0 oy
828 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hade sohbet edelim aranızda kaynanasıyla gerçekten anlaşan seven var mı 

69 Cevaplar

+3 oy
(350 puan) tarafından

Konuşmuyoruz ve bu haliyle çok iyi anlaşıyoruz :D

tarafından
Ay ne güldüm ya darısı bize
(870 puan) tarafından
Aradığım yorum
(506 puan) tarafından
ahahaha tipki ben :)
-Reklam-
+1 oy
(1,271 puan) tarafından

SEY.TAN GÖRSÜN YÜZÜNÜ AMA SEY TANADA YAZIK GARİBİM İMANA GELİR KORKUSUNA 

tarafından
aynen öyle yazık kız şeytana musallat etme:)
(1,271 puan) tarafından
Dimi bende öyle düşünüyorum
(6,515 puan) tarafından
Ahhhahaha + bebeğim
(227 puan) tarafından
Hahaha =)
+1 oy
(504 puan) tarafından
Ben kendisinden iğreniyorum takma dişlerinden iğreniyorum görgüsüzlüğü medeniyetsizliği hepsinden iğreniyorum ama altlı üstlü oturuyoruz ne çare ölmesini bekliyorum biran önce ama beni gömer kendi kazık çakar..
tarafından
Ayy aynı ben ❤️
(504 puan) tarafından
Ahahah bide altlı üstlü oturuyorum yani kabir azabı gibi bişey eşim diyoki kendini ezdirme sana bişey derse cevabını ver dedim ki yok canım benim senin kara sakız annene hiç bulaşamam konuşsun konuşsuz sussun
tarafından
Bizde  1 sene evin içinde kaldık sağolsun eşim akıl almayıp üst kata çıkarti :)
(504 puan) tarafından
Biz 4 sene yeme içme bir yaşadık ya berbat bir durum
0 oy
tarafından

War . 

MRVNR , Esra  ve Selin var benim bildiğim ☺️
tarafından
Amin insallah canım ❤️
(13,570 puan) tarafından
Ahahha evettt :D severimmmm
tarafından
☺️☺️☺️☺️
(8,539 puan) tarafından
Vee bennn.  Annemden farksızdr
tarafından
Allahim muhabbetinizi arttırsın ☺️❤️
0 oy
tarafından
Ne severim nede sevmem,  seviyeli bir ilişkimiz var.  Birbirimize zararımız yoktur
tarafından
İlk zamanlar oda öyle oğlunu arardı, eşim beni aramasını söyledi.  Müsaitse gelirsin demişti.  Mesaj yerine ulaşmıştı.  Herşey koca da bitiyor o sizi nereye koyarsa insanlarda öyle davranır.  Allah razı olsun eşim her zaman yüceltir beni
(241 puan) tarafından
Benim eşimde diyoda anlamıyo kadın evdedir nereye gidecek diyomuş yüzsüz
tarafından
Ona yapcak birşey yok bacım
(1,361 puan) tarafından
Aynen biz de böyleyiz.
(269 puan) tarafından
benm kaynanam calistgi icin gelmiyor oda yakin bana ben cagrirdim hep baktim gelmiyo braktim cagrmayi
0 oy
tarafından

Keşke yaşasaydi şuan :(

tarafından
Kiz yok neresi güzel olurdu rahatlık batıyor sana
tarafından
Hahahaa yok kız rahmetli çok iyi biriymiş keşke yaşasaydi da ben ona bakardım benimle kalsaydı diyorum hep
tarafından
Bizimki var gönderelim:)
(1,271 puan) tarafından
Benimkini verebilirim üste parada veririm
tarafından
Puhahahaaaaa Allah iyiliğinizi versin kız ☺
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Genel olarak anlaşiyoruz ama tatile gittim ben 20 gün sonra eşimde geldi acil bir durum olursa diye annesine bizim evin anahtarını vermiş oda eşim yola ciktiktan sonra gelmiş eve tezgahı falan silmiş tamam silmiş saolsun mecbur değil ama kötü niyet aramadanda duramıyorum sonuçta adam yola çıktıktan bir gün sonra hemen gelmek nedenn acil bir durum olursa kapıda kalmayalım diye bırakmış hemen neden gelmiş eve düşünmeden edemiyorum kolacan etmeye gelmiş desem eşim evde yemek bile yememiş yani zaten temizleyip birakmistm
(14,826 puan) tarafından
Bence haklısın o zaman. Bildiğin kurcalamis
(1,092 puan) tarafından
Kurcalamak için gelmiş net
(1,372 puan) tarafından
Ada-s valla kaynanan oyle etmisse cok ayip etmis gelininin dolabini karistirinca ne anliyorlar herkesin evinin düzeni farkli o patatesi oraya koyunca ne geciyor eline acaba bi rahat biraksalar keske gelinleri herkes evini istedigi gibi yapsa ama illa bi karisacaklarr
(1,092 puan) tarafından
Vallahi keşke ama bide benim kayınvalidemde kalça cikigi var biraz değişik yürüyor çok yürüyünce bacakları ağrıyor falan ben üçüncü katta oturuyorum kendi evimi geçtim babam vefat etti babam ve kayinvalidemlerin evi aynı sokakta bir yedek anahtarda orda bıraktık hani kaybedersek falan diye babamın evinede gitmiş orda bı hali vardı onu yıkamış yani ne alaka benim ölmüs babamın evine gidersin
(1,372 puan) tarafından
İnanamıyorum ya baya baya hali yıkamis kaynananda sorun var herhalde yoksa yaptigi hic normal degil ve ben yerinde olsam daha anahtar bise birakmam hayatta
0 oy
tarafından
Bennn tamm sevmeye başlarmm mutlaka biseyler yapar gerii uzaklaşırım.   

