadi. Tek yarayan uyurken alti açık yatirmak bezsiz. Her sık bez degistirmede altini yikayip havalandirmak. Kremi surunce emmezini biraz beklemek sonra uzerine biraz daha surup bezlemek. ARKO krem tüplu olan vardir evde muhakkak dene. Cok yagli krem oldugu icin iyi geliyor. Gercekten faydasini gorursun. Her bez taktiktan sonra sur iyice ova ova
tarafından
Kac kisi yazmis su arkoyu alcam walla ben de sagol canim cok tesekkurler
(1,533 puan) tarafından
Al stok yap hatta o kadar iyi geliyor ki canm
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım ya kantaron denedin mi? Bir kaç kez duymuştum...
tarafından
Ya cok duydum ben de ama aktardan aldiramadim daha aldiricam evde dursun herkes diyor kantaron diye
0 oy
(924 puan) tarafından
Alerji pişik gibi duruyor bez değiştir canım bide travazol ve mavi hanedan birlikte sur geçiyor benim kızımda alerji pişik oluyor doktor yazdı ama travazol uzun süreli kullanma 5 gün kullan 
tarafından
Doktor troysd arti oxizinc verdi, hametan ilk gun surdum cunku o maalesef hic kesmedi bizde ya

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 589 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...