0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (902 puan) tarafından
Kizlar numaralri lens almayi dusunuyrm.bunlar hergun tak cikarmi yoksa daha uzunmu takiliyo.uzakta sorun yasiyrum 1 no.cizdirmkte ilerde sikinti olabiliyrms

4 Cevaplar

0 oy
(1,399 puan) tarafından
Değişiyor canım benimki her gün tak çıkar mesele ama daha uzun süreli olanda var 
(902 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm
(1,399 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Oksijen geçirgenliği olan lensler gözde uzun süte durabiliyor, benim lensim böyle ama uzun süre çıkarmayınca gözlerde alerji, kızarma, yanma gibi problemler mutlaka ortaya çıkıyor ben her akşam çıkarıyorum o nedenle.
(902 puan) tarafından
Trsekkurler cmm
(616 puan) tarafından
Ne kadara anliyosun cnaim
(1,418 puan) tarafından
Lensleri ne kadara mı satın alıyorum ?
(616 puan) tarafından
Evet normal numaralı lenstennfiyat farkı varmı bende kullanıyorum ama normal
(1,418 puan) tarafından
Benim lenslerim şeffaf, astigmatlı lens. Bunlar zaten daha yüksek bir fiyattalar. En son 6 aylık geçen sene almıştım 300 lira civarıydı. 300lü bir rakam verdim yani.
0 oy
(73 puan) tarafından
Bazı lensler bı jafta kalabiliyo ,duşta denizde her an kalabiliyo ,ama doktorlar kesinlikle onermiyo ve zaten bı sure sonra rahatsız oluyosun gözün dinlensin istiyorsun ondan gece yatarken çıkartıyoshn dinlenmesi icin
0 oy
(241 puan) tarafından
Bnm lenslerin günlüktü. Yani şöyle ben bı kutu aliyordum. İçinden 6 tane çıkıyor. Bnm iki gözümde aynı derecedeydi ondan. Bı lens bı ay gidiyor. Yani bı kutu 3 ay gidiyor. Sabah takiyoedum akşam çıkarıp solüsyonu içine koyuyordum. Solüsyon yani suyu ayrı alınıyor. Onun içinden de Lena kutusu çıkıyor. İki gözlü. Birine bı lensi birine diğer lensi kouyorusin. Kutunun içine de solüsyon koyuyorsun kurumasın diye. Ama lens takmak baya temiz iş gerektirir. Ellerin tertemiz yıkanacak tüysüz bı havluya silinecek hiç biseye dokunmadan lens temizlenip göze takılacak. Yoksa ya batar gözüne ya da mikrop kaptırır. Ben 5 yıl kullandım sonra sıkılıp gözlerimi cizdirdidm. 
(902 puan) tarafından
Aslinda cizdirmk aklimdaydi buradaki yorumlrda ileriki yaslarda sorun cikrr diyrlar.ayrica cok fiyatlar artmis cnm.yoksa lensle ugrasm.iki gozumde 1 no

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,025 göst.
28 Mart 2019 Diğer kategorisinde Busraaltindg1 (88 puan) tarafından soruldu

271,112 soru

7,668,654 cevap

24,897 kullanıcı

...