0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (1,467 puan) tarafından
Yemin ederim bıktım usandım. 1 yıldır yapmadığını bırakmadı. Haftanın 3 günü kendi evimdeysem gerisi kaynanamın evinde geçiriyorum. Eşim Allah'ın aşkına 1 hafta gelmese benimle kavga çıkartıyor. Gelmek istemiyorum diyorum mecbursun diyo 10 dklik yol git gel diyorum yok. Eşimin amcası ve yengesi gelceklermis kaynanama İstanbul'dan. 5 haftalık hamileyim bu arada 1 düşüğüm 1 kimyasalım oldu o yüzden doktorum mümkün olduğunca oturcan dedi  buda düşük olursa alışır vücudun sürekli düşük olur dedi. Eğilmeden evi süpürdüm tozları aldım ortalığı topladım sadece silmedim riske girerim falan diye. İşte o da hindi kesti ayıkladı. İşi bitti Evi gezdi bu ev hiç silip supurulmemis ne yaptın sen bu saate kadar dedi silmedim süpürdüm diyorum yok bagriyo çağrıyo. Kapıyı çarpıp odama girdim. Bu sefer burda rahat vermiyo niye geldin gitseydn evinde otursaydin diyo sanki kendi oğlunu hiç tanimiyomus gibi diyo bide bende dedim doktor hiç yerinden bile kalkmiycan gerekirse dediydim o doktor kimmiş şikayet etcem ben onu diye başladı. Bu bebeğimi de kaybetmek istemiyorum. Napmam lazım eşime gelmiycem diyorum mecbursun diyo. Seviyorum ama bu gidişle çok uzun sürmez.

21 Cevaplar

0 oy
(561 puan) tarafından
Bas git ananın babanın evine ya o ne . Mecburmuşum ne mecburlugum var anana hizmet edecem diye mi geldim ben sana kaynananda oldugu kadar kocanda da suç var ezdirmeyecek bu bildiğin paspas etmiş benimkide ilk gebeligimde ayni halti yaptı yanyana oturuyoduk yeme içme onlarin evdeydi kapıyı kitlemiş gitmiş bide gelmiş yemek yapmamişin yatiyon demez mi cekemiyom ben anani ya evi ayır yada beni boşa dedim anasinin yanında snra düştü tabi 8 haftalikti ikinci gebelikte de anasi aynisini yapacak oldu ne istiyon sen bu kızdan dedi anasına o gebeligimde de preeklamsi gecirdim anan yuzunden oldu dedim oh :D gebeligim sirasinda tasindik onlarin yanında eşimin ataması yapıldı biz tasinirken de agliyodu eve geliyom yemegim hazır oluyo sobam yanmış oluyo bilmem ne diye hic hizmette kusur etmedim varya ama bazen insanlar kıymet bilmiyolar el acmasi mantı yapan 20 yaşında gelini vardı su boregini elinde acan gelini vardi iki saatte sarmayi sarip pişiren gelini vardı karnıyarıgi musakkayi ilk kez benden yedi en önemlisi de acili adana yapabilen bi gelini vardi kiymet bilmedi kendi kasindi simdi kendi evimde yaptiklarimin fotografini cekiyorum arada bir eşim diyo ki sakin aile grubuna atma anam babam görmesin canları çeker :D kiymetini bilmeyen insandan ayni gun elini eteğini cekeceksin o ne ya benim evim ayri yolum doğru gelip evini temizlemek zorundamiyim yardim ediyosamda sukret ne bagirip çağırıyon kime bagiriyon hayır beni sen mi yarattin ne bu üstten bakmalar yarin bi gun yaslanip elden ayaktan düşeceği gunu hesap edip iyi davranacagina hala tersine zorluyor aslinda bi hatirlatmak lazım illaki yaslanacak elden ayaktan düşecek kim bakacak ona yine oglunun evine siginacak el oğluna siginamaz damadı varsa bile bu yaptigi hainlik ve nankorluktur eziyet cekelim diye bi hevesle umutlarla evlenmiyoz biz ama hiç birşey yapamiyosan bile Allah a havale et ve ilahı adalet in yerini bulacagindan emin ol şunu da sakin unutma keser döner sap döner gün gelir hesap döner benim 24.06.2021 de babam vefat etti kolon kanseriydi çoklu organ yetmezliğinden yogun bakim a aldilar dayanmadi üç kez kalbi durdu üçüncü de geri gelemedi babam topraga verildi ustunden 60 dk gecmeden amcam üstüme yürüdü onun oglu gitmis 13 yaşındaki yetim kalan kardesime tokat atmış iki tane salı günü aldim haberini samsunda tipta yatiyomuş annem aradi arada bi geçmiş olsun de dedi aramadım tip fakültesine kadar gittim ertesi gün oğlumu goturduk hastaneye yanina ugramadim bile hastanede yatış sebebini de mide kanseri diyo diger amcalarim yani demem o ki Allah bu dünyada da olsa öbür dunyada d aolsa bir şekilde soruyor hesabini mazlumun ahı aheste aheste cikiyor tatlim gidebiliyosan cek git gidemiyosanda Allah a havale et 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 889 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 859 göst.
0 oy
13 cevap 553 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 142 göst.