0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşimin işi nedeniyle tayinnolduk memleketimden 15 saat uzaklıkta.ilk kez ayrı kalıyorum 2 yaşında kızım var 7 ay oodu alışamadım kimsede yok öyle üzülüyorum ki zehir wduyieum hayatı kendime 4 sene nasıl gececek memleketime gitsem bir an önce felann nolur yanlış anlamayın burası iyi insanlar iyi ama.insan memleketi ailesini özlüyor esim de üzülüyor beni böyle görünce burdaki 4 yılın icinnguzel anılar bırak geçici diyor ahh ama zor işte 

17 Cevaplar

+1 oy
(599 puan) tarafından
Sen dört yılmış biz ömürlük bıraktık memleketi bazen kader örüyor ağlarını burası hep gurbet Allahım diğer tarafta hasret birakmaisn sevdiklerimize insallah
tarafından
Yaaa canimmmmm ne guzel yazmissin ❤️❤️
(599 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(119,436 puan) tarafından
15 saat ne ki ben ne edem 40 saatlik yol
tarafından
Uçakla mi 40 saat
(119,436 puan) tarafından
ucakla 3 saat 45 dk
0 oy
tarafından
Ben 3 yildir gurbetteyim .Simdi de memleketime 17 saat uzaklikta.Sirnaktayim ☺️❤️

Bu gunler gececek uzulme .Bak benim 2 aylik bebegim var ve yalnizim .Zor biliyorum ama gececek  bunu dusun ❤️
(45 puan) tarafından
Ahh canimm.insaAllah yaa su gibi geçsin zaman saglikal.mutlulukla inşaallah canimm
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Kız keyfini çıkar gez toz keşfet hayatı kendine de eşine de zehir etme canım ailenle her zaman mutlu olmanın yolunu bul eşin çocuklarin yanindaysa gerisini boşver alışırsın gurbete hatta çoğu kişi alışınca memleketine gelmeyi istemez
0 oy
tarafından
Bence hayatının keyfine bak güçbirliği düşünme
0 oy
(306 puan) tarafından
2017 den beri gurbetteyim öyle zorki ve ben annesinden hiç ayrilmamisim işte evlendik geldik gurbete
0 oy
tarafından
Geçicek inş nerdesin canm şehir olarak
(45 puan) tarafından
Bitlisdeyiz biz canim
0 oy
(525 puan) tarafından

Allah kolaylık versin :( zor olmalı..

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Kız ne abartmışsın.... Bizde tayin olduk Eylül de.. ben tayin oldum eşim de eş durumuyla buraya geldi. Her yere uzağız. Hatta burası köy gibi bir yer. Evde tıkılıp kaldık. Ama hiç böyle depresyona girmedik. yeni doğum yaptım. Daha lohusayım yanımda kimsede yok. Eşim yeter bana gerçi. Çok olumsuz bakıyorsun. Biraz pozitif ol. Kendine yet.. böyle yaparak hem eşine hem kendine varsa çocuklarına hayatı zehir edersin. 
0 oy
(226 puan) tarafından
Ahh kuzum seni o kadar iyi anlıyorum ki bende gurbetteyim 4 yıl olcak 1 yaşında çocuğum var ama halen alışamadım annemler gelse biri gelse memleketten halen ağlıyorum yolcularken telefonda konuşunca ağlıyorum bende yapamıyorum o yüzden cokkk pişmanım gurbete geldim diye bir komşum yok kimsem yok hep evdeyim hiç biryere çıkmıyoRum eşim bazen göreve gidip gelmiyo tek kalıyorum psikolojim bozuldu artık :(
(45 puan) tarafından
Bende öyleyim inan ahh ayinizyuz komşu yok çok boyel sürekli agliyasim.geliyor değişik duygular rabbim kolaylık sabır ve sinnya
0 oy
tarafından
Haline şükret canım beterin beteri var ben eşimden 3 aydır komple ayriyim ama sabır demekten başka çare yok dua et eşin yanında 
(45 puan) tarafından
Rabbim.kavustursun canimm çok haklısın yaa
tarafından
Amin canım cumlemizi inşallah sıkma canını baştan imsan zorlanıyor gurbete gidince ama alisicaksin sonra ben 2 sene de anca alostim eşim gidince kendi memlketime geldim şimdi orayı özlüyorum inan
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Zor vallahi askom 
0 oy
(4,200 puan) tarafından

3 yıl Sırnakta kaldık geldık gectı hepsi.. Guzel anılarımız oldu.. Suan annemlerden cok uzagım 18 saat var aramızda 2 yıldır gormedım cok ozledım cok:(((:'(:(

0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ben 10 senedir gurbetteyim zamanla alışıyorsun düzen kuruyorsun evlatların yanında sağlığın yerinde şükret bu da geçer
0 oy
(394 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım gerçekten gurbet zor bizde gireceZ gurbete ama çok şükür yakın bir şehre
0 oy
(4,875 puan) tarafından

5 yıldır Tunceli'deyim. İlk geldiğimde Allah'ım nereye geldim nasıl yaşayacaz demiştim zaman o kadar çabuk geçti kii. Anlayamadım son 5 ayımız kaldı şükür.

Bakalım bundan sonra neresi çıkacak bahtımıza 
(45 puan) tarafından
Cokk swvindim canimm.en güzel yerler gelsin insaAllah gonlunuzdkeini hayırlısıyla.nasip.etsin bizimde 3 bucuk yılımız kaldi
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Cok zor gerçekten. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Feyzosss (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 228 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Feyzosss (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Annelercicektir (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,922 kullanıcı

...