0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde (218 puan) tarafından
Selam kızlar hayırlı akşamlar. Eski postlarımı okuyanlar bilirsiniz eşimden boşanmak istiyorum ama annem babam izin vermiyor. Annem de bu pazar onun ailesini bize davet edicekti aramızı düzeltmek için. Bu gün doğum günümdü 24yaşıma girdim. Bu sabah kapı çalındı gittim açtım birde gördüm ki ilkokuldan beri arkadaş olduğum kız ilk başta gördüğümde tanıyamadım yurtdışında yaşıyormuş numarasıda silinmişti bende işte sohbet ettik İstanbuldan geldiğin duydum ona herşeyi baştan anlattım. 

O da onunla konuşman manasız dedi sen çoçukların için barışsan bile onlar büyüdüğünde siz kavga ettiğinizde her şeyi duyacaklar ve piskolojileri bozulacak. Pazar günü gelseler de gelsinler sen konuş onla boşanıcam de nokta. 

Bende dedim ki boşantıktan sonra nerde kalıcam nasıl 2çoçukla çalışıcam burda kalamam hatta boşantıktan sonra hiç kalamam babam her dakikamı burnumdan getirir. O da bana dedi ki benim Antalya da kuafor salonum var orayı birlikte işletiriz Antayda evde tutarız haftsnın günlerinide planlı yaparız sen işde olurken ben çoçuklara bakarım ben işte olurken sen bakarsın. Birlikte büyütürüz işte yiğenlerimizi. İnan beni yalnış anlama seni boşanmaya zorlamıyorum ya da yuvanı yıkmaya çalışıyorum sadece böylesi senin içinde kızların içinde iyi olucak sen onlara hem anne hem baba olursun. O kadar çok ağladığım ki dünya da iyi insanlar ölmemiş diye bana o kadar iyi geldiki arkadaşım hayatdan usanmışdım ne yapıcam bilmiyordum o beni uyandırdı 

Ben bu güzel desteği aslımda ailemden bekliyordum ama ailemin hiç umrunda bile olmadım. 

Bu pazar gelicekler Sivasa konuşucam onunla boşanıcam kızlarım için güclü durucam hayatıma devam edicem İnşallah. 

26 Cevaplar

0 oy
(808 puan) tarafından
Ay ne kadar kalbi güzelmiş bende boşanma sürecinde yön arkadaşım demişti aynı şeyi insana güç veriyo bazen yabancı biri aileden daha yakın oluyo işte kararlı ve dik dur sen her şeyi yapabilirsin çocuk buyutuyosun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani yıllar sonra gelip sana direk böyle bişey demesi şüphe uyandırdı bence guvenme
0 oy
(870 puan) tarafından

Ben bu kadar şeye cesaret edemezdim hergün TV olaylarında görüyoruz insanın ne varsa yine ailesinde vardır 

0 oy
tarafından
Dikkat et esra eroldaki insanlara benzemesin sonun bana çok saçma geldi seneler sonra gördüğün bir insana güvenip çocuklarını perişan etme bence 
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Anksiyete bozukluğunuz var.

Bence boşanma konusundan önce tedavi olmanız gerek.

İnsanların duygu ve düşünceleriyle oynamak, a-ptal yerine koymak sizi akıllı yapmaz. Aksine bir geriliğin hastalığın rahatsızlığın olduğunu gösterir.. 
(218 puan) tarafından
Anlamadım ne demek istiyorsunuz
0 oy
tarafından
Babana güvenme demişler 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 350 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Esmassl (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 412 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu