0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
............

50 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından
Ayy kıyamam kuzuya yaa yazık nasıl açıyordur şimdi o kadar krem kullanmissn faydası olmamış yazık Dr tavsiyesiyle s yazıyorum benim oğlumda pişik olmuştu sizinki kadar değil ama pisigi vardı biraz 1 lt suyu kaynat kaynadıktan sonra 1 yemek kaşığı tuz at karıştır erişin tuz içinde altını kapat ılımaya bırak ılıyınca poposunu o suyla yıka 3 gün de geçiyor dedi bana ben 2 defa yaptım çok şükür geçti zararı da yok parmağını suya bandir poposuna degdir yakıyor mu diye ben öyle denemiştim önce hiç bilmedi bile oğlum çok rahatladi aksine geçti ama sizinki gibi kötü olmamıştı sende dene istersen önce 
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından

image

arkonun bu yağlı kremini dne Bi canım kesinlikle çocuklarda bebeklerde hatta yetişkinlerde bile pişiğe en iyi gelen krem bu 
tarafından
Tamam kuzum sagolasin alayim bakayim bunu da
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Canım poposunu asla nemli bırakma duştan sonra havluyla kurula gerekirse saç kurutmayla kurut benim oğlum da oldu böyle doktor asla ama asla nemli kalmamalı dedi kuru olduğuna emin ol 
tarafından
Evet 3 gundur ozellikle dikkat ediyorum kuruluyorum hani normalde de ederdim de bu ara extra dikkat ediyorum
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Sabun şampuan ne kullanıyorsun. Dalinse kullanma kesinlikle 
tarafından
Yok, mustela kullaniyorum sampuan olarak dalin hic denemedim
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kızım da aynı böyle olmuştu. Dr önce travezol üstüne hametan sür dedi 2 günde iyileşmişti canım... Bilemedim ki 
tarafından
Bugun bizim de biraz sonmeye basladi geciyor gibi insallah
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Arko denednmi canm yesil kucuk tüpteki.adim arkocuya cikacak onume gelene tavsiye ediyorum
(3,101 puan) tarafından
Buarada pisik gibi durmuyor hic ucuga benziyor neresi burasi.bacak mi
tarafından
Popo burasi canim
0 oy
tarafından
Bu pişik değilde mantara benziyo canım..krem sürme daha çok yayılır...ıslak tutma altını..doktor krem vermişti bize iki güne geçmişti .başka doktora götürün canım
tarafından
Verdigi troysd mantar kremi aslinda, bugun biraz biraz sonmeye basladi gibi bakalim geciyor gibi insallah
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Trosdy krem dene bide zeytinyağlı sabun oğlumun pisigi geçmeyince onla yıkardım altını 
tarafından
Aktardan alicam sabun aklimda sagol kuzum
0 oy
(247 puan) tarafından
Oksizinc kullan canım bolca sür gazlı bez koy beze temas etmesin bizimde öyle olmuştu 
tarafından
Evet oxizinc doktor verdi troysdla bir kullaniyorum ama gazli bez koymadim.war ewde ise yarayacaksa koyim hemen
0 oy
tarafından
Doktora götürdünüz mü ? 

Kesinlikle götürülmeli
tarafından
Goturdum onun verdigi kremleri kullaniyorum su an bugun biraz biraz sondu gibi bakalim geciyor insallah

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 589 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...