0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Bugun kaynanam dün yaptigim yemek icin bizi öldürecektin diyor ben oyle yapmadim diyorum yalan soyleme diyor sürekli yaptigim yemege bi kusur bulur kendisi 75 yasinda esimde annesine laf soyletmez beraber yasiyoruz gecen günde diyor bu yemek tuzsuz mus sanki domuz eti yedim diyor deli olucam evide ayirmaz esim cok bunaltiyor sabah artik agladim esimle aram kötü degil ama cok karisiyor ya ne yapim bi yol gösterin

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaş 70 iş bitmiş, sabrettikce sana sevap yazılır, sık dişini canım kazanan sen olursun yaşlıya ne desen anlamaz ki
(10 puan) tarafından
Insallah canim zaten tek tesellim
-Reklam-
+1 oy
(220 puan) tarafından
Heralde daha önceden domuz eti yemiş ki tadını ona benzetti. Yaşlandıkça huysuzlasiyorlar
(10 puan) tarafından
Ne yazikki yaşlı oyle denmiyor genc olsada denmez ya
(220 puan) tarafından
Nimete domuz eti diyen birine de saygı duymam
(10 puan) tarafından
Zaten esim orda anne oyle deme dedi birde kaynimin yaninda demiyor diyor onun yaninda desem kizar bende buna sinirleniyorum
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yaşlı kadın idare et 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay aşkım pek yasliymis bosver aldiris etme
0 oy
(780 puan) tarafından
Yaşı baya varmış canm duymazdan gel eşinde farkindadir yaşlılara bişey anlatmak biraz zor olur haklısın anne dikkat ederim flan deyip geçiştir bence 
(10 puan) tarafından
Surekli yapiyorum ama bazen sinirlerim bozuluyor ben oyle degil diyorum yok illa dedigim diyor
0 oy
tarafından
En baştan onlarla oturmayı kabul etmek hata. Sonra olan geline oluyor. Yaşlı kadına ne denirki. 
(10 puan) tarafından
Eli ayagi tutuyor her isi yapabilir cani isterse tabi esim en kucuk oglan 1 yasinda babasi vefat ediyor hep annesiyle o yuzden ayrilmiyor
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Yaşlandıkça  çocuk  gibi oluyorlar canim  idare etmeye çalış 

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Yaşlı falan demişler de yani o zaman yaşlılığını bilsin,  niye ayrı eve çıkmıyosunuz ki yani bide niye baştan aynı evi kabul ettiniz 
(10 puan) tarafından
Esim 1 yasinda babasi vefat ediyor odaannesini birakmiyor
0 oy
tarafından
Ayrıl kurtul 
(10 puan) tarafından
Keske olsa ama esim bni terkeder annesini etmez
tarafından
Sen onu terket
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım 75 yaşında baya yaşlı belli çekilecek biri değil ama sen Allah rızası için saygıda kusur etme. Ha tabiki lafını söyle

Yemekle ilgili eşine deki annenle konus ikide bir kulp bulacaksa bakıcı tut annene de. Ben bakıyorum ama ağzını tutsun Allah razı olsun derse desin de
(10 puan) tarafından
Hic aklima  bu gelmedi :) oyle deyincede kendisi bn elden düşmemisim ne yapiyo kimse bana bakmiyor diyo r
0 oy
tarafından
Koskoca kadın 75 yaşına gelmiş s**** s**** konuşmaya utanmıyor ya işe de sen kadına bir şey olsa senin üstüne kalır ben de bilemedim ki ne yapsan
0 oy
(331 puan) tarafından
Valla yapacak bişey yok idare et huysuz cadıyı. Eşin de ne desin değişmez ki artık bu kadın. Ama sen sabredersen hem bu dünyada hem ahirette kazanırsın inşAllah. Hiç de demiyo muhtaç olur muyum acaba diye 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 664 göst.
3 Eylül 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 181 göst.
0 oy
4 cevap 267 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 415 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ebru ecrin (248 puan) tarafından soruldu