Bazi gereksiz hareketleri var ama 

Yinede cokk cazgir kaynanalardan dgldr  su aralar brz gcklaşmaya basladii torunum olcak diyee herseye karışıyor  

Onun disinda evlendik evlenelii  hic bir seyime karışmazz
tarafından
Maşallah bizim ki oğlunu doldurur hamileyim diye dokunulmazlğım var:)
0 oy
(333 puan) tarafından
Anlaşıyorum tabi ama mesafemi koruyorum her zaman 
0 oy
tarafından
Ben severim ama bazen tabi gıcık olurum eltimin oğlunu çok sever kızıma değer vermez diye ama normal ilişkimiz 
0 oy
(770 puan) tarafından
Aynı binada oturuyoz suratına bile bakmam bir an önce taşınmayı bekliyorum böyle zor oluyo çünkü nefret ediyorum kendisinden.
tarafından
Bende evin içindeydim üst kattinda oturuyorum burnumdan getirdi 1 seneyi aynı şekilde mecbur olmadıkça gitmem:)
0 oy
tarafından
Ben anlasirim 
tarafından
Maşallah ❤️
0 oy
(265 puan) tarafından
Allah bozmasın ben varım canım çok severim oda beni çok sever en azından bana öyle hissetmemi sağlıyor hiç kızı yok bana daha ismimle seslenmis değil daime kızım der sagolsun ♡
tarafından
Maşallah çok şanslısın ozmn:)
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Ben severim gayet iyi anlaşırız 
tarafından
Maşallah ❤️
0 oy
(9,890 puan) tarafından

Dun geldik yaninda simdi aradiki annecim napiyosunuz hasta falan olmadiniz dimi diye :angel:

0 oy
(2,438 puan) tarafından

Çok iyi anlaşıyoruz ❤️bu arada adasimsin Seval ismini kolay kolay görmüyorum görünce çocuk gibi seviniyorum :D

tarafından
Maşallah biz hiç anlaşamayiz :) çok sevindim adaşım :)❤️
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Sevmem ama saygı duyarım bana yaptığı biesey yok aslında yapamıyor desem daha dogru imkan verilse yuva yıkar kendisinin şizofren olduğunu düşünüyorum 
tarafından
Ay  çok doğru ya bende daha 1 ayım olmamıştı evin içindeydim ozmn eşime boşan diye baya kavga çıkarmıştı
(3,230 puan) tarafından
Dengesiz çok şükür eşim farkında gerçekten hasta olduğunu düşünüyoruz yalanı iftirası çok tabi bana karşı değil benim hakkımda eşim asla konuşturmaz olmicak şeyleri olmus gibi söylüyor
0 oy
(12,552 puan) tarafından
Mesafeli olduğum müddetçe sıkıntım yok aynı şehirde bir arada yaşarken problem yaşadım ama 
tarafından
Bide bizi düşün bir sene ev içinde şuan da üst katındayım. Bu gidişle mezarımız yan yana olur:)
(12,552 puan) tarafından
Zor kuzum valla biliyorum ben pandemide birlikte yaşadım sokak yaaklari vardi ya hani markete bile gidemiyorduk o süreci 1+1 evde geçirdim gerisini sen düşün
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben severim sayarım iyide anlaşırız çok şükür bana karşıda çok iyidir Allah razı olsun 
tarafından
Maşallah ♥️
0 oy
tarafından
Severdim rahmetliyi sorunlarımız falan oldu ama görüşmeyi kesmedik çok bilgili Bi kadindi
(504 puan) tarafından
Bende birgün severdim rahmetliyi demek istiyorum ya
tarafından
Ya ne yaşadın sen bilirsin tabi.  2 sene tanıdım sadece ben
(504 puan) tarafından
Ben hiç tanımasaydım ne olurdu :Ddd

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 773 göst.
0 oy
32 cevap 923 göst.
15 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu