+1 oy
783 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum danışmak istiyorum. Eşimin iş ortağı var bide onun sözlüsü var bize geldiler bugün kız pasta almıştı sizde doğum günü kutlayabilir miyiz dedi bende eşimde tamam dedik yemek yedik pasta kesildi yediler eve gitmek için hazırlandılar. Eşim de ben de gelim sizle dedi ortağı hemde çocukluk arkadaşı ehliyeti yok kaptırdı aylardır ehliyetsiz eşim bende gelim sizi bırakim sıkıntı olmasın dedi bende eşime bende geleyim dedim normalde arada bi bırakırız bende giderim kızı birakir hep beraber geliriz eve bana diyor ki sen evde kal temizlik yap bulaşıkları hallet dedi bende neden bende geleyim n'olacak dedim bağırdı bana sonra hazırlan dedi bende yok dedim kızdım onların yanında beni istemiyor gibi konuştu onlar gittiler eşim gitmedi halen tartışmaya devam ediyor bana hakaret küfür ediyor bana diyor ki dua et hamilesin yoksa döverim seni falan diyor sizce kim hakli. Normalde bı yere pek götürmez hamilesin der maddi olarak param yok der tamam anlarım onu para olmazsa gidemeyiz ama hava almış olurum uzun zamandır bi yere gitmiyoruz zaten 

26 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Dengeszmi bu adam ya.  Kavga etmeye yer arıyo
(506 puan) tarafından
Beni evden kovuyor boşanacam diyor nolmus yani beni gezdirmek etmez tamam maddi olarak sıkıntıda anlıyorum ama normalde bırakmaya gidiyoruz
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Eşinin piskolojik sorunları var galiba 
(506 puan) tarafından
Valla şuan bana boşanmaktan bahsediyor
(3,582 puan) tarafından
Boşanmak istiyorsan boşan beni böyle mi tehdit ediyorsun de sanki bana Nusrete yemek yemeye gidelim dedin bu ne ya hele ki misafir yanında ayıp
(506 puan) tarafından
Beni bi yere götürmüyor bütün gün dört duvar arasındayım ssdece hava almak istedim hepsi bu olanlar oldu
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Şunun yaptığına bak başkası için karısını kiriyor utanmaz diyeceğim kusurabakma 
(506 puan) tarafından
Hak ediyor
0 oy
tarafından
O nedemek ya döverim seni dua et hamilesin böyle seyler dedirtme kendine bunu resmen basitlestirmis bunu diyen yaparda yani 
(1,572 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun, bi yol göstersin inşallah. Boşanmak belki de sana yapacağı en büyük iyilik olur. Allah yar ve yardımcın olsun
(220 puan) tarafından
Bunların kayda alınıp, kimlik tespiti yapılıp kamu davası açılması lazım ya. Ne demek 15 yaşındaki çocuğa cinsel istismar, tehdit. Evlendin diye o adam hapisten yırtmadı yani bunu bil de. Şu an kaç yaşındasın bilmiyorum ama demir parmaklıkların arkasında olması gereken adamdan koca olursa böyle olur.
(506 puan) tarafından
22 yaşındayım 8 aylık hamileyim
(2,803 puan) tarafından
Ben ne okudum öyle ya Rabbim yardımcın olsun cnm benim off off
(506 puan) tarafından
Allah razı olsun herkesten
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yavrum sen ya da o haklı olması neyi degistirecek 
(506 puan) tarafından
Sende haklısın
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Psikolojik sorunu var bence eşinin döverim demekle dövmek aynı biri düşüncede biri eylemde yani fark yok 
(506 puan) tarafından
Yani sadece gelmek istedim diye böyle yaptı normalde de gideriz bana evde kal diyor herkesin içinde çok zoruma gitti boşanmaktan bile bahsediyor
0 oy
(784 puan) tarafından
Offf.. okuyunca içim daralıyor resmen 

Bu ümmetin evliliğe bakış açısı bu kadar basit olmamalı ya.. evlilik bu değil 

İnsan incitmemek için kendini paralar olaylara bak
(506 puan) tarafından
Bi gelim dedim diye bunlar oldu
(784 puan) tarafından
Yüz verme ya bırak peşinden kosuyorsa koşsun kendi nide savun canım
(506 puan) tarafından
Koşmaz asla ölse koşmaz
(784 puan) tarafından
Sorunlu galiba
(506 puan) tarafından
Hemde çok... Kibirli eşim kendinden başkasını görmez düşünmez bencil
0 oy
tarafından
Kız sen kendine niye döverim falan dedirtiyorsun 
(506 puan) tarafından
Boşanmaktan bahsediyor şuan yarın eve gelmiyecekmis başının çaresine bak diyor tek suçum bende gelim hava almış olurum dedim hepsi bu
tarafından
Ben eşler arasında probleme karışmam Bi şey dersem hata olur ama inşallah aranızdaki gerginlikten dolayı öyle diyordur canım sen üzme kendini hamileymissin zaten. Bu arada talak hakkının ucu de elindeyse boşanmaktadır ilgili konuşmasın bunu hatırlat ona Allah korusun nikahı zedeler bak
(506 puan) tarafından
Her en ufak kavgada böyle boşanmak diyor 8 aylık hamileyim hep riskli geçti erken doğum riskim var hiç düşünmüyor tek derdi bebeği alırım seni bırakırım diyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Abartmış sanki eşin...
(506 puan) tarafından
Şuan boşanmaktan bahsediyor boşanacam diye yeminler ediyor neymiş onu rezil etmişim
0 oy
tarafından
Sence kim haklı ? Hem suçlu hem güçlü yüzsüz ya 
(506 puan) tarafından
Moralim çok bozuk ağlıyorum şuan sinirden:( karşımda soda içiyor dalga geçer gibi
tarafından
Niye hala yanında duruyorsun en azinda. Başka odaya geç kapını kitle bari
0 oy
(56 puan) tarafından
İlk aklıma gelen esin onlari birakio başka bi yere gidecekti sen oyke deyince kafasındaki plan bozuldu o yüzden şuan sana carlıyor. Duymamazlıktan gel sakinleşince konuş  sinir harbiyle bisey yapmasın sana 
(506 puan) tarafından
Avukatına mesaj attı boşanmak için ben ise ağlıyorum oda karşımda soda içiyor dalga geçer gibi
(56 puan) tarafından
Ohaa. Bunun için bosayacksa bosasin ne manyak adam .Ağlama karşısında ya kalk git başka bi odaya seni çıldırtmak istiyor belliki
(506 puan) tarafından
Bilmiyorum çok zoruma gitti :(
0 oy
(48,671 puan) tarafından
İnsan yaninda.yurek yemeseler.olmaz 
(506 puan) tarafından
Onlar mutlu oldu doğum günü kutladılar olan bana.oldu
0 oy
(9 puan) tarafından
Boşver eşini  doğur çocuğunu al git gez ye iç o bütün gün size bakmak için çalışsın sen gününü gün et  çocuk o kadar mucizevi bişey ki onu babasız bırakma eşin zaten gündüz işte kafan rahat oh mis 
(506 puan) tarafından
Ben asla tek sokağa çıkamam markete bile habersiz izinsiz göndermez beni arkadaşım hiç yok eve kimse gidip gelemez arkadaşlarımdan hiç kimseyi sevmez sadece kaynanama giderim oda hemen yan binamda onun dışında anneme tek başıma gidemem izin vermez kendi götürür kendi getirir kuafore gitmiyorum 8 aydır hamileyim diye izin vermiyor virüs var bebeğe bulaşır diye her kavgada beni boşanmakla tehit eder bebek doğsun kaciracam senide bosuyacam diyor
0 oy
tarafından
Ailenn arkandaysa tmm bosanalim de ama kavgayla değil git annnenin yanına doğumdan önce sonra bosanalim de zaten emin ol ailenle kalıyorsun hani bakan var bebek yeni doğmuş ona verirler ve çaktırmadan sana hakaret ederken fln ses al çocuğu kacircam derken fln elinde bişey olsun ama bence aranızda halletmeye çalışın yine olmuyorsa tabi sen bilirsin
(506 puan) tarafından
Ailem beni kabul etmez bildiğiniz gibi değil ki. Eşimle benimle 15 yaşındayken zorla birliktelik oldu diye evlendim ailemden çekindim korktum demedim tehdit etti yıllarca beni söylemek ile . İntihar ettim olmadı ailem de pek iyi değil babam alkolik çok sorun var yani gidecek yerim yok ondan biliyor :(
0 oy
tarafından
Dengesiz yaaa dövecek miş miş 
(506 puan) tarafından
Boşanmak için avukata mesaj atmış
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kavgalık kufurluk bisey yok bunda sen en iyisi git uyumaya çalış canım bence senin eşin sinirini boşaltmak için yer arıyor 
(506 puan) tarafından
Bilmiyorum avukata mesaj atmış boşanmak için :( bunda ne var ki
(1,272 puan) tarafından
Oha niye böyle bi tepki verdiki belkide göze geldiniz canım bi okuyup üfle
(506 puan) tarafından
Bilmiyorum :(
(1,272 puan) tarafından
Var mıdır normalde böyle ani çıkışları yani ben bunda bu kadar tepki verecek bisey goremiyorum
(506 puan) tarafından
Arada oluyor böyle :(
0 oy
tarafından
Tartışmak için yer ariyo ya ne var bunda sanki
(506 puan) tarafından
Aynen öyle ama anlamıyor beni :(
0 oy
tarafından
Ay sinir bozucu . Muhatap bile olma evde tek başına sıkıntıdan gebersin . Konuşma onla 
(506 puan) tarafından
Yarın eve gelmiyecekmis başının çaresine bak diyor beni evden kovuyor neyin varsa al git diyor hayatımdan :(
tarafından
Ailen arkadandaysa git. Ona muhtacmis gibi davranma
0 oy
(326 puan) tarafından
Canım sen onun başka planlarını bozmuşsun anladığım bu, üzgünüm seni üzmek istemem ama başka bişi var 
(506 puan) tarafından
Benimde aklımdan bu geçti ama bana ben adamla konuşacam dönüşte diyor
(326 puan) tarafından
Ne alaka ne kobulucakmış dik dur hamilesin diye üstüne geliyor şuan konuşma gerek yok şuan dahada abartmasın odana git yat umursama
0 oy
(277 puan) tarafından
Sen özme kendini cnm hamilesin eşinin söylediklerini duymazdan gel cvp dahi verme hiç umursama kendi bildiğin gibi yap odana geç uzan dinlen ne *** yiyiyorsa yesin
(506 puan) tarafından
Doğuma az kaldı boşanmaktan bahsediyor:( bebek doğsun kaciririm diyor seni de bosuyacam diyor

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,165 göst.
+1 oy
9 cevap 472 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 594 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cennet kokulum (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,143 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde mutluportakal (23 puan) tarafından soruldu